Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Sitemli Mesajlar Sözler

Hazır Mesajlar Sevmek mi? Acaba sen sevmenin ne demek olduğunu biliyor musun? Sen herhalde sevmeyi silmek sanıyorsun ama öyle değil (ekleyenunutum seni   -   6.5.2017)

Hazır Mesajlar Koy ver kovulmuş yüreğimdeki kıskanç sözleri, seni sevdiğimi unut, unut unutturduğum acıları. (ekleyenKadir abacı   -   17.6.2017)

Hazır Mesajlar Affedilmeyecek hatalarını affettim, şimdi sen söyle; hangimiz haklıyız? (ekleyensercan subaşı   -   17.7.2017)

Hazır Mesajlar Tek hatam sevmekti. Sadece sevdim. Kalbimin hatta ruhumun en köşesine kazımıştım ismini ama sen darmadağın ettin. Kırık bir kalbim vardı zaten, sen onu tuzla buz ettin. Belki kolaydı senin için veya ben fazla saftım ama sorun değil. Önemli olan sevdim... (ekleyenBilge   -   2.8.2017)

Hazır Mesajlar Ulan diyorum onca sene kendimden çok neden ona güvendim ben, güvendin de ne oldu, bak bırakıp da gitti, ardından kala kaldın sende... Aklıma geliyor yaptıkları, susyorum sadece, iyi insanlar hep üzüluyor zaten... (ekleyensesigülenkadınn   -   30.8.2017)

Hazır Mesajlar Seni o kadar çok seviyordum ki sen bunu bir kere bile görmedin. kalbimi paramparça ettin, beni çok kırdın. Sen bunların hiç birini hak etmeyen bir insansın, kendini o kadar yükseklerde görme sanıldığın kadar değerli değilsin bu kalpte (ekleyenparamparça   -   25.12.2017)

Hazır Mesajlar İhtiyaç halinde kalbimi kırmanız için bir uyarı mı yazıyor alnımda... (ekleyenmesajlar.info   -   18.4.2018)

Hazır Mesajlar Hayatı aradım yıllar boyu önce derinliklerine indim yanılmışım bulamadım daha sonra gökteki yıldızlarda dolaştım gecenin bir vakti yine elim boş döndüm en sonunda buldum hayatı hayat sevgiydi sevgi sendin ama ben sensizdim... (ekleyenAhmet Yıldırım   -   9.7.2018)

Hazır Mesajlar sen yıktın içimdeki sevdayı sen açtın yüreğimdeki yarayı (ekleyenHalim camgoz   -   1.12.2018)

Hazır Mesajlar Seni aklıma getirecek o kadar çok şey varken, seni yanıma getirecek hiç bir şey yok. (ekleyenmesajlar.info   -   27.7.2019)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   4 5 6 7  SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Sitemli Mesajlar Sözler Arşivinde Toplam 154 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın