Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Sitemli Mesajlar Sözler

Hazır Mesajlar Başını göğsüme yasladığın zaman, tek düşmanım akıp giden zamandır. (ekleyensevdalım   -   7.2.2015)

Hazır Mesajlar Sanki bizi sevmeyenleri bir araya getirmişlerde üzerimize üzerimize gönderiyorlarmış gibi. Onun çaresizliği var üzerimizde bu aralar... (ekleyenbahtsız   -   26.3.2015)

Hazır Mesajlar Kalbin kemiği yok diye kırılmaz mı sandın? (ekleyenzehra   -   22.4.2015)

Hazır Mesajlar Sevildiğini hissetmek güzel duyguydu, hissetmeyeli çok oldu... (ekleyenbir umut   -   8.5.2015)

Hazır Mesajlar tabi sen öyle sansan da beni öyle görsen de beni, içimi bilirim ben. (ekleyenyonca yıldız   -   3.6.2015)

Hazır Mesajlar hayat fani ölüm ani liseliyiz diye sevmeyek mi yani (ekleyenaksa   -   1.6.2015)

Hazır Mesajlar Yaptığım onca iyiliğin tek yanlışta unutulduğunu gördüğümden beri, kötü biriyim... (ekleyenBozkurt Hakan   -   23.6.2015)

Hazır Mesajlar Ağlamayı bilmeyen gözler sevmeyi de bilmezler, senin gibiler aşk acısı da çekmezler... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.6.2015)

Hazır Mesajlar Sessizlik en çok da sen yanımdayken acıtıyor beni. Sözlerin, başka kapıların dünyalarını aralayan anahtar. Konuş... hep konuş, konuşmalarla çoğalt evreni... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.6.2015)

Hazır Mesajlar Yeni aşk kelimeleri, yeni öğrenilen incelikler öbür sevgiliye saklanır nedense... (ekleyenreis   -   25.6.2015)

Hazır Mesajlar En çok da 3 şey yorar insanı; affetmek, içi yanarken susmak ve olmayacağını bildiği halde hayal kurmak... (ekleyenbetül   -   19.7.2015)

Hazır Mesajlar Ben seni sevmemişim sana aşık falanda değılim.ben kimse için acı çekmiyecem hep ben mi ağlayacam, hep üzülen benmi olacam.her aklıma geldiğinde senin için akan gözyaşlarımımı silecm,seni düşlemekten Yoruldum bu sefer gerçekten Yoruldum,her telefon çaldığında senmi aradın diye telefona koşmaktan,senin ismin konuşulurken heyecanlanmaktan Yoruldum. (ekleyenGülhann   -   6.8.2015)

Hazır Mesajlar Sen, seni delicesine seveni, bunu her hareketiyle belli edeni görmeyecek kadar körsen, O da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur, aptal... (ekleyenbuse   -   29.8.2015)

Hazır Mesajlar Garip hallerdeyim bu aralar, korkuyorum seni sevmekten, sana bağlanmaktan... Ya sen de gidersen ? O zaman nasıl toparlanacağım tekrar söylesene? Sen de üzecek misin o yalancı gibi beni ? Güvenemiyorum artık kimseye, AŞK'a küstüm... (ekleyenmesajlar.info   -   29.8.2015)

Hazır Mesajlar İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüp de kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar... (ekleyenmesajlar.info   -   1.10.2015)

Hazır Mesajlar Allah'ım canımı bir sonbahar günü al ki, o vefasız getirecek bir gül bile bulamasın... (ekleyenmertoğlan   -   1.10.2015)

Hazır Mesajlar Unutulmak ölüm kadar acı ise hazırlanmak ta yaşamak kadar güzeldir..! (ekleyenMustafa YALÇIN   -   27.11.2015)

Hazır Mesajlar Bir gün sorarlarsa beni sana, küçücük bir dünyası vardı onu da ben karartım dersin... (ekleyenmesajlar.info   -   20.12.2015)

Hazır Mesajlar Sevdik diye bu kadar kırıldık keşke sevmeseydim seni ALİ (ekleyenbeyza   -   7.1.2016)

Hazır Mesajlar "Keşke tanımasaydım" dediğim hiç kimse olmadı benim. "Keşke beni tanımasına izin vermeseydim" dediklerim oldu... (ekleyenmesajlar.info   -   30.1.2016)

Hazır Mesajlar Ben senin için ölmeyi değil, yaşamayı göze almışken gittin zalim... (ekleyenMys   -   8.2.2016)

Hazır Mesajlar Çok saçma! bi adamı seviyorsun ve sevdiğin halde ayrılmak zorunda kalıyorsun. Ayrıldıktan sonra üzülen ağlayan yine sen oluyorsun, çok sevmişin, ölüme kadar gidecek oluyorsun ve ayrılıyorsun çok saçma... (ekleyenDeli kiz   -   22.2.2016)

Hazır Mesajlar Umutsuz bir aşkın kurbanı oldum, aradım hatayı kendimde buldum, ne söylesem deli gönül dinlemez deli gibi seven yine ben oldum. (ekleyenumutsuz aşk kurbanı   -   28.3.2016)

Hazır Mesajlar Kaç gece yalnız geçti hesaplasana. Kaç gece bir sonraki günü düşünerek geçti. Neler yapabilirdik, neler yaşayabilirdik düşünsene... Her sabahı birlikte karşılamak vardı seninle. Gözünü açar açmaz ilk gördüğün şey ben olurdum ve sen benim yüzümde mutluluğu görürdün... (ekleyenecem   -   21.4.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   2 3 4 5 6 7   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Sitemli Mesajlar Sözler Arşivinde Toplam 154 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın