Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Cuma Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Bütün güzelliklerin kilidini kendinde bulunduran Rabbim! Hakkımızda en hayırlı kilitleri aç.. Amin. Cumanız bayram tadında olsun inşallah, Hayırlı Cumalar (ekleyenbestami   -   3.7.2015)

Hazır Mesajlar Allah'ım, bana sevgini ve sevgisi Senin katında fayda verecek kimselerin sevgisini nâsip et... Hayırlı Cumalar. (ekleyenBirDua   -   3.7.2015)

Hazır Mesajlar Bugün Cuma günüdür, dinim İslam dinidir. İslam dini olduğuna, yetmiş binin nısfına, mühürledim üstüne, hayırlı cumalar... (ekleyenBirDua   -   3.7.2015)

Hazır Mesajlar Biriniz kardeşini (Allah için) seviyorsa ona sevdiğini söylesin. (Hadis-i Şerif)
Hayırlı cumalar
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.7.2015)

Hazır Mesajlar Allah'ım maddenin yalnızlaştırdığı kalplerimizi yolundan ayırmasın.
Vicdansız, imansız, Kabesiz bırakmasın inşallah... Hayırlı Cumalar.
(ekleyennaziff   -   3.7.2015)

Hazır Mesajlar Ne güzel bir duadır; "Allah'ım dualarımın kabul olmasını engelleyen tüm günahlarımı affet" Hayırlı Cumalar... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.7.2015)

Hazır Mesajlar Hayırlı Cumalar kardeşim! Rabbim gönlümüzde olanı hakkınızda hayırlı, hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin... (ekleyenBirDua   -   3.7.2015)

Hazır Mesajlar Rabbim! Bana varlığımın gayesini talim buyur ve beni nefsimin şerrinden koru... Hayırlı Cumalar. (ekleyenBirDua   -   3.7.2015)

Hazır Mesajlar Allah'ım! Bütün işlerimizin sonucunu güzel eyle, dünyada rezil olmaktan ve ahiret azabından bizi koru (Amin). Hayırlı cumalar... (ekleyenBirDua   -   3.7.2015)

Hazır Mesajlar Orucunu ve ibadetini kullar görsün diye değil, Allah bilsin diye yapanlara selam olsun... Hayırlı Cumalar (ekleyenBirDua   -   3.7.2015)

Hazır Mesajlar Giderken yanında götüreceklerin bir önemi yok, önemli olan ardında bıraktıkların...
Sevgin, saygın, insanlığın. Hayırlı Cumalar
(ekleyenCuma Vakti   -   3.7.2015)

Hazır Mesajlar Bazen de lâl olmalı dil, yürekte kalmalı şiir, amin olup yağmalı dualar. Dualarda buluşmak ümidiyle, Hayırlı cumalar... (ekleyenCuma vakti   -   3.7.2015)

Hazır Mesajlar Hayatta olabileceğiniz en güzel şey, bir duanın içinde yer almaktır... Hayırlı Cumalar (ekleyenBirDua   -   3.7.2015)

Hazır Mesajlar Esirgeyip bağışla bizi Allah'ım, Sana muhtaç, biçareyiz. Cumanız aşk tadında, dualarınız Allah katında olsun. Hayırlı cumalar... (ekleyenBirDua   -   3.7.2015)

Hazır Mesajlar Yüzü çirkin olandan değil yüreği çirkin olandan korkarım, Allah yüreği çirkinden uzak tutsun HAYIRLI CUMALAR (ekleyenCuma Vakti   -   3.7.2015)

Hazır Mesajlar Günaha düştüğünde tövbe et, günaha dalıp gitme. Çünkü insan suya düştüğü için değil, sudan çıkamadığı için boğulur. Hayırlı Cumalar (ekleyenCuma Vakti   -   3.7.2015)

Hazır Mesajlar Kalk! silkelen kendine gel! Umutsuzluğa kapılma. Umutsuzluk şeytandan, ümit etmek ise Allah'tandır... Hayırlı Cumalar. (ekleyenCuma Mesajları   -   3.7.2015)

Hazır Mesajlar Kimi zamanlar vardır en muhabbetli en uhuvvetli ve en güzel, en içten müminin bayramıdır böyle zamanlar. En güzel gün olan cuma, bayramın olsun. Selam ve duayla. (ekleyenAhmet   -   3.7.2015)

Hazır Mesajlar Dostsuz dünya olmaz imiş, dost duasız kalmaz imiş. Dost duası alanın sırtı yere gelmez imiş. Dualarınızda bulunabilmek ümidiyle, hayırlı cumalar... (ekleyenCumaMesajları   -   5.7.2015)

Hazır Mesajlar Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizlerle olsun. Hayırlı cumalar dilerim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.7.2015)

Hazır Mesajlar Yakınlık ne zamanla ne mekanla sınırlıdır. Eller Allah'a açıldığında akla ilk gelen sevilenlerdir. Aklımda yüreğimde ve dualarımdasınız. Cumanız mübarek olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.7.2015)

Hazır Mesajlar İmkanların bittiği yerde iman vardır, derdin ne kadar büyük olursa olsun, derdinden büyük Allah(c.c) vardır. Rabbim tüm dertleriniz de yâr ve yardımcınız olsun, Cumanız mûbarek olsun, Hayırlı Cumalar... (ekleyenSelçuk Akça   -   6.7.2015)

Hazır Mesajlar Ya Rabbi! Gönlümün tespihine boncuk boncuk umutlarımı dizdim. Her bir çekişte "Af" diye sığındım rahmetine. Hayırlı Cumalar... (ekleyenÖmür Dediğin   -   8.7.2015)

Hazır Mesajlar Allah'ın rahmeti, bereketi üzerimize olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Hayırlı Cumalar (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   10.7.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6 7   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Cuma Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 245 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın