Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Harbi Mesajlar Sözler

Hazır Mesajlar Haritalara bakıyorum evin yok. Sözcüklere bakıyorum adın yok. Kendime bakıyorum seni görüyorum, çünkü benden başka yerin yok. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Allah gücü erkeğe, güzelliği kadına vermiş... Ne var ki her şeyi yenen güç, güzelliğe yenilmiş... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar sevmek sevilmek herkesin hakkı ama seni sevmek yalnız benm hakkım (ekleyenebru can   -   4.6.2014)

Hazır Mesajlar Biz sevgiliye çiçek verenlerden değil, arkadaşa can verenlerdeniz. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Ben seninle toprağa girerim diyenleri çok gördüm ben öyle diyenleri toprağa hep yalnız göndüm. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Alırım hesabını üstün kalır ona göre ayık ol. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Her ağladığında gözlerinden akan her damlanın kalbimi vuran kurşun olduğunu düşün, ağlarken çok ağlama da o kurşunlar beni öldürmesin. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Delikanlılık ne racon kesmek ne adam öldürmek nede haraç kesmektir. Delikanlılık akşam olunca evine ekmek götürmektir. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Bizim kurduğumuz hayallerde ölüm, yaşadığımız hayatta ölümün kendisi vardır (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Kaderime tüküreyim dedim biraz düşünüce kaderin bana yaptıklarının yanında hiç kalır dedim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Dilden sevmesini bilemeyiz, bazıları gibi değiliz, sevdik mi yürekten ölümüne severiz farkımız tarzımızdır biz serseriyiz... (ekleyensero   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar HaksIzLIk Önünde EgiLmem Çünkü HakkImLa ßeraßer Gururumuda Kayßetmiş Olurum...ßen Tekim ßenim ßeyaz Sayfamda KaLemimde SiLgimde SevdikLerimin ELinde...ßen YazarIm ßen SiLerim! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar İstersem bir adamı bey de yaparım, paşa da ve istersem bir adama dünyayı zindan da ederim. Biz nabza göre şerbet verenlerdeniz. Laf kulağıma gelirse, laf getirenin kulağını keser, lafı çıkartana yediririm... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Sen benden ayrılmaya karar verecek kadar küçüldüysen, Ben senin uğrunda ölümü göze alacak kadar büyüdüm demektir... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Derdi Olanın Derdini Dinleriz, Dert Çıkaranın Derdi Oluruz.
Dalımızı Kıranın Ağacını Kökünden Sökeriz.
Milletin Etiket Olduğu Yerde Fiyatı Biz Koyarız...
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Kıymet bilmeyen kalbe sevgim haram, yolunu bekleyip gelmeyene yazıklar, sevdim deyip de aldatana lanet, beni sonsuza kadar sevene bu canım kurban olsun! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Gözümün gittiği son nokta, kurşunumun gideceği son noktadan daha öte hayaller içinde. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Esrar Kumar Al Senin Olsun, Biz Delikanlıyız Aleme Şekil Olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Uçmak istiyorsan hayal kurma, biz seni uçururuz da sonra inişin kötü olur koçum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Adam ol! yediğin ekmeğe şükret, geri vites yapma! yediğin ekmekte kalmaz. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Ne kadar zalim olursan ol bu kalp senin için atacak, ister nefret et, ister unut beni, unutma hayatımda her şey senin için yaşanacak... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parçalayacak kadar asildir. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Ölsen bile benden kurtulamazsın. Kefen olur bedenini sararım. Yağmur olur üzerine yağarım. Çiçek olur mezarında açarım. Ölsen bile benden kurtulamazsın... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsa da ölüm, uğrunda ölmeye değer gülüm... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Harbi Mesajlar Sözler Arşivinde Toplam 103 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın