Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Ayrılık Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Vaktinden önce çiçek açmaz, rüzgâra kelepçe vurulmaz. Bende sen bitmedikçe veya bende ben ölmedikçe sana olan bu sevgim bitmez. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Her gün sevda çekipte gülünmüyor değil mi? Bir güzelden başkası sevilmiyor değil mi? Hani bensiz olurdun, olunmuyor değil mi? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Bir umuttu yanlızlık bir şeyleri paylaşamamaktı belki, gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belki de, belki belkilerle dolu bir hayattı bu... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Sen, sigara dumanının altında yana yana en sonunda kül oldun, sen kibritin hiç yanmayan ucuda birinin hayatından geçmiş oldun ! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Aşkımız su üzerine yazılan bir masaldı, göz kırpımı kısalığında kelebeğin ömrü uzunluğundaydı. Kalbimizde bir ömür boyu çekeceğimiz yaralar bıraktı. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Adını kalbime aşkla kazımıştım boş ver aldırma belki bir gün silerim. Güzel bir rüyayı gerçek sanmıştım. Seni sevdiğim için özür dilerim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Bir gün seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne inan. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Hayat hiçbir insan için ağlamaya değmez. Zaten ağlamaya değen insan hiçbir zaman ağlatmaz. Sen yine de ağlamak istiyorsan başını dik tut.Göz yaşların ağlatan kadar alçalmasın. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Gözlerin sözlerini örtecek kadar masum, düşüncelerin duygularını bastıracak kadar acımasız, ellerinde ellerimi tutamayacak kadar uzaksa benim suçum ne bitanem. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Gidersen kim sular fesleğenleri, kuşlar nereye sığınır akşam olunca. Gidersen kar yağar avuçlarıma, gidersen kuşlarda ölür bende. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Unutmaya beş kala gözlerini ve sana dair ne varsa bitmeye yakın işte bugün ben her şeyimi sende bıraktım sırf aşkımı aldım elinden onu da kaybettim. HÜKÜMSÜZDÜR (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Bana dünya yuvarlaktır dedin, dediğin doğruysa neden geri dönmedin? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar meğer ne çok yanarmış canı insanın baktığı yerde göremeyince görmek istediğini (ekleyenebru can   -   4.6.2014)

Hazır Mesajlar Sen benden ayrılmaya karar verecek kadar küçüldüysen, Ben senin uğrunda ölümü göze alacak kadar büyüdüm demektir... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Seni ben kendime kader saymıştım; Uğruna her şeyi göze almıştım. Yüreğin taştanmış çok geç anladım. Bir damla gözyaşı DEĞMEZMİŞ SANA! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Hayatımın yaşama nedeni sendin, artık sen de yoksun... (ekleyenAhmet Alperen Gürbüz   -   7.6.2014)

Hazır Mesajlar Bir bardak demli çaya
Uyku sattığım yârim
Sigaram sabahı eder mi söyle
Hasretimi boynuma ilmek yaptım
Acep ölüm ayrılıktan beter mi ?
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.6.2014)

Hazır Mesajlar Hakkım değil biliyorum fakat senden son bir istekte bulunacağım, okyanuslar kadar derin, gökyüzü kadar sonsuz yalnız iki kelime : BENI UNUTMA (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.6.2014)

Hazır Mesajlar Ağaçlar yapraklarını dökerken, severken ayrılanlar sevdiğini düşünürken ağlarmış... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.6.2014)

Hazır Mesajlar İçiniz kor gibi yanarken susmak, acıların en beteridir... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Evet bazen kırdım, ama çoğu kez de kırıldım... ben, hiç kimseyi kaybetmedim!
Sadece zamanı geldiğinde, vazgeçmesini bildim
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Ahımın rüzgarı üşütür seni, benden başkasına ısınamazsın (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Benden nefret edenlerden nefret edecek vaktim yok. Çünkü ben, bana değer verenleri sevmekle meşgulüm... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Yaşadığım falan yok, sadece ölmezden geliyorum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6 7   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Ayrılık Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 250 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın