Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Ayrılık Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Birer birer, seve seve çıktığım aşk basamaklarını; onar onar, söve söve iniyorum şimdi! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Gitmek gerekir bazen...fazla zorlamadan...daha çok bıktırmadan...eğer vaktiyse... arkana bile dönüp bakmadan (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Aşk ile Arkadaşlık bir gün yolda karşılaşırlar. Aşk kendinden gururlu bir şekilde sorar:
- Ben insanlara senden daha yakınım sen niye varsın ki bu hayatta?
Arkadaşlık kendinden çok emin bir şekilde cevap verir:
- Sen gittikten sonra arkanda bıraktığın gözyaşlarını silmek için...
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.7.2014)

Hazır Mesajlar Seni unutmak zor anlatmaksa imkansız, sen unutuldukça hatırlanan, anlattıkça bitmeyensin meleğim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.7.2014)

Hazır Mesajlar Seni yüreğimden atabilsem atamıyorum,
Seni gözlerimden silebilsem silemiyorum
Sensizlik acısını çekemiyorum,
Dönersen diye koştum camlara
Ama yoksun yine yok...
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.7.2014)

Hazır Mesajlar Seni tanımadan önce yalnızlığın,
Seni tanıdıktan sonra varlığımın,
Seni sevdikten sonra yaşadığımın,
Seni kaybettikten sonra bir hiç olduğumun farkına vardım...
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   25.7.2014)

Hazır Mesajlar Ya canın acıya acıya adım atacaksın ya da canını acıta acıta söküp atacaksın.
Her iki yolda da tek bir gerçek olacak... canın çok ama çok acıyacak... (Hz. Mevlana)
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.8.2014)

Hazır Mesajlar Suçu yoktu yüreğimin, Günahı sen diye ağlamaktı gözlerimin, Yaşattıklarınla gittin YaşayacaklarınLa mutLu oL..! (ekleyengökhan   -   14.8.2014)

Hazır Mesajlar Ay ve Yıldız Birbirine Küsse de benim Kalbim Sana Asla Küsmeyecek Güneş Dünyaya Elveda Diyemez Bir Yerde Mutlaka Doğar Güneş Dünya istese de istemese de, işte Benimde Kalbim Hep Yanında Olacak Sen istesen de istemesen de Elveda Desen bile Seninleyim Bunu unutma! Elveda Birtanem.. (ekleyenAlper   -   15.8.2014)

Hazır Mesajlar Unutmak zaman ister demiştim, yanılmışım. Zaman değil yürek istiyormuş... Oda sende kaldı ! (ekleyendoğa   -   15.8.2014)

Hazır Mesajlar Hayat ağlayanı ağlayansa hayatı sevmez ama benimde hayatım vardı ta ki kaybetmeden önce..! (ekleyenbhen   -   21.8.2014)

Hazır Mesajlar Göz yaşlarının bile görevi varmış arkasından gelecek göz yaşları için temizlik yaparmış (ekleyenbuse   -   23.8.2014)

Hazır Mesajlar Bir gün sessiz bir köşede ölmek istersen eğer bana gel ki sana sensiz yaşamanın ölümden beter olduğunu göstereyim (ekleyenisimsiz   -   2.9.2014)

Hazır Mesajlar Onu o olduğu için seversin. Gülümserken de seversin, sinirliyken de. Seni sevindirdiğinde de seversin, kırdığında da. Yanındayken de seversin, çok uzaktayken de. Öyle ki; sabah yataktan kalktığı o suratsız hali bile çok hoştur, sevilesidir. Ellerini tuttuğunda avuç içlerindeki teri seversin. Sarıldığında duyduğun huzuru seversin. Ona baktığın anda göz göze gelmeyi seversin. Sonu sarılmalarla biten kavgaları seversin. engüzelmesajlar.com Papatya fallarını seversin "sevmiyor" çıksa bile sonunda. Beklemeyi seversin, kimseyi beklemediğin kadar onu beklerken. Kurduğun onlu hayalleri seversin. Giysilerinde kalan ten kokusunu seversin. Hatta onu her şeyden çok sevip de bunu kelimelere dökememeyi seversin. Onu sevmeyi seversin. Her şeyde ondan bir parça bulmayı, gittiğin her yere onu da yüreğinde götürmeyi seversin. Oturup ona iki satır şiir yazmak istediğin zaman, kelime dağarcığının anlatmaya yetmediğine söylenmeyi seversin. Onu kıskanmayı seversin içtiği bir bardak sudan bile.
Sonra çekip gider, geri dönebilme ihtimalini seversin.
Ama o? S.kt.r olur, çeker gider ..
(ekleyenberna   -   3.9.2014)

Hazır Mesajlar Aşk san göre değil be bitanem bana derdin ya hani gülüm diye hep sana soruyorum neden gamze neden yada neden irem bu kadar mi düştün sevgilim (ekleyensevilmeyenin...   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Gitme! Gözü yaşlı bırakma beni. Çığlıklarımı sessizliğe mahkum etme. Gitme ! Dursun zaman, dönmesin dünya ama sen gitme sevdiğim (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   15.9.2014)

Hazır Mesajlar Keşke bu ayrılık olmasaydı çok zor sensiz alan her nefes bana zehir oluyor özlûyorm senii çok özlüyorumm.. (ekleyenFeyza güzel   -   23.9.2014)

Hazır Mesajlar Ne Zaman Pişman Olacaksın Biliyor Musun??? Yarım Bıraktığını Başkası Tamamladığında... (ekleyenMehmet Marley Jr.   -   10.10.2014)

Hazır Mesajlar İçtiğim sigaram gibiydin, aranızda tek bir fark vardı, sigaramı ben bitirdim, beni de sen... (ekleyenyalnızlık   -   14.10.2014)

Hazır Mesajlar Kalbimde 3 çiçek yetiştirdim. Sevmek, sevilmek ve beklemek. Sen bunlardan ikisini kopardın. Bana sadece biri kaldı, beklemek. (ekleyenelfida   -   23.10.2014)

Hazır Mesajlar Olur Ya Bana Dua Edesin Gelir . De Ki; ALLAHIM Onu Benim Kadar Kimsenin Üzmesine İzin Verme . . . (ekleyenMertcan Aydın   -   29.11.2014)

Hazır Mesajlar Onu kafana takma, onu takıcana toka veriyim o tokayı tak (ekleyenzeynep demirci   -   19.12.2014)

Hazır Mesajlar Kimseyi kırmayayım diyorum, kırmaktan korkuyorum çünkü kırılmak nedir en iyi ben biliyorum, susuyorum fakat bir de bakıyorum kendim paramparçayım... (ekleyenÜzqün   -   28.1.2015)

Hazır Mesajlar Ey mezarcı bana öyle bir mezar yap ki kara toprağı DERT OLSUN, üstüme öyle bir yazı yaz ki, sevdiğim okuduğunda KAHROLSUN ZİYAM (ekleyenadanali Durdane   -   5.2.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   2 3 4 5 6 7 8   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Ayrılık Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 250 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın