Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Hazır Mesajlar, İletiler, Güzel Sözler Arşivi

Hazır Mesaj Kategorileri

SON EKLENEN HAZIR MESAJ ÖRNEKLERİ

Hazır MesajlarGünaydın Ey sevgili... Senden selam gelmeyen sabah... Ne karanlık bir sabahtır... Senin tatlı sözlerini işitmediğim gün ne acı bir gündür...

Hazır MesajlarRegaib, Allah'ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere bol bol ihsan edildiği gece manasına gelir. Bu gecede bir yıllık yaşantımızı, ibadetlerimizi ve iyiliklerimizi iyi düşünerek ve ona göre hayatımıza çekidüzen vererek teslimiyetle nefis muhasebesine gireceğiz. Dua ve ibadetle geçireceğiniz kandiliniz mübarek olsun.

Hazır MesajlarKendini mutlu hissediyorsan, merak etme birazdan geçer.

Hazır MesajlarGünaydın sevgilim, güneş ve mavi gökyüzü yoldaşın olsun bugün rüzgarla dost, denizle sevgili ol.

Hazır MesajlarBazen hüzün bazen keder, senin sevgin bir ömre bedel. Beşiktaş sen bizim her şeyimizsin.

Hazır MesajlarGünaydın! Bu sabah bir değil iki kez bak aynaya, belki seni çok sevip göremeyen biri vardır. Bu sabah bir değil iki lokma ye ekmeğini, belki senin sevginden yiyip içmekten kesilen vardır. Bu sabah erken çık evden belki geçeceğin yolda bir an olsun seni görmek için bekleyen vardır. Bu sabah gerçekten sevdiklerini düşün alışmaya çalışan vardır belki yokluğuna. Ve bu sabah herkese günaydın de varlığındanda mutlu olanlar seninle başlasın güne....! GÜNAYDINLAR::)

Hazır MesajlarAkan bir nehri bıçakla kesmek ne kadar zorsa, seni kelimelerle anlatmak da o kadar zor anneciğim. Çünkü sen benim için özelsin. Anneler günün kutlu olsun.

Hazır MesajlarTek kaldım dünyada dünyam olur musun? Denizler kadar sevdim dalgam olur musun? Ateşler kadar yandım alevim olur musun? İlk aşkım değilsin affet son aşkım olur musun?

Hazır Mesajlargünün aydın kalbin benimle olsun

Hazır MesajlarHayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı dilerim. Hayallerin gerçeğe dönüşsün, hayat güneşi bir ömür seni aydınlatsın. Doğum Günün Kutlu Olsun.

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Arşivimizde Kayıtlı Toplam 6232 Hazır Mesaj Bulunmaktadır.