Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Tebrik Etme Kutlama Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Yaşantınızı birleştirmek yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbimle sizinleyim. Şu andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.12.2013)

Hazır Mesajlar Yaşam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle... Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın! Mutluluklar... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.12.2013)

Hazır Mesajlar Yeni işinizin size mutluluk getirmesi dileğiyle (ekleyen7 24   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Daha nice başarıları sevdiklerinle kutlaman dileğiyle. Tebrik ederim. (ekleyenbatu   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Ömür boyu mutluluklar dilerim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.6.2014)

Hazır Mesajlar Hak ettiklerinin şans değil emeklerinin karşılığı olduğunu unutma, yeni iş hayatında başarılar dilerim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.6.2014)

Hazır Mesajlar Yeni iş / okul hayatında her geçen gün daha ileriye gitmeni dilerim. Başarı, şans ve huzur seninle olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2014)

Hazır Mesajlar İnsanı büyük yapan kendi azmi ve sabrıdır. Yeni görevinizde başarılar dileriz. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2014)

Hazır Mesajlar Büyük insanlar olmadan büyük işler başarılamaz, daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2014)

Hazır Mesajlar Sevgiyle birleşen elleriniz, kıpır kıpır atan yürekleriniz bir ömür ayrılmasın. Birlikteliğiniz boyunca en güzel günleri, en keyifli anları ve sevginin yaşanacak en iyi yanlarını beraber yaşamanızı dilerim... Mutluluklar (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   20.5.2015)

Hazır Mesajlar Sevgi, sadakat ve mutluluk dolu bir ömür dileği ile, her ikinize de mutluluklar dileriz... (ekleyenben nurcan   -   20.5.2015)

Hazır Mesajlar Evlilik, hayat yolunda yeni bir dünyanın ilk adımıdır. Bu yeni dünyanızda mutluluğunuz daim olsun, sevginiz eksilmeden bir ömür boyu sürsün. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   20.5.2015)

Hazır Mesajlar Bu mutlu gününüzde yanınızda olmayı çok isterdik, ama gelmek kısmet olmadı. Size mutluluklar ve güzellikler diliyoruz... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   20.5.2015)

Hazır Mesajlar Hayat boyu birbirinize sevgi ve sadakatle bağlı kalmanızı, neşe dolu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat sürmenizi diliyoruz... Ömür boyu, sonsuz mutluluklar! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   20.5.2015)

Hazır Mesajlar Hayatta üzüntüler paylaştıkça azalır, sevgiler ise paylaştıkça büyür ve çoğalır. Sevginizin sürekli büyümesi dileği ile mutluluklar... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   20.5.2015)

Hazır Mesajlar Birlikteliğinizin her günü, bugünkü gibi sevgi, mutluluk ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep yürekten bağlı kalın. Mutluluklar... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   20.5.2015)

Hazır Mesajlar Bir yastıkta mutlu ve uzun bir ömür dileklerimizle... Her şey gönlünüzce olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   20.5.2015)

Hazır Mesajlar Sizlere sağlık, huzur ve mutluluk dolu güzel bir hayat diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, bir ömür mutluluklar dilerim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   20.5.2015)

Hazır Mesajlar Bu attığınız ilk adımla hayat boyu birbirinizden ayrılmayın, her şey gönlünüzce olsun, her ikinizi de tebrik eder mutluluklar dilerim. (ekleyenSelma   -   11.8.2017)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2  SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Tebrik Etme Kutlama Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 43 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın