Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Doğum Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün KUTLU OLSUN! (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara... (ekleyenCemile   -   3.5.2011)

Hazır Mesajlar Güneş kadar sıcak, kar taneleri kadar saf ve berrak, yağmur taneleri kadar temiz ve duru bir ömür geçirmen dileği ile... Doğum günün kutlu olsun. (ekleyenmerve ezgi   -   21.5.2015)

Hazır Mesajlar İyi ki doğdun kır çiçeğim, bahar kokulum. Doğum günün kutlu olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.5.2015)

Hazır Mesajlar Dilerim bütün isteklerin, hayallerin gerçek olur. Yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Doğum günün kutlu, hayatın mutlulukla dolu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Sen benim için her gün farklı ve özelsin. Kalbim ve dualarım hep seninle. Birlikte daha nice yaşlara inşallah... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Gülmek senin için bir tutku olsun, eğer bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun. Bu güzel günde doğum günün kutlu olsun. (ekleyensongul kanat   -   9.6.2015)

Hazır Mesajlar Hiçbir şeyin dostluk kadar değerli olmadığı hayatta, hep gerçek dostlarla karşılaşman dileği ile doğum günün kutlu olsun. (ekleyennermin gs   -   20.6.2014)

Hazır Mesajlar Ne aradıysam bil ki sende bulmuşum. Senden öncesi yoktu seninle var olmuşum. Sende bütün özlemler, sende bütün gelecek. Beni bende arama, ben artık sen olmuşum. Doğum günün kutlu olsun güzeller güzeli. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Dünyada eşsiz bir huzur varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrasının kalbin gibi geçmesini dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun canım sevgilim. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatırlar bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler... Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. İyi ki doğdun hayat kaynağım. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Seninle öyle bir bütünüm ki. Sen bensin, bende senim. Senin doğum günün benimde doğduğum gündür. İyi ki varsın, iyi ki doğdun! (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Doğduğun gün gibi evimize yine neşe ve mutluluk saçtın küçüğüm... Doğum günün kutlu olsun... (ekleyenmesajlar.info   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Sevdiklerinle paylaştığın koca bir yılı daha geride bıraktın. Gönlün hep sevdiklerinle olunsun mutluluğun hep sevdiklerinle olsun sevincin daim olsun. Nice yıllara iyiki doğdun (ekleyentuba   -   21.6.2014)

Hazır Mesajlar Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yasamaya razıyım seninle... Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle... (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Bu özel ve güzel gününde, sana öpücük ve sevgilerimi gönderiyorum... Unutulmadın... Doğum günün kutlu olsun! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.5.2015)

Hazır Mesajlar Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her daima varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Bugün beni göremezsen de bil ki yanındayım! Doğum günün kutlu olsun... İyi ki varsın varsın.. Birlikte daha nice yaşlara... (ekleyenRumeysa   -   3.5.2011)

Hazır Mesajlar Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Yaşanacak güzellikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun canım. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Bugün doğdun sen, hiçbir şeyden habersizce açtın gözlerini dünyaya, ne yaşayacaklarını biliyordun ne de yaşatacaklarını. Annenin, babanın en sevdiği en değerli varlığıydın, onların vazgeçilmezi, onların parçası. şimdi ise benim hayatımdasın, düşüncelerim, kalbim, her şeyimsin. Bugünün senin için anlamı ne ise benim içinde aynısı çünkü sen yıllar önce bugün gözlerini hayata açtın, ben de seninle gözlerimi açtım bu dünyaya. Sen bu renksiz dünyama renk katan, sen karanlık dünyama ışık tutan, sen benim yaşama sebebim, iyi ki doğdun, iyi ki hayatımdasın, iyi ki sevmişim seni bitanem, seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Beklemek güzeldir, seviyor ve özlüyorsa beklenen; bekletmek güzeldir, seviyor ve özlüyorsa bekleyen. Doğum günün kutlu olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.5.2015)

Hazır Mesajlar Biricik kardeşim, doğum günün kutlu olsun. Sağlık, mutluluk ve güzelliklerle dolu uzun bir ömür diliyorum...İyi ki varsın. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.5.2015)

Hazır Mesajlar Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın, Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun... İyi ki doğdun, iyi ki benimsin, benimlesin... Seni Çok Seviyorum... (ekleyenmesajlar.info   -   9.1.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Doğum Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 143 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın