Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Ramazan Bayramı Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Mutluluk, Huzur, Hayırlarla Dolu Bugünden Daha Güzel Yarınlar Diliyorum Mübarek Ramazan Bayramınızı Kutluyorum. (ekleyendersimiz.com   -   29.7.2014)

Hazır Mesajlar Bugün dualarınızı her zamankinden daha çok yapın, koruyucu melekleriniz avuçlarınızın içine çiçekler döksün, kalplerinize bedeninize ilham versin, bayramları en hayırlı şekilde geçirmeyi nasip etsin, ramazan bayramınız kutlu olsun. (ekleyenÖzlem Ağaoğlu   -   29.7.2014)

Hazır Mesajlar Şeker tadında bir bayram geçirmeniz dileğiyle...Ramazan bayramımız mübarek olsun.Herkese hayırlı bayramlar... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.7.2014)

Hazır Mesajlar Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.9.2014)

Hazır Mesajlar Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde yaşadığımız mübarek bayramınızı tebrik eder, sağlık ve mutluluklar dilerim. (ekleyenBanker   -   16.10.2014)

Hazır Mesajlar Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği gün olan bayramınızı tebrik eder, sağlık ve esenlikler dilerim. (ekleyenmurat   -   15.11.2014)

Hazır Mesajlar Tüm inananların birbirlerine daha çok yakınlaşması için bir vesile olan bayramınızı tebrik ederim... (ekleyensuat   -   24.11.2014)

Hazır Mesajlar Her şeye gücü yeten Yüce Allah'ın, bizleri doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmaması dileği ile bayramınızı tebrik ederim. (ekleyenElif Çetin   -   30.12.2014)

Hazır Mesajlar Bayramın size ve ailenize mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle. Sevgi dolu nice bayramlara. (ekleyenHayırlı Bayramlar   -   6.2.2015)

Hazır Mesajlar Bugün bayram, bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Bayram coşkusunu doyasıya yaşayalım. Hayırlı bayramlar. (ekleyenReşit Dağlı   -   24.2.2015)

Hazır Mesajlar Sevgilerin, dostlukların, arkadaşlıkların ve bütün güzel değerlerin yüceldiği nice bayramlar dileğiyle. (ekleyenİlhan   -   1.3.2015)

Hazır Mesajlar İnsanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği bayramınızı tebrik eder, huzur ve saadetler dilerim. (ekleyenyusuf emre   -   10.3.2015)

Hazır Mesajlar Dualarınızdan bizi de eksik etmemeniz dileği ile mübarek bayramınızı tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dileriz. (ekleyendersimiz.com   -   1.4.2015)

Hazır Mesajlar Yeryüzü dediğin bir koca mabed.
Geldik bu mabede maksat ibadet.
Üc günlük dünya için gayret üstüne gayret;
Ebedi bir hayat icin gayret yok hayret!
Ezanlar ederken secdeye davet,
Hep yarın diyorsun oysa kimbilir ;
O YARIN BELKİ KIYAMET "
KANDİLİNİZ MUBAREK OLSUN...
(ekleyensedef kutluay   -   7.6.2015)

Hazır Mesajlar Sevgi ve saygının doyasıya yaşandığı bayram havasının bir hayat boyu sürmesi temennisiyle, mutlu bayramlar. (ekleyenmesajlar.info   -   16.7.2015)

Hazır Mesajlar Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Bayramınız mübarek olsun. (ekleyenYunus Uğurlu   -   7.8.2015)

Hazır Mesajlar Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, Kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, bayramınız kutlu olsun. (ekleyenfrd   -   10.8.2015)

Hazır Mesajlar Bu mübarek günde yüreğinizin huzur ve mutlulukla dolması niyetiyle hayırlı bayramlar (ekleyenGizem   -   4.9.2015)

Hazır Mesajlar Heyecan ve özlemle beklenen mübarek ramazan bayramı geldi, hoş geldi. Mübarek bayram, ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle. (ekleyenmesajlar.info   -   16.6.2016)

Hazır Mesajlar Ramazan bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli bayramlar dileğiyle selamlar... (ekleyenzafeer   -   21.6.2016)

Hazır Mesajlar Sen iyi olursan, O Seni sever. O Seni severse, Sen de O'nu seversin. Rabbim Bizleri Doğru Yoldan Ayırmasın. Hayırlı Bayramlar. (ekleyenmesajlar.info   -   15.7.2016)

Hazır Mesajlar Ramazan Bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle birlikte sağlık, huzur ve mutluluk içinde nice bayramlara ulaşmanızı temenni ederiz. (ekleyenmesajlar.info   -   15.7.2016)

Hazır Mesajlar Sevdiklerinizle hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, bayramınız mübarek olsun! (ekleyenmesajlar.info   -   19.7.2016)

Hazır Mesajlar Dargınlıkların son bulduğu, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız mübarek olsun. (ekleyenHülya Genç   -   19.7.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6 7   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Ramazan Bayramı Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 167 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın