Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Harbi Mesajlar Sözler

Hazır Mesajlar Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek, Gündüzleri yıldızları görmek marifet. Âşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmektir meziyet. (ekleyenefsane   -   10.4.2015)

Hazır Mesajlar Bir çiçeğin açmak için sebepler bulduğu gibi, yaşama dair sebepler bulmak için yaşıyorum... Eğer bir gün gelir de yaşamak için bir sebep bulamazsam; ölmek için bir sebep bulmuşum demektir (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Evet bazen kırdım, ama çoğu kez de kırıldım... ben, hiç kimseyi kaybetmedim!
Sadece zamanı geldiğinde, vazgeçmesini bildim
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Sen erkeksin bak mesaj atacan, kolunu boynuna atacan, yanağına makas atacan sert bakış atacan ama trip atmayacan. (ekleyenflex   -   25.6.2015)

Hazır Mesajlar Yanına istediğin kadar kişi al, Ruhundaki yalnızlığı dolduramayacaksın... (ekleyenŞükrü alkaya   -   24.9.2016)

Hazır Mesajlar Sizin dediğiniz aşk; ayakta başlayıp yatakta biten.. Bizim bildiğimiz aşk; yürekte başlayıp mezarda biten. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   14.7.2014)

Hazır Mesajlar Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil güneş çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım... (ekleyenayşegül   -   6.10.2014)

Hazır Mesajlar Ben seninle toprağa girerim diyenleri çok gördüm ben öyle diyenleri toprağa hep yalnız göndüm. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Sen benden ayrılmaya karar verecek kadar küçüldüysen, Ben senin uğrunda ölümü göze alacak kadar büyüdüm demektir... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Bir gün bana baktın mı, aşkım daima yolunu gözler, benden başkasını seversen eğer, dudağı dudağına değerken GEBER (ekleyenDuygu   -   10.4.2016)

Hazır Mesajlar Çorap değiştirir gibi sevgili değiştiren, her yeni ilişkide temiz sayfa açtım diyenlere sesleniyorum: Sizin defter kaç ortalı? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   15.7.2014)

Hazır Mesajlar Kıymet bilmeyen kalbe sevgim haram, yolunu bekleyip gelmeyene yazıklar, sevdim deyip de aldatana lanet, beni sonsuza kadar sevene bu canım kurban olsun! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Adam ol! yediğin ekmeğe şükret, geri vites yapma! yediğin ekmekte kalmaz. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar İnsanlar, zamanla birçok şeyi öğrenmişler; kuşlar gibi uçmayı, balıklar gibi yüzmeyi; fakat çok basit bir şeyi öğrenememişler: İnsan gibi yaşamayı. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Hayatta üç türlü sandık vardır... çeyiz sandığımız, adam sandığımız, bir de söz verip tutar sandığımız... (ekleyenbade   -   11.11.2016)

Hazır Mesajlar Biz kimi, nasıl seveceğimizi iyi biliriz. Hak edene canımızı verir, ölümüne severiz. Hak etmeyene, yol verir, döner çekip gideriz... (ekleyenmesajlar.info   -   12.12.2015)

Hazır Mesajlar Sevmek ölmektir bence, ben de sevmiştim ölmeden önce. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.6.2014)

Hazır Mesajlar Sen vurursun dikiş atarlar, ben vururum toprak atarlar. (ekleyenramo   -   15.11.2017)

Hazır Mesajlar Korkum Sevmek Değil; Korkum Sevipte Ayrılmak... Korkum Kurşun Yemek Değil; Kalleşçe Vurulmak... Korkum Ölüm Değil; Senin Tarafından Unutulmak... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Haritalara bakıyorum evin yok. Sözcüklere bakıyorum adın yok. Kendime bakıyorum seni görüyorum, çünkü benden başka yerin yok. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Yalan dünyanın ipine takılmışız, kurtulalım derken hep dolanmışız! (ekleyenvdt   -   1.3.2016)

Hazır Mesajlar Neyim olursan ol ama hayal kırıklığım olma. Orası çok kalabalık, tanıyamam seni. (ekleyenmerve   -   13.9.2014)

Hazır Mesajlar Ne kadar zalim olursan ol bu kalp senin için atacak, ister nefret et, ister unut beni, unutma hayatımda her şey senin için yaşanacak... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Gerçek aşk, bedel ister beden değil... (ekleyenprof   -   16.5.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Harbi Mesajlar Sözler Arşivinde Toplam 103 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın