Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Doğum Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Sen ol da; ister yar ol, ister yara; lütfun da başım üstüne, kahrın da. Sen benim başımın tacısın. İyi ki varsın doğum günün kutlu olsun, nice mutlu senelere... (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başarabildiğin için... Doğum günün kutlu olsun hayatım... (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yasamaya razıyım seninle... Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle... (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar İyi ki doğdun, iyi ki vermiş Yaradan seni bizlere. Yıldırım gibi çaktın, güneş gibi açtın üstümüze. Söz oldun, mani oldun, saz oldun bestemize. Kutlu olsun doğum günün, nice mutlu senelere. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum günün kutlu olsun sevgilim. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Ne aradıysam bil ki sende bulmuşum. Senden öncesi yoktu seninle var olmuşum. Sende bütün özlemler, sende bütün gelecek. Beni bende arama, ben artık sen olmuşum. Doğum günün kutlu olsun güzeller güzeli. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Güneşin buz tuttuğu yerde, alev alev yanan bir ateş görürsen bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir. Doğum günün kutlu olsun... (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Biricik sevgilim, seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü, seviyorum çok seni. İyi ki doğdun. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Sen çatlayan dudağımda bir damla su, içimdeki yaşama tutkusu, avuçlarıma düsen kar tanesi. Sen! Sevgilim, sevdiğim, yaşama sebebim, her şeyimsin. Doğum günün kutlu olsun bitanem... (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Hayatım, aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum... Nice doğum günlerde birlikte olmak dileğiyle... (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatırlar bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler... Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. İyi ki doğdun hayat kaynağım. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi... Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi... Bir insanın bir tanesi olmalı, o da senin gibi... Doğum günün kutlu olsun canım... (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Sen geleceğimizin mutluluğu, mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalacaksın sevgilim, seninle ben her yerdeyim. Kucak dolusu sevgilerle doğum gününü kutlarım. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Seninle öyle bir bütünüm ki. Sen bensin, bende senim. Senin doğum günün benimde doğduğum gündür. İyi ki varsın, iyi ki doğdun! (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki senelerini benimle geçirmen dileğiyle. SEN'li BEN'li senelere sevgilim, seni seviyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp, yangını güçlendirdiği gibi... Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice güzel günlerde birlikte olmak dileğiyle, doğum günün kutlu olsun... (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Sen bana Yüce Allah'ın eşsiz bir armağanısın. İyi ki doğdun sevdiğim, meleğim! (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Senden önce yaşamıyordum, seninle doğdum iyi ki varsın iyi ki seni sevmişim nice beraber mutlu yıllara seni seviyorum peteğim. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Bugün yokluğunun doğum günü sevdiğim. Kutlu olsun yüreğinde bensizlik. Gülüşün baki olsun yüzünde. Bana kalsın yine senli sensizlik... (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Mutluyum çünkü sen varsın! Mutluyum çünkü hayatımdasın! Mutluyum çünkü bugün sen doğmuşsun! İyi ki doğdun, İyi ki doğmuşsun hayatımın anlamı! (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Sensizlik yok olmak kadar acı, sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin. Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor. İyi ki doğdun her şeyim. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Yaşanacak güzellikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun canım. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide ben de bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   2 3 4 5 6 7   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Doğum Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 145 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın