Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Harbi Mesajlar Sözler

Hazır Mesajlar varlığımda olmayanı yoklugumla kahrederim (ekleyenneşet eşref   -   27.1.2015)

Hazır Mesajlar En sonunda bir gün seni gözlerime hapsedip sevgimle boğacağım, sonra seni kalbime gömüp Azrail'e hadi al canımı diyeceğim, sensiz bu dünyayı asla terketmeyeceğim. (ekleyenEmre06   -   11.2.2015)

Hazır Mesajlar Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek, Gündüzleri yıldızları görmek marifet. Âşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmektir meziyet. (ekleyenefsane   -   10.4.2015)

Hazır Mesajlar Vazgeçmeyi sevmem ama savaşmaya değmezsin (ekleyenbhen   -   8.5.2015)

Hazır Mesajlar Etrafımdaki bazı kızların hal tavırlarını görünce kendimle gurur duyuyorum, hatta ara sıra ayakta alkışlıyorum kendimi. (ekleyenbetül 06   -   21.5.2015)

Hazır Mesajlar Kadın deniz gibidir; güvenmeye gelmez... (ekleyenbitanesi   -   25.6.2015)

Hazır Mesajlar İnsanların uğurlarına öldükleri; uğurlarına yaşadıklarıdır. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   25.6.2015)

Hazır Mesajlar Sen erkeksin bak mesaj atacan, kolunu boynuna atacan, yanağına makas atacan sert bakış atacan ama trip atmayacan. (ekleyenflex   -   25.6.2015)

Hazır Mesajlar Bizde yaşamak var yalvarmak asla, bizde sevmek var aldatmak asla. Sevmesini bilmiyorsan sevme, sevene de ihanet etme, edeni de asla affetme!.. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Ölümüne gelsen de hayat ne canımı yakacak kudrete sahipsin, ne de kanımı akıtacak bıçağa. Yazılanı kaderim der yaşarım, alnım açık başım dik giderim. Ben Allah'tan ötürü seni bile severim, elinden geleni ardına koyma hayat, ben yine sana gülümserim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   28.6.2015)

Hazır Mesajlar Önce insanlara güvenmeyi öğrendim. Sonra bunu bir daha yapmamam gerektiğini. (ekleyenözden   -   13.8.2015)

Hazır Mesajlar Sevdiğin dediğin koluna değil, yüreğine yakışmalı. Ve öyle gelip geçici bir heves değil, sonsuza denk nefesin olmalı (ekleyenmesajlar.info   -   24.8.2015)

Hazır Mesajlar Allah'ım canımı bir sonbahar günü al ki, o vefasız getirecek bir gül bile bulamasın... (ekleyenmertoğlan   -   1.10.2015)

Hazır Mesajlar Biz kimi, nasıl seveceğimizi iyi biliriz. Hak edene canımızı verir, ölümüne severiz. Hak etmeyene, yol verir, döner çekip gideriz... (ekleyenmesajlar.info   -   12.12.2015)

Hazır Mesajlar Hiçbir kız bir erkeğe boyun eğmez, hiçbir erkek bir damla gözyaşına değmez. (ekleyensena   -   30.12.2015)

Hazır Mesajlar Yalan dünyanın ipine takılmışız, kurtulalım derken hep dolanmışız! (ekleyenvdt   -   1.3.2016)

Hazır Mesajlar Öyle Büyümüş ki İçimizdeki yalnızlık; Sevilmeyi beklerken, beklemeyi sevmişiz be gülüm... (ekleyenKADER   -   3.3.2016)

Hazır Mesajlar Bir gün bana baktın mı, aşkım daima yolunu gözler, benden başkasını seversen eğer, dudağı dudağına değerken GEBER (ekleyenDuygu   -   10.4.2016)

Hazır Mesajlar Yalnızlıksa eğer seni korkutan korkma! Ben yanındayım, Yok eğer yalnız kalmaksa istediğin kork! Çünkü seni bensiz bırakmayacağım. (ekleyenerdemli   -   24.4.2016)

Hazır Mesajlar Güneşi örnek al kendine; korkma batmaktan, yılma doğmaktan... (ekleyenşahin baba   -   5.5.2016)

Hazır Mesajlar Yapmacık olup sevilmektense, kendim olup nefret edilmeyi tercih ederim. (ekleyenece   -   17.5.2016)

Hazır Mesajlar Öyle seviyorum diyerek aşk yaşanmaz... İcraat göstereceksin, mesela gecenin bir vakti uyandırıp özledim diyeceksin, hayatındaki herkesi gerekirse uğrunda sileceksin, saatlerce onu görebilmek için gerekirse yürüyeceksin, türlü bahanelerle kandırmak yerine dürüst olacaksın. İki yalanla kandırdım diye kendini bi halt sanmayacaksın... BASİT olmayacaksın. Elini tuttuğunda herkese meydan okuyacaksın... zamanım yok diye sevmekten kaçmayacaksın... AŞK istiyorum diye dolaşmayacaksın...önce AŞK yaşayacak kadar yürekli misin diye kendine soracaksın... seni seviyorum demek, artık çocuk oyunu... gözlerine bakarak birlikte ölelim mi diyecek kadar yürekli olacaksın... gel dediğinde geleceksin, ağlıyorsa sarılıp ağlayacaksın... (ekleyenkum seytanı   -   20.5.2016)

Hazır Mesajlar Sevgi sarhoş masalarında konuşmak ya da bir kadeh şarap değildir. Sevgi özenle insanın kalbine işlenen güzel bir duygu fırtınasıdır. Sanmayın seviyoruz, delikanlı adam bir gün değil ömür boyu aynı yastığa baş koymak için sever. (ekleyenmesajlar.info   -   16.6.2016)

Hazır Mesajlar Eğer pişman olacaksan, âşık edip kaçacaksan, yüreğinden sök at beni! Benim aşkım işte böyle, sende maksadını söyle. Ben anlattım, sen dinledin sözüm bitti karar sende. (ekleyenmesajlar.info   -   16.6.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Harbi Mesajlar Sözler Arşivinde Toplam 103 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın