Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Cuma Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Allah'ım! İlahi kudretin ve önü alınamaz merhametin ile beni ve sevdiklerimi kuşat. Bizlerin kalplerine aydınlık ver. Amin. Hayırlı Cumalar. (ekleyenyasin   -   18.5.2016)

Hazır Mesajlar Kuluna şah damarından daha da yakın olan Allah (C.C.) her şeyi hakkıyla işiten, gören, bilendir...
Hayırlı Cumalar
(ekleyensalih   -   20.5.2016)

Hazır Mesajlar "Yaptığı iyiliklerden sadece dua uman insan güzel insandır!." Hayırlı Cumalar (ekleyencanip   -   20.5.2016)

Hazır Mesajlar Cuma günümüz maddi ve manevi hastalıklarımıza şifa, sıkıntılarımıza ferahlık, günahlarımıza af vesilesi olsun inşallah, Hayırlı Cumalar (ekleyenmustafa kara   -   21.5.2016)

Hazır Mesajlar En güzeli Rabbimize dualar ile sarılıp O'nun izni ile kazasız belasız huzurlu bir gün geçirmek, hayırlı sabahlar, Hayırlı Cumalar dilerim (ekleyeneda   -   28.5.2016)

Hazır Mesajlar Herkesin içinde tuttuğu, kabul olmasını çok dilediği saklı duaları vardır. Rabbim o saklı dualarınızı kabul etsin, inşallah sağlıkla ve huzurla, Hayırlı Cumalar (ekleyenmesajlar.info   -   29.5.2016)

Hazır Mesajlar Ey Rabbimiz. Gözlerimizden sevgiyle bakan ışıkları eksik etme, hayırları görmeyi ve her yaratılanı senden dolayı sevmeyi nasip et. Hayırlı Cumalar (ekleyenHayırlı Cumalar   -   6.6.2016)

Hazır Mesajlar Kulun kalbi doğru olmadıkça imanı doğru olmaz. Sözü doğru olmadıkça da kalbi doğru olmaz. Hayırlı Cumalar (ekleyenCuma Mesajları   -   8.6.2016)

Hazır Mesajlar Sizin için güzel olan ne varsa; Rabbim onu dua olarak dile getirtsin ve inşallah kabul etsin...
Sağlık ve Huzurla, HAYIRLI CUMALAR
(ekleyenmesajlar.info   -   9.6.2016)

Hazır Mesajlar Bu mübarek günde ettiğiniz her dua derdinize deva, sağlığınıza şifa, gözüne nur, sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı Cumalar (ekleyenmesajlar.info   -   10.6.2016)

Hazır Mesajlar Ey Rabbimiz! Bizleri bugün de dua edenlerden, her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden, ebedi alemde Cennet'te gezenlerden eyle! Hayırlı Cumalar. (ekleyenmesajlar.info   -   10.6.2016)

Hazır Mesajlar Güzel olan ne varsa kalbimizden, hayatımızdan, etrafımızdan eksik olmasın. Gününüz huzurla, bereketle ve duayla geçsin. Hayırlı Cumalar... (ekleyenmesajlar.info   -   10.6.2016)

Hazır Mesajlar Allah'ın rahmeti, bereketi, hidayeti ve mağfireti hepimizin üzerine olsun. Hayırlı Cumalar Olsun (ekleyenmesajlar.info   -   8.7.2016)

Hazır Mesajlar Rasulullâh sallallâhu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu: "Güzel söz bir sadakadır." (Buhârî, Edeb 34) Hadis, Hayırlı Cumalar (ekleyenmesajlar.info   -   8.7.2016)

Hazır Mesajlar En güzel dualardandır, başkasının haberi olmadan yapılan dualar. Adınızın bu cuma çok anılması dileğiyle, Hayırlı Cumalar... (ekleyenmesajlar.info   -   8.7.2016)

Hazır Mesajlar Sabredenlere, mükâfatları hesapsız ödenecektir. (Zümer - 10) Cumamız Mübarek, Dualarımız Kabul Olsun. Hayırlı Cumalar... (ekleyenmesajlar.info   -   8.7.2016)

Hazır Mesajlar Cuma günü; manen yenilenme fırsatıdır. Allah bizleri fitne ve iftiradan korusun, sevdiklerinden olmayı nasip etsin inşallah. Hayırlı Cumalar. (ekleyenmesajlar.info   -   8.7.2016)

Hazır Mesajlar Selamun aleyküm, tüm İslam aleminin cumasını kutluyorum, hayırlara vesile olsun inşallah (ekleyenmesajlar.info   -   8.7.2016)

Hazır Mesajlar Günümüz aydın, gönlümüz nurlu olsun, tüm dostlara günaydın, dualarımızın kabul olması dileğiyle Hayırlı Cumalar (ekleyenmesajlar.info   -   8.7.2016)

Hazır Mesajlar Allah'ın Selâmı, Rahmeti, Bereketi Üzerinize Olsun. Hayırlı, Huzurlu Bereketli Sevgi Dolu Cumâlar (ekleyenmesajlar.info   -   8.7.2016)

Hazır Mesajlar Allah'ım, gönüllere düşen kırgınlıkları, rahmetinle iyilik ve güzelliklere dönüştür. Amin. Hayırlı Cumalar (ekleyenmesajlar.info   -   8.7.2016)

Hazır Mesajlar Allah'ım; İnşallah olur diye duâ edip hayalini kurduğumuz her şeyin çok şükür oldu sevincini yaşat. Hayırlı Cumalar (ekleyenmesajlar.info   -   8.7.2016)

Hazır Mesajlar Kalplerde olanı da dilden döküleni bilen, duyan Sensin Yüce Rabbim herkesin gönlüne göre ver. Amin. Hayırlı Cumalar (ekleyenmesajlar.info   -   8.7.2016)

Hazır Mesajlar Kur-an okuyanlardan dünya belaları, Kur-an dinleyenlerden ahiret belaları def edilir." Hadis-i Şerif, Hayırlı Cumalar (ekleyenmesajlar.info   -   8.7.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   6 7 8 9 10 11   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Cuma Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 245 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın