Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Hazır Mesajlar, İletiler, Güzel Sözler Arşivi

Hazır Mesaj Kategorileri

SON EKLENEN HAZIR MESAJ ÖRNEKLERİ

Hazır Mesajlarsen bana unuttum dedin ben sana kimsin neyi unuttun dedim

Hazır MesajlarAllah'ım maddenin yalnızlaştırdığı kalplerimizi yolundan ayırmasın. Vicdansız, imansız, Kabesiz bırakmasın inşallah... Hayırlı Cumalar.

Hazır MesajlarÇorap Gibi Değiştiriyorum Sürtük, Hiç Birine Bağlanamıyorum Çünkü. Kafamın İçinde Yaşıyorum Sürgün, Hatırlamam En Son Niye Güldüm.

Hazır MesajlarBiriyle sevgili olmaya gerek yok, yan yanayken, konuşurken seni mutlu eden biri varsa yeter zaten.

Hazır MesajlarBen öyle süslü şekilli kelimeler yazamam, öyle mesajları da pek sevmem ama dünyanın en tatlı, en güzel insanına bir günaydın mesajını göndermesini bilirim, yazarım <3

Hazır MesajlarGünaydın aşkım yine işe geç kaldın, işten atılcan hadi ama aloooo

Hazır MesajlarBiricik annem.. Anneler günün kutlu olsun. Her zaman senin küçük bebeğinim..

Hazır MesajlarBitanem; senden başkası için sevgi sözcükleri basit bir kelimeden başka anlam ifade etmiyor, sana olan duygu ve hislerim inan ki kelimelerle ifade edilemiyor. "Sevgilim" diyorum, çünkü bir tek seni seviyor, sevgini kalbimde taşıyor, güne senin adınla uyanıyorum. Seni çok ama çok seviyorum, seni seviyorum çünkü seni sevmek tarifsiz bir mutluluk, eşsiz bir huzur veriyor bana... Karanlık gecelerimi aydınlatan, umutsuz yarınlarıma umut olan, bana yaşamaktan zevk aldıran, gerçek sevgiyle aşkı tattıran sensin bitanem... Sen buğulu gözlerinle sevgi saçan, gül gibi yüzünle çiçek gibi açan, bana samimiyetle kucak açan ve sevgiyle saran sarmaşığım ve mehtaplı gecelerimde ay ışığımsın... İyi ki varsın, iyi ki aşkımsın, iyi ki dünyamdasın, seni çoook seviyorum... © dersimiz.com / mesajlar.info

Hazır MesajlarAllah'ım, Sen benim Rabbimsin, Senden başka ilah yoktur. Beni Sen yarattın, Ben, Senin kulunum, gücüm yettiğince Senin ahdin ve vaadin üzereyim; işlediklerimin şerrinden Sana sığınır, üzerimdeki nimetlerini Sana ikram eder, günahımı da itiraf ederim, bundan ötürü beni mağfiret eyle. Senden gayrı kimsecikler günahları bağışlayamaz. (H. Şerif - Buharî)

Hazır MesajlarKalbim -ki kendisine kefilim- isminle uyandı bu sabah... Günaydın...

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Arşivimizde Kayıtlı Toplam 6222 Hazır Mesaj Bulunmaktadır.