Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

İltifat Övgü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasan bir tek sen etmez, fakat bir tek sen hepsine bedelsin. (ekleyenmesajlar.info   -   30.1.2016)

Hazır Mesajlar Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasam, bir tek sen etmez fakat bir tek sen olsan tüm yıldızlar yanında sönük kalır (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.6.2014)

Hazır Mesajlar Gündüzleri seni düşündükten sonra geceleri bari düşünmeyeyim diyorum
Ama karanlık öyle güzel getiriyor ki güzel gözlerini karşıma düşünmeden edemiyorum
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.6.2014)

Hazır Mesajlar Dünyadaki en önemli şeyi sana vermek isterdim ama seni sana nasıl verebilirim ki? (ekleyenebru can   -   4.6.2014)

Hazır Mesajlar Seni öyle çok seviyorum ki, ne dünyalara sığar ne de dağlara. Sen benim neşe kaynağımsın, seninle geçirdiğim her günüm cennet, sen benim yazım kışım baharımsın, seni anlatmaya kelimeler yetmez. İyi ki hayatıma girdin seni çoook seviyorum ( N ) (ekleyenGorkem Yıldız   -   5.3.2016)

Hazır Mesajlar tık tık tık kimse yok mu ben gülüşü baldan tatlı, yüzü güneşe benzeyen birine bakmıştım acaba ordamıı ??? (ekleyenebru can   -   4.6.2014)

Hazır Mesajlar Bugün bir çiçekçinin önünden geçerken bir çiçek ben çok güzelim beni al diyordu. Onu aldım ama güzel olduğu için değil seni gördüğünde utansın diye. (ekleyenaşk gülü   -   10.5.2015)

Hazır Mesajlar Sen dünyada vazgeçemediğim bir kovan balsın (ekleyenali   -   18.12.2015)

Hazır Mesajlar Yaşamak sensiz nefes almaksa
seninle okyanusta boğulmayı yeğlerim
yaşamak gözlerine bakmadan güneşi izlemekse
Kapansın bu gözlerim
birdaha açılmasın güzelim...
(ekleyenBayram kubilay...   -   22.7.2014)

Hazır Mesajlar Baban hırsız mıydı eğer değilse gözlerine baktığımda gördüğüm o ışıltılı elmasları kim nereden çaldı? (ekleyenuğur pehlivan tuncil   -   14.10.2014)

Hazır Mesajlar Sen güllere özenme güller sana özensin, üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin. Bir gülüş kadar özgür özgürlük kadar vazgeçilmezsin, gülüm sen her şeye değersin. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.6.2015)

Hazır Mesajlar Alaca karanlığı hiç sevmem, ya gece ya gündüz olmalı... kurşun dediğin ya namluda durmalı ya derinden vurmalı... sevgili dediğin ya senin olmalı ya da hiç olmamalı. (ekleyenİPEK YASİN   -   18.11.2016)

Hazır Mesajlar Dudakların hangi alkolü barındırıyor bilmiyorum ama gülüşün beni sarhoş ediyor (ekleyenSelbi Hangulyyyewa   -   26.6.2016)

Hazır Mesajlar 7 ayrı iklimden 7 çeşit arı getirseler 7 çeşit arı 7 ayrı çiçeği dolaşsa 7 çeşit bal toplasa senin kadar tatlı olamaz. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Sen hiç denizlerin dibine bakınca yemyeşil ormanları gördün mü? İmkânsız deme! Çünkü ben senin gözlerine bakınca kimsenin şahit olmadığı o cenneti gördüm. (ekleyenmesajlar.info   -   15.7.2016)

Hazır Mesajlar Sensizlik nefes alamamak gibidir, sensizlik ölüme bir adım yakındır sevgilim, sensiz bir hayat olacağına bensiz bir dünya olmasını isterim bitanem... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.7.2014)

Hazır Mesajlar Baban uzaylı mıydı? Senin gibi birşey dünyada yok çünkü! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Dünyadaki en güzel şeyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki... (ekleyenmesajlar.info   -   29.8.2015)

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

İltifat Övgü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 18 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın