Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Hazır Mesajlar, İletiler, Güzel Sözler Arşivi

Hazır Mesaj Kategorileri

SON EKLENEN HAZIR MESAJ ÖRNEKLERİ

Hazır MesajlarŞimdi ki aşklar alaturka inadına inadına vur darbuka:)

Hazır MesajlarHer şeyim. Hep kendime bir daha âşık olmayacağım derdim bir daha sevmeyeceğim kimseyi kendimden bir parça yapmayacağım diyordum. Ama işte demek ki her şey Sen hayatıma girene kadarmış. Bir kadın sadece 17 yaşında âşık olur derler. Sende benim 17 yaşımsın. Öyle bir anda girdin ki hayatıma tadı tuzu oldun, her şeyimle yeniden var oldum, küçük kavgalarımız oluyor ama kıyamıyoruz birbirimize. İyi ki girdin hayatıma. Gece başımı yastığa koyduğum an aklıma geliyorsun biliyor musun? Geçirdiğimiz vakti tekrar zihnimde canlandırıyorum ve sebepsiz yere bir gülümseme oluyor yüzümde. Sırf rüyama gelmen için her gece yapıyorum bunu. Gülüşün gelir aklıma, bakışların. Yan yanayken hep seni izliyorum. Yüzünün her ayrıntısını, her tebessümünü ezberlemek için. Saat ve ben seni düşünüyorum. Zaten çıkmıyorsun ki hiç aklımdan. Sen şimdi uyuyorsun ya saçların dağılmıştır, yanında olup saçlarınla oynamak, kıvrılmış kirpiklerinden öpmek vardı. Ben biliyorum ki biz birbirimiz için herkesten farklıyız. Sen benim için çok başkasın. dersimiz.com Sen iyi ki Benimsin. Ben iyi ki Seninim. Ben seni tahmin edemeyeceğin, tahammül edemeyeceğin kadar Çok Seviyorumm Hayatımm. Canıma Can Katanım. Bi ara çok sorun yarattığımı, seni üzdüğümü düşünerek bizden vazgeçmeyi düşünmüştüm. Senin için. Ama olmadı yapamadım. Hatta bazen düşünüyorum acaba zaman geçtikçe sıkılır mı benden diye ama o düşüncelerin yerini hep güzel şeyler alıyor. Senin gibi... Herkes zamanla sıkılırsınız, ayrılırsınız, falan diyorlar ama. Ben herkese ve her şeye rağmen bizden umutluyum. Biz diyorum çünkü benim için sen ben diye bir ayrım yok Biz varız ve Biz olacağız. Bunu zamanla herkes anlayacak. 28 gün geride bıraktık bakalım. Sana bazen eski yaşanmışlıklarını soruyorum. Soruyorum çünkü tamamen bir şeyler bitti mi, izi kaldı mı diye merak ediyorum. Uzun yaşanmışlıklar zor silinir çünkü. Neyse silinmemişse bile ben silerim. Çünkü o insanlar seni mutlu edebilseydi sen zaten onları bırakmazdın. Sen benim tekrar doğuşumsun Bende senin tekrar doğuşun olmak istiyorum. Neyse bizi anlatmaya kelimeler yetmez bence. Umarım huzurlu uyumuşsundur. Şimdi sen bu mesajla uyanacaksın. Hafif uykulu olarak okuyacaksın belki de. Uykulu gözlerinden öperim Canımın İçi. SENİ ÇOOKK SEVİYORUMM SARIM BENİMM. Ayşe♥Turgut 25.03.2017∞

Hazır MesajlarHayat kısa, kuşlar uçuyor..

Hazır MesajlarSen benim yüreğime damla damla yağarken, ben senin damlalarınla açan ilk tomurcuğun olmak isterdim, yüreğini sarmalayan dallarda açan bembeyaz, küçük bir çocuk gibi, hiç solmayan bir çiçek olmak isterdim annem:)

Hazır Mesajlarİyi geceler aşkım. Ne kadar da sıcak ellerini ellerimde yüzümde hissedemesem de yastığın verdiği rahatlığı senin kucağın yorganın ısıtmasına sen sarılıyormuşsun gibi farz edeceğim. Sen uyurken ben hep seni düşüneceğim. İyi uyu aşkım. Geceler korkutmasın seni. Üstünü açarsan üstüne örtmeye geleceğim iyi geceler aşkım.

Hazır MesajlarŞöyle bir bak güneş ne güzel parlıyor, masmavi gökyüzü, kuşlar heyecanla dört bir yana uçuşuyor... Umutların yüreğinde hep taze kalsın, kuşların heyecanı gibi kalbin pırpır etsin ve bir bebeğin gülümsemesi kadar günün güzel geçsin...GÜNAYDIN AŞKIM

Hazır MesajlarEllerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek gecede tüm dualarınızın kabul olması dileğiyle, kandiliniz mübarek olsun.

Hazır MesajlarMerhaba Hayatımın anlamı, beni bugüne kadar hep mutlu ettin ben ağladığımda benimle ağladın güldüğümde benimle güldün çok şanslıyım her yönden şanslıyım dünyalar güzeli, tertemiz kalbi olan bir kız var hayatımda ben her şeyimi sana adadım neden ağladın? Beni düşünsene sen ağladığında üzüldüğünde ben ne hale giriyorum senin saçının teline zarar gelse ben bu dünyayı yakarım lan! Seni ben bile üzemiyorsam sana kıyamıyorsam kim seni üzebilir 4 senedir hayatımdasın ve bu 4 sene içinde benim sadece sevgilim değil aynı zamanda Ailem oldun Ben sana sarıldığımda yalnızca sevgilime değil ayni zamanda Anneme, Babama, Kardeşime, Ablama, Abime sarılıyor gibi oluyorum ve Kollarının arasında kendimi güvende hissediyorum Ailemin bile vermediği ilgiyi verdin bana Hatalarım oldu sana çok yanlış yaptım bu zamana kadar çok üzdüm seni ama yanlışlarımı hep düzelttin her zaman arkamda olup sahip çıktın bana tüm hayallerimizi gerçekleştireceğiz söz veririm mesajlar.info Sen yeter ki üzülme çok az kaldı yanında olmama Evlendiğimiz zaman aynı yastığa bas koyduğumuz zaman günaydın öpücükleriyle uyandıracağım seni Sabah kahvaltını ben hazırlayıp yatağına ben getireceğim kendi ellerimle besleyeceğim seni hiç kimsenin aşkına özenmeyeceksin en iyi aşkı da En güzel aşkı da yaşatacağım sana Ayazımız - EylülBade'miz olacak Tüm hayallerimizi gerçekleştireceğiz 4 sene içinde yüzünü toplasan 1 gün bile görememişimdir, ne kadar uzağımda Olursan ol Varlığını hep Hissettirdin Bana Sen uzağımda olsan da Bi Parçan hep benimle Teşekkür ederim Her şey için Hayatımı değiştirdin Bir dediğimi İki etmedin Sen Anlatılmaz Yaşanırsın Seni Canımı Verebilecek Kadar çok Seviyorum Burcummmm ! <3 ( B A E D )

Hazır MesajlarSabah uyandım kalkıp su içerken çaydanlığı düşürdüm annem arkamdaymış öyle bir küfür attım ki. Annem hiç benden beklezdi 1 çuval sopa yedim ... Gü....nay...dın...

Hazır MesajlarSıkıntı çekecek kadar gücüm acı çekecek kadar sabrım kalmasa da, seni sevecek kadar kalbim her zaman vardır.

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Arşivimizde Kayıtlı Toplam 6156 Hazır Mesaj Bulunmaktadır.