Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim, günaydın kır çiçeğim, günaydın gönlümü fetheden sevgilim... Günaydın... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.8.2012)

Hazır Mesajlar Her şey seninle başlar. Her günüm Seninle doğsun, Seninle batsın. Günaydın günümün en güzel varlığı. Meleğim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.8.2012)

Hazır Mesajlar Güneşe inat seninle sabahlayacağım, güneş kıskansın seninle ısınacağım, yastıklar ağlasın göğsünde yatacağım. Yemin ederim bir tek sana bağlı kalacağım! Günaydın aşkım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.8.2012)

Hazır Mesajlar Günaydın hayatımın anlamı tek sevdam her sabah sana günaydın demek en güzel şey... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.8.2012)

Hazır Mesajlar Bu sabah mavi bulutlarla avucuna sevgiyi, gönlüne aşkı usulca bırakıyorum. Güneş her zaman doğsun ve her doğan güneş sana mutluluk getirsin. Günaydın bitanem (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.8.2012)

Hazır Mesajlar Dünyada birçok insan var kimi mutlu kimi mutsuz kimi gülüyor kimi ağlıyor ama tüm güzelliklere laik biri var oda şuan mesajımı okuyor günaydın... (ekleyenUmut   -   11.8.2012)

Hazır Mesajlar Bütün millet samsun meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor ama bilmiyorlar ki güneş meleğimin uyanmasını bekliyor günaydın hayatımın anlamı (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.8.2012)

Hazır Mesajlar Geceden sabaha dönüşen karanlıktan aydınlığa giren bir gün daha ömür perdesine bir gün daha yazılırken sabahın ılık rüzgarıyla yeniden günaydın demek istiyorum sana yeniden yüzüne nur yağsın kalbine ışık doğsun günün aydın olsun solmayan gülüm (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.8.2012)

Hazır Mesajlar İnsanın uyanıp da ilk baktığı telefonsa ya saate bakmıştır yada yüreğinde yer etmiş birinin ona günaydın demesini arzulamıştır... Günaydın (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.8.2012)

Hazır Mesajlar Günaydın iyi sabahlar, O kadar güzel uyuyorsun ki, Sanki bulutlar üzerinde, Uyan sevgilim sabah oldu. Kalk ta kocana kahvaltı hazırla. Seni uyandırmak istemem, Elinden yemek çok güzel, Sen bir dahisin, Kahvaltımı rengarenk yapıyorsun, Yemesen de yanımda otur, Bırak çayımı ben koyarım, Sen bitanem karşımda otur. (ekleyenÖmer   -   11.9.2013)

Hazır Mesajlar Günaydın her sabah hayatıma güneş gibi doğan aşkım Ebrum seni çok seviyorum (ekleyenBatu   -   11.8.2012)

Hazır Mesajlar Yeni güne işle başladık bizde başka ne olur ki günaydın (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.8.2012)

Hazır Mesajlar Günaydın ay yüzlüm günaydın sabahımı aydınlatan güneşim günaydın hayatımın anlamı aşkım (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.8.2012)

Hazır Mesajlar Günaydın diyorum seninle uyandığım sabaha,gece seninleydim gittim türlü diyara..! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.8.2012)

Hazır Mesajlar Günün ilk mesajından ve kalbimin derinliklerinden günaydınlar sana aşkımm (ekleyenUmut   -   12.9.2013)

Hazır Mesajlar Gecenin karanlığa veda ettiği şu saatlerde beni düşünen biricik aşkıma günaydınlar... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.8.2012)

Hazır Mesajlar 2 bin liralık telefon alıyorsun 55 kuruşluk "günaydın aşkım" mesajı gelmiyor olacak iş değil ya... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü, dinimize göre haftanın kıymetli günü olan cumanızı mübarek olsun, hayırlı günler. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Az daha sıcak olursa buharlaşıp aranızdan ayrılcam arkadaşlar.Neyde Günaydın herkese :D (ekleyenDNDR   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Günaydın sabahımı aydınlatan Güneşim (ekleyenElifim   -   11.9.2013)

Hazır Mesajlar Uyan aklına geleyim, güneş olup sarayım, rüzgar olup okşayayım tenini günaydın her şeyim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.9.2013)

Hazır Mesajlar Aşkım, her günün sabahına seninle uyanmak istiyorum ama uzaksın yanımda olmasan da yüreğimdesin günaydın birtanem. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.9.2013)

Hazır Mesajlar Küçük bir günaydındır bazen yürekleri uçuran, insanı göklere ulaştıran, bu da en güzel sevgiliye günaydın. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.9.2013)

Hazır Mesajlar Sabah gözlerimi açıp seni izlemek ,dudaklarına tatlı bir öpücük kondurarak uyandırmak isterdim aşkım. (ekleyenUmut   -   11.9.2013)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1169 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın