Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Ayrılık Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Gün gelir seni de bulur ayrılık, zor gelir ayrılmak sevdalından, ne oldu ne bitti anlamadan, alır gider sevgini hiç sormadan... (ekleyenSeMiHa   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Mutlu ol ki, beni tek ettiğine değsin, uğruna beni terk ettiğin, seni gerçekten sevsin... (ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Gidene de kalana da ayrılık zor şey,
Giden gitmiş, ardında hüzünler bırakmıştır,
İnsanın içi içini tüketir, bilemezsin,
Sorular ardı ardına gelir,
Gerçekten şimdi uzaklara gitmiş midir?
Bu gidiş dönüşü olmayan gidiş midir?
Bu gidiş bir bitiş midir?
der durursun, seni yıkan bir haber alıncaya dek...
(ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Ayrılık unutanlara mahsus. Ben seni unutamadım ki, ben senden ayrılamadım ki... (ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Seninle kurduğum hayalleri bir başkasıyla yaşayacak kadar güçlü değilim... (ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Seni bana anlatmak zor demişler,
Beni sana anlatmak kolay mı sanki?
Senin aşkın gerçekten zor da,
Benim aşkım kolay mı sanki?
Boşuna arama o eski günleri,
Sen beni unuttun da,
Ben seni unutamadım mı sanki?
(ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Rüzgar ateş için ne ise, ayrılık aşk için odur; ufak alevi söndürür, büyük alevi ise canlandırır. (ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Ağlayan mı anlar;
Yoksa anlayanmı ağlar
Konuş ey kalbim
Bâki mi şu beden
Sevgi kimin için,
Gözyaşı kime
Ayrılık bu dünyada zor.
//Hz. Mevlâna//
(ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Kokunu verirken odamdaki tüm eşyalar, yıkar mı sandın beni bu yalancı ayrılık... (ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Eğer gidiyorsanız sevdiğinizden büyük gidin, gidin ki ayrılık bile gurur duysun sizinle. Gidiyorsanız dönüşü olmasın, lafınızı yemeyin. (ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Gitmek altı harfin yan yana gelmesi kadar basit olabilir sana göre ama gitmek, diri diri yakmaktı tüm alfabeyi göz göre göre... (ekleyenmerveburcu   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Şimdi cam kenarına oturup, kahvemi alıp seni düşünmenin tam zamanı!.. Gelmesen de senli günlerin hayalini kurmayı seviyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Ya sevmesin kimse kimseyi,
ya da akmasın aşk dolu gözlerden yaş,
Ya olmasın ayrılık denen bu illet,
ya da adam gibi sevmesini öğrensin bu millet.
(ekleyenmrt   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Dertler dolmuş kalbime, derman sensin sanırdım derdime, sende dertler bindirdin üstüme! Git hadi bırak beni kendi halime! (ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Yokluğunda prangalar kırdı gözyaşlarım, hasretin bağladı elimi ayağımı, varlığın bu şehirdeyken seni sevmek, ölüm oldu bana ölüm sevgilim, sensizliği kalbime söylemek! (ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Sende yalan oldun gözümde, sen aslında yalancıydın özünde, hep bekledim gelirsin diye günün birinde, sadece kötü haberin geldi, imzayı attığın gece! (ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Ayrılığın hakkını ver. Anlamsız kıl bütün yaşanmışlığı. Kalmayı beceremedin, bari gitmesini becer... (ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Artık her hangi bir hayale kucak açacak kadar güçlü değilim (ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Anladım ki vazgeçilmeyen değil de, vazgeçmeyen vardır. (ekleyenmesajlar.info   -   20.12.2015)

Hazır Mesajlar Bir gün sorarlarsa beni sana, küçücük bir dünyası vardı onu da ben karartım dersin... (ekleyenmesajlar.info   -   20.12.2015)

Hazır Mesajlar Ben de çok sevdim ama kaybettim, kaybetmek ne demek en iyi ben bilirim, acıdan dört köşeyim, sensiz olmuyor, sen aklıma gelince ne aşkı ya önemli olan para diyorum o zaman senden vazgeçiyorum (ekleyensinemmmm   -   21.12.2015)

Hazır Mesajlar Bazı kadınlar sol göğsünün altında mayın taşır beyler. Ve oraya ilk ayak basan adam, ayağını çekip gitmeye kalkışırsa eğer; mayın patlar, kadın dağılır, adam ölür kadının sol göğsünde.

Sonra bir daha kim gelip giderse gitsin sol göğsün altındaki kentte, asla aynı etki yaşanmaz. Bir mayın bir defa patlar beyler. Bir kadın, gerçekten, bir defa sever. Bir şiir bir kez yazılır, bir kitap bir kez okunur gibi çürütülebilir bir tez değildir bu. mesajlar.info Bir insan bir kez ölür, türündendir. Hatta düpedüz eşdeğerdir ikisi. Ve sevgilim, sana gelince; Eğer bir gün uğrarsan sol göğsümün altındaki kente, hüzünlü bir sesle;Buralar bir zamanlar hep benimdi diyeceksin kendine.
(ekleyenCeren YILDIRIM..   -   25.12.2015)

Hazır Mesajlar Belki de en iyi yol unutmaktı her şeyi. Yaşadığımız o güzel günleri. Ama aşk unutulmayacak kadar değerli. Acı çekersin, özlem duyarsın, her gün tekrar tekrar canın yanar. Ben seni unutmıycam aksine senin beni hatırlayacağın günü bekleyeceğim. Belki bir gün gelirsin ama en çok da neyden korkuyorum biliyor musun? Ben vazgeçtiysem senden başkasını seversem, yokken her gün öldüğüm adamı silip atarsam hayatımdan ve sen o an gelirsen. O yolunda ... (ekleyensevda   -   26.12.2015)

Hazır Mesajlar Ne zaman ayrılık saati gelse içimdeki güllerin boynu bükük bir zaman kalırım öylece. Neden sonra gittiğini anlarım içimde güller ağlar ben ağlarım. (ekleyenmesajlar.info   -   30.12.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   4 5 6 7 8 9 10   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Ayrılık Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 250 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın