Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Kurban Bayramı Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle bayramınızı kutlar, mübarek Ramazan Bayramının milletimize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ederim. (ekleyenDilara   -   13.10.2016)

Hazır Mesajlar Dostluğu, sevgiyi, geleceği, hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim. (ekleyencanan   -   14.10.2016)

Hazır Mesajlar Bu güzel ve mübarek günde kalpleriniz huzurla dolsun, kazancınız bereketli, yuvanızda mutluluk olsun. Bayramınız mübarek olsun. (ekleyendersimiz.com   -   18.10.2016)

Hazır Mesajlar Bayramınızı huzur, saadet ve sağlık içinde geçirmeniz dileği ile saygı ve selamlarımı sunarım. (ekleyendersimiz.com   -   7.11.2016)

Hazır Mesajlar Mübarek bayramı ailenizle ve tüm sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Hayırlı bayramlar. (ekleyenmesajlar.info   -   30.11.2016)

Hazır Mesajlar Bu bayram gününde tüm insanlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Tüm insanlar neşe ve mutluluk denizinde yüzsün. Bayramınız kutlu olsun. (ekleyenBursalı   -   30.11.2016)

Hazır Mesajlar Bayramlar umuttur, bahardır, berekettir, özlemdir. Kestiğiniz kurban ve ettiğiniz dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep yanınızda olsun. Bayramınız mübarek olsun. (ekleyenECE   -   5.12.2016)

Hazır Mesajlar Acılar paylaşıldıkça azalır, sevgiler paylaşıldıkça çoğalır. Bu sevinçli gününüzün sürekli olmasını diliyor, bayramınızı tebrik ediyorum. (ekleyendersimiz.com   -   7.12.2016)

Hazır Mesajlar Bizleri bayrama ulaştıran alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun inşallah. (ekleyenmesajlar.info   -   7.12.2016)

Hazır Mesajlar Vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise sevmeyi bilenler için vardır. Ramazan Bayramınız mübarek olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2016)

Hazır Mesajlar Birlik, beraberlik ve huzura vesile olması dileği ile bayramınızı kutlar, sağlık ve esenlikler dilerim. (ekleyenSüleyman   -   22.12.2016)

Hazır Mesajlar Mübarek Kurban Bayramının milletimize ve ailemize sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirmesi dileği ile hayırlı bayramlar dilerim. (ekleyenKenan Özer   -   29.12.2016)

Hazır Mesajlar Her bayramınızın çocukların berrak dünyası kadar aydınlık ve huzur dolu olması dileği ile dua ve selamlarımı gönderiyorum. (ekleyenKeziban   -   30.12.2016)

Hazır Mesajlar Mutluluk ve saadet ırmağını andıran bu mübarek günün hayırlara vesile olması temennisi ile bayramınızı tebrik ediyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   30.12.2016)

Hazır Mesajlar İnsanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günler olan mübarek bayramınızı kutlar, sağlık ve mutluluklar dilerim. (ekleyenmesajlar.info   -   2.1.2017)

Hazır Mesajlar Milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir bayramlar. Bu mutlu gününü kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim. (ekleyenHayırlı Bayramlar   -   16.3.2017)

Hazır Mesajlar Allah kesenden de kesmeyenden de razı olsun... Allah kurbanlarınızı kabul eylesin inşallah... Cümleten hayırlı günler, hayırlı cumalar ve iyi bayramlar... (ekleyenHAYRETTİN BARAN   -   2.9.2017)

Hazır Mesajlar Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, mutlu ve umutlu, sevgi dolu nice güzel bayramlara. (ekleyenMusti   -   4.12.2017)

Hazır Mesajlar Mübarek Kurban Bayramını aileniz ve bütün sevdiklerinizle beraber; sağlık, mutluluk ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. (ekleyendersimiz.com   -   25.12.2017)

Hazır Mesajlar Kurban Bayramınızı tebrik eder, bütün insanlığa huzur ve saadet getirmesini temenni ederim. (ekleyenmesajlar.info   -   10.6.2018)

Hazır Mesajlar Kazancınız bereketli, sofranız afiyetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, bayramınız kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   10.6.2018)

Hazır Mesajlar Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle. Bayramın kutlu olsun. (ekleyenHayırlı Bayramlar   -   10.6.2018)

Hazır Mesajlar Bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda ... Bayramın mübarek olsun! (ekleyenmesajlar.info   -   10.6.2018)

Hazır Mesajlar Yüce Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Bayramınız mübarek olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   12.6.2018)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6 7   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Kurban Bayramı Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 145 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın