Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Kurban Bayramı Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramının, yaşadığınız tüm dertleri alıp götürmesi dileğiyle, bayramınız mübarek olsun. (ekleyenayhan   -   30.1.2015)

Hazır Mesajlar Bayramın size ve ailenize mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle. Sevgi dolu nice bayramlara. (ekleyenHayırlı Bayramlar   -   6.2.2015)

Hazır Mesajlar Bugün bayram, bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Bayram coşkusunu doyasıya yaşayalım. Hayırlı bayramlar. (ekleyenReşit Dağlı   -   24.2.2015)

Hazır Mesajlar Sevgilerin, dostlukların, arkadaşlıkların ve bütün güzel değerlerin yüceldiği nice bayramlar dileğiyle. (ekleyenİlhan   -   1.3.2015)

Hazır Mesajlar İnsanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği bayramınızı tebrik eder, huzur ve saadetler dilerim. (ekleyenyusuf emre   -   10.3.2015)

Hazır Mesajlar Dualarınızdan bizi de eksik etmemeniz dileği ile mübarek bayramınızı tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dileriz. (ekleyendersimiz.com   -   1.4.2015)

Hazır Mesajlar Sevgi ve saygının doyasıya yaşandığı bayram havasının bir hayat boyu sürmesi temennisiyle, mutlu bayramlar. (ekleyenmesajlar.info   -   16.7.2015)

Hazır Mesajlar Bayram umuttur, özlemdir, hasrettir ve ve bayram kavuşmaktır,...Bu bayram da da yusuflarla buluşabilmek onlara kavuşabilmek temennisiyle... Bayramınız mübarek olsun... (ekleyeneslem   -   16.7.2015)

Hazır Mesajlar Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Bayramınız mübarek olsun. (ekleyenYunus Uğurlu   -   7.8.2015)

Hazır Mesajlar Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, Kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, bayramınız kutlu olsun. (ekleyenfrd   -   10.8.2015)

Hazır Mesajlar Sevdiklerinizle, özlediklerinizle ve her daim birlikte olmak istediklerinizle huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmeniz dileğimle... Nice güzel bayramlara... (ekleyenemel eda   -   16.6.2016)

Hazır Mesajlar Kurban Bayramınızı tebrik eder, bayramın; size, ailenize, Müslümanlara ve insanlığa hayırlar ve esenlik getirmesini Cenab-ı Hak'tan niyaz ederim. (ekleyenibrahim   -   16.6.2016)

Hazır Mesajlar Cümlemizin Kurban Bayramı mübarek olsun, kesilecek kurbanlar dünyada birlik ve beraberliğe, barışa ve huzura, ahirette ise sırat köprüsünden rahat geçebilmemize ve cehennem ateşinden kurtuluşa vesile kılsın, inşallah. Amin... (ekleyenŞ. Aydın   -   16.6.2016)

Hazır Mesajlar Mübarek Kurban Bayramınızı kutluyor, sevdiklerinizle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur içinde bir bayram geçirmenizi diliyorum. (ekleyensamet erk   -   16.6.2016)

Hazır Mesajlar Paylaşmak güzeldir. Bu bayram mutluluğunuzu, sevginizi ve kestiğiniz kurbanı kesemeyenlerle paylaşın. HAYIRLI BAYRAMLAR (ekleyenBeyza   -   28.6.2016)

Hazır Mesajlar Kurban ne ettir, ne de tatil, Kurban İbrahim'ce bir adanış, İsmail'ce bir teslimiyettir... Hayırlı Bayramlar... (ekleyenburak   -   30.6.2016)

Hazır Mesajlar Sen iyi olursan, O Seni sever. O Seni severse, Sen de O'nu seversin. Rabbim Bizleri Doğru Yoldan Ayırmasın. Hayırlı Bayramlar. (ekleyenmesajlar.info   -   15.7.2016)

Hazır Mesajlar Sevdiklerinizle hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, bayramınız mübarek olsun! (ekleyenmesajlar.info   -   19.7.2016)

Hazır Mesajlar Dargınlıkların son bulduğu, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız mübarek olsun. (ekleyenHülya Genç   -   19.7.2016)

Hazır Mesajlar Dostlukların hatırlandığı, huzur ve sevincin dalga dalga yayıldığı bayramınızı kutlar, sağlık ve mutluluklar dilerim. (ekleyenALİ HAYDAR   -   22.7.2016)

Hazır Mesajlar Dargınların barıştığı, gönüllerin kavuştuğu mübarek bayramınızı tebrik ederim. (ekleyenemre doğulu   -   26.7.2016)

Hazır Mesajlar Merhameti sonsuz yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan bayramınız mübarek olsun. (ekleyenkadir çetin   -   27.7.2016)

Hazır Mesajlar Kestiğiniz Kurban Ve Dualarınız Kabul Olsun, Sevdikleriniz Hep Sizinle Olsun.. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun. (ekleyensaadet   -   5.9.2016)

Hazır Mesajlar Barışa, kardeşliğe, huzur ve mutluluk dolu günlere vesile olması temennisiyle Kurban Bayramınızı kutlarım. (ekleyenGökçe   -   5.9.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Kurban Bayramı Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 145 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın