Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Sitemli Mesajlar Sözler

Hazır Mesajlar "Keşke tanımasaydım" dediğim hiç kimse olmadı benim. "Keşke beni tanımasına izin vermeseydim" dediklerim oldu... (ekleyenmesajlar.info   -   30.1.2016)

Hazır Mesajlar Onu o olduğu için seversin. Gülümserken de seversin, sinirliyken de. Seni sevindirdiğinde de seversin, kırdığında da. Yanındayken de seversin, çok uzaktayken de. Öyle ki; sabah yataktan kalktığı o suratsız hali bile çok hoştur, sevilesidir. Ellerini tuttuğunda avuç içlerindeki teri seversin. Sarıldığında duyduğun huzuru seversin. Ona baktığın anda göz göze gelmeyi seversin. Sonu sarılmalarla biten kavgaları seversin. engüzelmesajlar.com Papatya fallarını seversin "sevmiyor" çıksa bile sonunda. Beklemeyi seversin, kimseyi beklemediğin kadar onu beklerken. Kurduğun onlu hayalleri seversin. Giysilerinde kalan ten kokusunu seversin. Hatta onu her şeyden çok sevip de bunu kelimelere dökememeyi seversin. Onu sevmeyi seversin. Her şeyde ondan bir parça bulmayı, gittiğin her yere onu da yüreğinde götürmeyi seversin. Oturup ona iki satır şiir yazmak istediğin zaman, kelime dağarcığının anlatmaya yetmediğine söylenmeyi seversin. Onu kıskanmayı seversin içtiği bir bardak sudan bile.
Sonra çekip gider, geri dönebilme ihtimalini seversin.
Ama o? S.kt.r olur, çeker gider ..
(ekleyenberna   -   3.9.2014)

Hazır Mesajlar Bu hayatı çekilmez yapan biz değil, sadece karşımızdakilerin vaad ettikleri yalanlara kapılmamızdır. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   16.5.2014)

Hazır Mesajlar Boşver yüregim gidelim değmez... SEVDİĞİNE'DE SÒVDÜGÜNE'DE (ekleyensuskun   -   15.4.2014)

Hazır Mesajlar Sen gõzümde damlayan gõzyaşı olsan bile neye yarar? Sonuçta akıp gidiyor, akıp gittiğin gibi õmür bitiyor, gelsen ne gelmesen ne ... (ekleyenftş   -   1.9.2016)

Hazır Mesajlar Dönmeyeceksin biliyorum, tutmayacaksın ellerimden, öpmeyeceksin dudaklarımdan sevmeyeceksin beni deli gibi, vurmayacaksın kalbine zinciri, benden başkasını da alacaksın kalbine sevgilim... (ekleyenumutsuz   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Kolay Mı Be Güzelim Sevilmeden Sevmek. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Saçlarıma aklar düştü, başıma kar yağmış gibi, çiçeğimi soldurdun sen, sonbaharda kalmış gibi (ekleyenCihat Korkmaz   -   19.4.2014)

Hazır Mesajlar Ben senin için ölmeyi değil, yaşamayı göze almışken gittin zalim... (ekleyenMys   -   8.2.2016)

Hazır Mesajlar Sen sevda ırmağı, gittin ele aktın, beni susuz bıraktın, sen dünyamı yıktın. Vefasız aşkım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Sevildiğini hissetmek güzel duyguydu, hissetmeyeli çok oldu... (ekleyenbir umut   -   8.5.2015)

Hazır Mesajlar Şu yalan Dünya'da iki tane kör tanıdım. Bunlar; gözleri senden başkasını görmeyen BEN, diğeri ise benim bu saf ve yürekten gelen büyük sevgimi görmeyecek kadar kör olan SEN... (ekleyendivane   -   5.2.2015)

Hazır Mesajlar Özlediğin halde görememek, gördüğün halde sarılamamak çok acı. (ekleyenne olsun   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Mümkünse ben ölünce hayatım gözlerimin önünden geçmesin aynı şeyleri bir daha görmeye dayanamam. (ekleyenBULUT   -   3.11.2016)

Hazır Mesajlar Birini seversin, dünyada ondan başka kimse yokmuş gibi gelir, gözün kalbin yüreğin hep onu ister o olmazsa olmaz diyebileceğimiz kişi şimdi çok uzaklarda ve kimlerin koynunda bizler ne hayaller kurarken neler oldu... (ekleyensibirya   -   23.8.2016)

Hazır Mesajlar Kimseyi kırmayayım diyorum, kırmaktan korkuyorum çünkü kırılmak nedir en iyi ben biliyorum, susuyorum fakat bir de bakıyorum kendim paramparçayım... (ekleyenÜzqün   -   28.1.2015)

Hazır Mesajlar Affedilmeyecek hatalarını affettim, şimdi sen söyle; hangimiz haklıyız? (ekleyensercan subaşı   -   17.7.2017)

Hazır Mesajlar ah be hayat tıpkı annem gibisin hem vuruyosun hem ağlama diyosun (ekleyenebru can   -   4.6.2014)

Hazır Mesajlar Gel yüreğime "yar" ol dedim kadın "yara" değil. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   16.5.2014)

Hazır Mesajlar İçtiğim sigaram gibiydin, aranızda tek bir fark vardı, sigaramı ben bitirdim, beni de sen... (ekleyenyalnızlık   -   14.10.2014)

Hazır Mesajlar Dünya döndükçe sen hep bana DÖNMEYE. Başını her yastığa koyduğunda beni GÖRMEYE. Her kahkahamda göz yaşı DÖKMEYE. Ben yaşadıkça sen ÖLMEYE Mahkumsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Canımın içi, sevdiğim, sen beni sevmiyorsun ama ben seni çok seviyorum sensiz olmak çıkmaz bir sokağa yürümek gibi nolur artık beni benle bırakma gel. (ekleyensjsjsj (01.12.15)   -   13.8.2016)

Hazır Mesajlar Sana o kadar kırgınım ki, seni bin parçaya bölsem yetmez. Ama kaybolacak bir parçana da gönlüm elvermez... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar toprak bir gün yağmurun kıymetini anlayacak fakat o gün yağmur yağmayacak (ekleyenebru can   -   4.6.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Sitemli Mesajlar Sözler Arşivinde Toplam 152 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın