Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Doğum Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara... (ekleyenCemile   -   3.5.2011)

Hazır Mesajlar Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara... (ekleyenSalih   -   3.5.2011)

Hazır Mesajlar Arkadaşlar gecenin karanlığında ışıldayan yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama onların senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. iyi ki doğdun arkadaşım... (ekleyenmesajlar.info   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara... Doğum Günün Kutlu Olsun (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Güzel yürekli, canım kızım;
Hayatımızı renklendirdiğin bu güzel gün yani doğum günü kutlu olsun. Seni çok seviyoruz, iyi ki varsın bitanem. Nice sağlıklı, mutlu yıllara...
(ekleyendersimiz.com   -   10.2.2016)

Hazır Mesajlar Doğum günün kutlu olsun, hoş gelmişsin dünyaya, hoşluklar getirmişsin dünyama... (ekleyenmesajlar.info   -   27.1.2016)

Hazır Mesajlar Anı yaşa, Sevgiyle yaklaş, Etrafına gülümse, Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice sağlıklı, mutlu ve güzel yaşlara... (ekleyenmesajlar.info   -   10.12.2015)

Hazır Mesajlar Bugün doğdun sen, hiçbir şeyden habersizce açtın gözlerini dünyaya, ne yaşayacaklarını biliyordun ne de yaşatacaklarını. Annenin, babanın en sevdiği en değerli varlığıydın, onların vazgeçilmezi, onların parçası. şimdi ise benim hayatımdasın, düşüncelerim, kalbim, her şeyimsin. Bugünün senin için anlamı ne ise benim içinde aynısı çünkü sen yıllar önce bugün gözlerini hayata açtın, ben de seninle gözlerimi açtım bu dünyaya. Sen bu renksiz dünyama renk katan, sen karanlık dünyama ışık tutan, sen benim yaşama sebebim, iyi ki doğdun, iyi ki hayatımdasın, iyi ki sevmişim seni bitanem, seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Yaşlanıp tonton bir nine olduğunda, bahçendeki bambu iskemlene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun... (ekleyenmerve ezgi   -   21.5.2015)

Hazır Mesajlar Yüce Allah her zaman yolunun doğrudan yana olmasını nasip eder ve hayır yolunda yürürsün inşallah. Cenab-ı hak sana sağlık ve huzur nasip etsin. Yolun doğrudan sapmasın ve hep hayırlı olanı yaşa. Mutlu ve Hayırlı Yıllar. İyi ki doğdun. (ekleyenmuzaffer   -   10.6.2016)

Hazır Mesajlar Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatırlar bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler... Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. İyi ki doğdun hayat kaynağım. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Mutlu yılların olsun canım kardeşim. Allah daha nice yıllar uzun nasip etsin sevdiklerinle birlikte, sağlık ve afiyetle... (ekleyenekin   -   30.11.2016)

Hazır Mesajlar Arzuladığın güzellikler ve hedeflere ulaşman dileği ile, doğum günün kutlu olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   9.6.2015)

Hazır Mesajlar Sen içindeki mutluluğu, yüreğindeki sevdayı, gözlerindeki ışıltıyı, yarına umutlarını sakın kaybetme. Hüzünlerin ve acıların daha fazlası gelse de, kahırların ağıtları sel olup aksa da, bedeninden yaşadıklarına inat, seni seven birinin olduğunu hatırlayıp gülümse olmaz mı? Çünkü bugün doğum günün senin bir tanem. Sen doğduğun gün eminim ki gökyüzünde bir yıldız daha parlamıştır. Nice Yıllara Aşkım! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Gül yüzünden neşe dolu gülümseme hiç eksik olmasın, mutlu yıllar senin olsun canım. (ekleyenYasemin   -   21.5.2015)

Hazır Mesajlar Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun içlerinde en farklısı çünkü tümüyle sevgiden ve dostluktan oluşmuş bir mesaj. Sesim güzel olmadığından sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Hep olduğun gibi sevgi dolu ve neşeli kal. Nice mutlu yaşlara... (ekleyenElif   -   3.5.2011)

Hazır Mesajlar Güneş kadar sıcak, kar taneleri kadar saf ve berrak, yağmur taneleri kadar temiz ve duru bir ömür geçirmen dileği ile... Doğum günün kutlu olsun. (ekleyenmerve ezgi   -   21.5.2015)

Hazır Mesajlar Canım sevgilim, iyi ki doğdun, iyi ki varsın. Seni ölümüne seviyorum, şu an yanında değilim ama emin ol kalbimde aklım da seninle. İnşallah bundan sonraki doğum günlerini beraber geçiririz. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun sevgilim... (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir "hayat pastası" yapabiliriz sanırım... Nice yaşlara! (ekleyenAyşegül   -   3.5.2011)

Hazır Mesajlar Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara... (ekleyensaliha demet   -   3.5.2011)

Hazır Mesajlar Kalbin hangi güzellik için çarpıyorsa yeni başlayan gün sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   12.6.2018)

Hazır Mesajlar Seni tanımak, seni sevmek, sana âşık olmak benim için en güzel hediye, seni seviyorum aşkım. Doğum günün kutlu olsun bu da sana benden bir hediye... (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Bu özel ve güzel gününde, sana öpücük ve sevgilerimi gönderiyorum... Unutulmadın... Doğum günün kutlu olsun! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.5.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Doğum Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 145 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın