Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Sitemli Mesajlar Sözler

Hazır Mesajlar Bunca acıyı çekmez hiç kimse ve bunca ölümden kolay dönülmez bu kadar sevmeyince. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Gülen yüzünü görmez olaydım. Güzel gözüne bakmaz olaydım. Aşkının esiri oldum Olmaz olaydım. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Ben senin için ölmeyi değil, yaşamayı göze almışken gittin zalim... (ekleyenMys   -   8.2.2016)

Hazır Mesajlar Uzun satırlar yazdım acılar üstüne kısa satırlarda kaldı mutluluk, onu da parantezlere bıraktık, noktalar koymadık virgüllerle anlatamadıklarımızı ünlemle bitirdik. Yazdıklarımızı soru işaretlerimize bıraktık, mesela dedik kurduğumuz hayallere umut dedik. İhtimallere sevda dedik boynumuzu uzattık sevda ipliklerine. (ekleyenegeden   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Birini seversin, dünyada ondan başka kimse yokmuş gibi gelir, gözün kalbin yüreğin hep onu ister o olmazsa olmaz diyebileceğimiz kişi şimdi çok uzaklarda ve kimlerin koynunda bizler ne hayaller kurarken neler oldu... (ekleyensibirya   -   23.8.2016)

Hazır Mesajlar ne zaman seninle gülmeyi hayal etsem ağlıyorum (ekleyenebru can   -   4.6.2014)

Hazır Mesajlar Hayat ağlayanı ağlayansa hayatı sevmez ama benimde hayatım vardı ta ki kaybetmeden önce..! (ekleyenbhen   -   21.8.2014)

Hazır Mesajlar Sessizlik en çok da sen yanımdayken acıtıyor beni. Sözlerin, başka kapıların dünyalarını aralayan anahtar. Konuş... hep konuş, konuşmalarla çoğalt evreni... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.6.2015)

Hazır Mesajlar Niye yetmedi seni bu kadar sevmem? Seninle uyanıp, senle uyuyakaldığım için mi? Hayallerim, hatıralarım, rüyalarım sen dolu olduğu için mi? Sen üzülsen en çok canı yanacak olan kişi ben olduğum için mi? Sensiz eksik hissettiğim için mi? En ihtiyacım olan kişi olduğun için mi? Senin en ihtiyaç duyduğun insan olmak istediğim için mi? Söylesene neden sevmedin beni? (ekleyenAşkSın   -   12.8.2016)

Hazır Mesajlar Keşke Bir Dünya Bulsam da, İçinde Sen Olmasan... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar İlk aşkımdın sen benim, neden uçup da gittin öyle ellerimden, kuşları anladım da senin kanatların yok ki nasıl uçup gittin ellerimden (ekleyenmesajlar.info   -   28.11.2016)

Hazır Mesajlar ıslak gözler seçer beni, pişmanım der gibi, vur geçmişe ölecekmiş gibi, geçmiş beni silecekmiş mi ki (ekleyenSeher Altındağ   -   5.3.2014)

Hazır Mesajlar "Keşke tanımasaydım" dediğim hiç kimse olmadı benim. "Keşke beni tanımasına izin vermeseydim" dediklerim oldu... (ekleyenmesajlar.info   -   30.1.2016)

Hazır Mesajlar Hayalim sen, ışığım yine sen, duygularım sen, düşüncem sen, sevdiğim sen, aşkım yine sen. Gelmedin canım, gelmedin sen. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Hayatımın yaşama nedeni sendin, artık sen de yoksun... (ekleyenAhmet Alperen Gürbüz   -   7.6.2014)

Hazır Mesajlar Sigaram Ve Sen Aynısınız Bir Fark Var Sigarayı Ben Benide Sen Yakıyorsun... (ekleyenM   -   11.4.2014)

Hazır Mesajlar Özlediğin halde görememek, gördüğün halde sarılamamak çok acı. (ekleyenne olsun   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Bazen sessiz kalmak, kırıldığını göstermenin en iyi yoludur... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.4.2014)

Hazır Mesajlar Düşenin dostu olmaz abi (ekleyenfenerbahçe   -   15.4.2014)

Hazır Mesajlar Hüsranı bir tek yerde kabul ediyorum, yaşamak varken yaşayamamış olmakta. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Ey mezarcı bana öyle bir mezar yap ki kara toprağı DERT OLSUN, üstüme öyle bir yazı yaz ki, sevdiğim okuduğunda KAHROLSUN ZİYAM (ekleyenadanali Durdane   -   5.2.2015)

Hazır Mesajlar Kalbimde 3 çiçek yetiştirdim. Sevmek, sevilmek ve beklemek. Sen bunlardan ikisini kopardın. Bana sadece biri kaldı, beklemek. (ekleyenelfida   -   23.10.2014)

Hazır Mesajlar Bazen çok seversin, ve o ardına bakmadan çekip gider... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.4.2014)

Hazır Mesajlar Kimseyi kırmayayım diyorum, kırmaktan korkuyorum çünkü kırılmak nedir en iyi ben biliyorum, susuyorum fakat bir de bakıyorum kendim paramparçayım... (ekleyenÜzqün   -   28.1.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Sitemli Mesajlar Sözler Arşivinde Toplam 148 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın