Eğitim Sitesi

Sitemli Mesajlar Sözler

Hazır Mesajlar Bir dua ol düş yüreğime yar, bir başka hüzünlüyüm bugün... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.4.2014)

Hazır Mesajlar Kalbin kemiği yok diye kırılmaz mı sandın? (ekleyenzehra   -   22.4.2015)

Hazır Mesajlar Kolay Mı Be Güzelim sevilmeden sevmek. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Bana iyi geldin ama kötü gittin be sevgili! Bir dilsize konuşmayı öğretmeye çalışmak gibi bir şeydi Seni sevmek. Belki o dilsiz konuşamadı ama ben artık sustum. Büyük konuşan büyük susar. Belki zamanla her şey geçecek ama o zaman bir türlü geçmiyor işte. Nefesimi içimde kaybettim. Ciğerlerim sızlıyor, ciğerlerim. Düşün; neden kalbim değill? (ekleyenyasaklı sevda   -   23.4.2017)

Hazır Mesajlar Sahilde oturmuş denize bakan, içtiği sigarayı tersten yakan, yakasız gömleğe kıravat takan bir isyankar görürSen beni hatırla... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Hayat benimse eğer kimse karışamaz ve biliyorum ki herkesle dost olunmaz. Aşka gelince bir kere sevdim , bir daha işim olmaz! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Uzun satırlar yazdım acılar üstüne kısa satırlarda kaldı mutluluk, onu da parantezlere bıraktık, noktalar koymadık virgüllerle anlatamadıklarımızı ünlemle bitirdik. Yazdıklarımızı soru işaretlerimize bıraktık, mesela dedik kurduğumuz hayallere umut dedik. İhtimallere sevda dedik boynumuzu uzattık sevda ipliklerine. (ekleyenegeden   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Sen onunla kurarsın hayallerini o gider başkasına yaşatır hayalleri... (ekleyenmerve   -   25.9.2014)

Hazır Mesajlar Umutsuz bir aşkın kurbanı oldum, aradım hatayı kendimde buldum, ne söylesem deli gönül dinlemez deli gibi seven yine ben oldum. (ekleyenumutsuz aşk kurbanı   -   28.3.2016)

Hazır Mesajlar İki yanı keskin bir bıçak gibisin. Ateş gibisin, dokunamıyorum sana... (ekleyenbuse demirci   -   7.2.2014)

Hazır Mesajlar Niye yetmedi Seni bu kadar sevmem? Seninle uyanıp, Senle uyuyakaldığım için mi? Hayallerim, hatıralarım, rüyalarım Sen dolu olduğu için mi? Sen üzülSen en çok canı yanacak olan kişi ben olduğum için mi? Sensiz eksik hissettiğim için mi? En ihtiyacım olan kişi olduğun için mi? Senin en ihtiyaç duyduğun insan olmak istediğim için mi? SöyleSene neden sevmedin beni? (ekleyenAşkSın   -   12.8.2016)

Hazır Mesajlar Özlemek, özlüyorum işte neyini anlıyorsun ki, Seni her düşündüğümde diri diri mezara giriyorum, sanki parmağımdaki yüzüğün acısını çekiyorum, o yüzüğü başkasıyla değil de Seninle taksaydım, unutma Seni çok seviyorum... (ekleyenFtmnr   -   17.11.2016)

Hazır Mesajlar Hayat herkese yeşil ışık bize gelince kırmızı ışık, kastı var sanki bize namısızın (ekleyenhamit ilbeyli   -   4.10.2016)

Hazır Mesajlar Kendimize Uzak Bir Rüzgarız Biz, Üzerine Kuş Konmayan Ağaçlar Gibi Durduğumuz Yerde Ölür Gideriz. Bir Başka Alemde Kendimiz Olmadan Eseriz. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Ağlamayı bilmeyen gözler sevmeyi de bilmezler, Senin gibiler aşk acısı da çekmezler... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.6.2015)

Hazır Mesajlar Yaptığım onca iyiliğin tek yanlışta unutulduğunu gördüğümden beri, kötü biriyim... (ekleyenBozkurt Hakan   -   23.6.2015)

Hazır Mesajlar sevdik diye bu kadar kırıldık keşke sevmeseydim Seni ALİ (ekleyenbeyza   -   7.1.2016)

Hazır Mesajlar Ulan diyorum onca Sene kendimden çok neden ona güvendim ben, güvendin de ne oldu, bak bırakıp da gitti, ardından kala kaldın Sende... Aklıma geliyor yaptıkları, susyorum sadece, iyi insanlar hep üzüluyor zaten... (ekleyensesigülenkadınn   -   30.8.2017)

Hazır Mesajlar En çok da 3 şey yorar insanı; affetmek, içi yanarken susmak ve olmayacağını bildiği halde hayal kurmak... (ekleyenbetül   -   19.7.2015)

Hazır Mesajlar Allah'ım canımı bir sonbahar günü al ki, o vefasız getirecek bir gül bile bulamasın... (ekleyenmertoğlan   -   1.10.2015)

Hazır Mesajlar Ben Senin için ölmeyi değil, yaşamayı göze almışken gittin zalim... (ekleyenMys   -   8.2.2016)

Hazır Mesajlar Sessizlik en çok da Sen yanımdayken acıtıyor beni. Sözlerin, başka kapıların dünyalarını aralayan anahtar. Konuş... hep konuş, konuşmalarla çoğalt evreni... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.6.2015)

Hazır Mesajlar Ben Seni sevmemişim sana aşık falanda değılim.ben kimse için acı çekmiyecem hep ben mi ağlayacam, hep üzülen benmi olacam.her aklıma geldiğinde Senin için akan gözyaşlarımımı silecm,Seni düşlemekten Yoruldum bu sefer gerçekten Yoruldum,her telefon çaldığında Senmi aradın diye telefona koşmaktan,Senin ismin konuşulurken heyecanlanmaktan Yoruldum. (ekleyenGülhann   -   6.8.2015)

Hazır Mesajlar Gül filizlendiği günden itibaren güneşe aşıktır. Her ne kadar güneş her gece ayın görkemine kanıp gülü bıraksa da gül binlerce yıldıza kanıp güneşi aldatmazmış. (ekleyenbirisi   -   2.6.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Sitemli Mesajlar Sözler Arşivinde Toplam 147 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın