Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Cuma Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Ya Rabbi, ölünceye kadar ibadet etmemizi, ömrümüzün hayırlı amellerle sona ermesini nasip et ve bizlere Cennetini ihsan eyle! Cumanız Mübarek Olsun. (ekleyenFatih   -   25.2.2016)

Hazır Mesajlar Bir dua gönderiyorum sizlere, günleriniz sağlık, mutluluk, huzur dolu olsun, Allah'ın selamı üzerinize olsun, hayırlı cumalar dilerim. (ekleyenmesajlar.info   -   5.3.2016)

Hazır Mesajlar Günlerin en değerlisi Cumadır. Cuma günü bayramlardan ve aşure gününden daha değerlidir. Cuma günü dünyada ve ahirette müminlerin bayramıdır. Cumanız mübarek olsun. (ekleyenCuma Mesajları   -   8.3.2016)

Hazır Mesajlar Allah'ım ! Beni arkamdan gıybet edeceklerle değil, ruhuma Fâtiha okuyacaklarla muhatap et... HAYIRLI CUMALAR (ekleyenNazar   -   11.3.2016)

Hazır Mesajlar Ey İnsan! Yalnızlıktan Şikayet Etme Sakın, Öyle Bir Dostun Var ki ; Sana Şah Damarından da Yakın .
Hayırlı Cumalar.
(ekleyenbetul   -   15.3.2016)

Hazır Mesajlar Kötülüğün bir salgın gibi yayıldığı şu dünyada, bazen umutla, bazen inatla ve en çok DUA ile yaşayabilir insan! Hayırlı Cumalar (ekleyencem   -   19.3.2016)

Hazır Mesajlar Kalbimizden geçen güzel şeyleri duaya dökelim bugün. Bakarsın yol olur, niyet olur, nasip olur, hallolur. Hayırlı Cumalar... (ekleyenbir_kul   -   20.3.2016)

Hazır Mesajlar Selam Olsun Huzuru Secde'de Arayanlara, Hayırlı Cumalar. Hayırlı Günler (ekleyenesra   -   22.3.2016)

Hazır Mesajlar Gönülden bir dua benimkisi; ne gözlerin nemlensin, ne de yüreğin dertlensin. Ümit ettiğin her güzellik oluverirken yüce Allah'ım her şeyi gönlüne göre versin. Cumanız mübarek olsun... (ekleyenZehra   -   23.3.2016)

Hazır Mesajlar Allah'ın dilemesi olmadıkça siz dileyemezsiniz. Şüphesiz Allah hakkıyla bilendir, hüküm ve hikmet sahibidir. (İnsan Suresi 30) Hayırlı Cumalar (ekleyenayşenur   -   27.3.2016)

Hazır Mesajlar Cuma hürmetine, amellerimize ihlas, gönlümüze huzur, hastalıklarımıza şifa nasip eyle Allah'ım. GÜNAYDIN, HAYIRLI CUMALAR (ekleyenzeynep   -   29.3.2016)

Hazır Mesajlar Âşık olan kişi yanmayı mumdan öğrenmelidir. Yüreği yanar, yaşı akar, fakat feryadı yoktur. Hayırlı Cumalar (ekleyenaşkkalpte   -   29.3.2016)

Hazır Mesajlar Ey Allah'ım! Yaptığımız işlerde muvaffakiyetler ihsan et bizlere. Kötü yollara geçenlerin gittikleri yoldan geri çevir. Evlerimize mutluluk ihsan eyle. Taşımakta zorlanacağımız yüklerle bizleri imtihan etme. Darda ve muhtaç koyma. Amin. Hayırlı Cumalar. (ekleyenHayırlı Cumalar   -   1.4.2016)

Hazır Mesajlar Af dilemekten çekinmeyin, Hiç bir günah Allah'ın Rahmetinden büyük değildir. Selam ve dua ile hayırlı cumalar. (ekleyenşule   -   8.4.2016)

Hazır Mesajlar Mevla'dan dileğim; dermanını koysun gönlüne ve Rahman'ın nuru tecelli etsin o güzel yüzüne ve yüreğine... Hayırlı Cumalar (ekleyendost   -   19.4.2016)

Hazır Mesajlar Gerçek dost, senin varlığında sana Allah'tan bahseder. Senin yokluğunda ise Allah'a senden bahseder.
(Hz. Mevlana) Hayırlı Cumalar...
(ekleyensinan   -   19.4.2016)

Hazır Mesajlar Lâ Tahzen ! İnnallâhe Meâssabirîn... Üzülme..! Allah sabredenlerle beraberdir. Hayırlı Cumalar (ekleyenelif   -   21.4.2016)

Hazır Mesajlar Umut kapısıdır dua; sen çalmasını bildikten sonra mutlaka açılır. Rabbim isteyip de vakti gelince, dua mutlaka yerini bulur! Hayırlı cumalar (ekleyenMücahit   -   22.4.2016)

Hazır Mesajlar Dua! De Ki; Eğer Duanız Olmasa Rabbim Katında Ne Ehemmiyetiniz Var? [Furkan 77]
Selam ve Dua İle Hayırlı Cumalar
(ekleyenyasin 44   -   22.4.2016)

Hazır Mesajlar Bırak hayallerini, sal dualarını arşa. “Ol” deyince oldurana. “Dur” deyince durdurana. GÜNAYDIN, Dualarınız Kabul Olsun inşallah, Hayırlı Cumalar (ekleyenSEVDA   -   28.4.2016)

Hazır Mesajlar Allah'ım Sen affedicisin, affetmeyi seversin. Mübarek Cuma ve Ramazan Ayı hürmetine ne olur bizlerin hata, günah ve kusurlarını da affet... Hayırlı Cumalar... (ekleyenkardelen   -   7.5.2016)

Hazır Mesajlar Dua kulun Allah'a derdini bildirmesi değil, o derdin dermanının ancak Allah olduğunu bilmesidir. Rabbim dualarınızı kabul ve makbul buyursun inşallah. Cumanız mübarek ve hayırlı olsun. (ekleyendersimiz.com   -   12.5.2016)

Hazır Mesajlar Bizler uzun bir seferdeyiz. Buradan kabre, kabirden haşire, haşirden ebedi memlekete gitmek üzereyiz. Hayırlı Cumalar. Dua ve Selam ile... (ekleyenMuzaffer   -   16.5.2016)

Hazır Mesajlar "Dertli gönüllerden dua isteyin" çünkü hazine yıkık yerlerde saklı olur. Cümleten hayırlı günler ve hayırlı cumalar (ekleyenilyas   -   16.5.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   5 6 7 8 9 10 11   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Cuma Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 245 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın