Yazılı Sınav Soruları

Sevgi Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Platonik bir sevgi ateşindeyim ya bana gülme ya da hep gül ve yanımdan hiç gitme, seviyorum Seni anla bunu. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   24.06.2015)

Hazır Mesajlar Biliyordum, Seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi, kimSenin okuma yazma bilmediği bir kentte... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.06.2015)

Hazır Mesajlar Yarınlarıma özel beslediğim umut Sensin, hayallerimdeki beyaz atlı prensim, Seni çok seviyor prensesin ve daima sevecek... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.06.2015)

Hazır Mesajlar Dünyada ki herkes için herhangi birisin ama herhangi biri için dünyalara değersin. Unutma Sen benim için çok özelsin... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.06.2015)

Hazır Mesajlar Seni saçaklarda titreyen bir serçenin kanat çırpması kadar masum ve bir annenin duası kadar içten seviyorum bitanem. İnan Seni çok ama çok seviyorum... (ekleyenO-Efsane   -   23.06.2015)

Hazır Mesajlar Deyir xeyatet edirem Sene deyirem mene xayanet lazim deyil mene xastane lazimdi (ekleyenwaka   -   22.06.2015)

Hazır Mesajlar sevgilim gel bir yol seçelim, bir kalbimiz iki bedende de bir canımız olsun (ekleyenSevgi   -   22.06.2015)

Hazır Mesajlar Sen güllere özenme güller sana özensin, üzme tatlı canını Sen güllerden de güzelsin. Bir gülüş kadar özgür özgürlük kadar vazgeçilmezsin, gülüm Sen her şeye değersin. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.06.2015)

Hazır Mesajlar Deli bir yağmur olsam Seni yağdığım yerler kadar severdim. Deli bir rüzgâr olsam Seni estiğim yerler kadar severdim. Ama ben sadece deliyim ve Seni aldığım her nefes kadar çok seviyorum. (ekleyenözlem06   -   18.06.2015)

Hazır Mesajlar Benim sevdam hüzün korkuydu, gözyaşıydı, kıskanmaktı, özlemekti ve varlığımı hiç bilmekti benim sevdam, helaldi ana sütü kadar, ölümü göze almak düşünmekti, yaralı ceylanı sevmekti, herşeyi iyisiyle kötüsüyle... (ekleyenMUHAMMET ARIK   -   14.06.2015)

Hazır Mesajlar Olsun be dedim içimden. Ben sevdim, karşılık beklemeden. Vazgeçmek, ona olan sevgime ihanet olurdu. Unutmadım onu, sadece azalttım bir miktar... (ekleyenbir mesaj   -   12.06.2015)

Hazır Mesajlar Dünyadaki herkes için herhangi birisin ancak herhangi biri için dünyalara bedelsin. Ne yazık gönlümde esirsin. Cezan bir ömür sevilmek hem de sevildiğini hiç bilmeden. (ekleyenbulut   -   04.06.2015)

Hazır Mesajlar Kızsan da bağırsan da kalp sana aitken anahtarı Sendeyken gidilmiyo be aşkım zaman ve hayat gün ve saatler Senle geçerken o zaman Seni bırkılıp gidilmiyo Senin elerini başka bir elerin tuttuğunu düşünülmüyo o zeytin gözlerine başkasının baktığı akla bile gelmiyo çünkü Sen benim bende Seninim
Senİ sevİYORUM AŞKIM
(ekleyengülçin aldemir <3   -   31.05.2015)

Hazır Mesajlar Senin hasretin Beni Sana Daha çok Âşık edecek, Son zamanlarımız Askere gideceksin, Uzun Yol bekliyor Bizi, Konuşmak Anlaşamayanların Kurduğu Bir iletişim Biçimidir. Sen gözlerime bak yeter sevgilim (ekleyenYelizDen ramazana .   -   28.04.2015)

Hazır Mesajlar Sen hayatıma geldin hayat oldu
Sen bana geldin nefes oldu
Sen bedenime girdin ruhum oldu
Sen ruhuma girdim aşk oldu
Sen benim, ben Senin oldum be varlığım Seni çok seviyorum güzel gözlüm, esmerim, yeşil gözlüm, Kenan'ım, aşkım kocam her şeyim benim, Gönlümün Padişahı
(ekleyenYELİZ VE KENAN   -   02.04.2015)

Hazır Mesajlar Dün mahkememiz vardı Seninle, Senin gözlerin, benimse kalbim yargılandı. Senin gözlerin af edildi, benimse kalbim bir ömür boyu Seni sevmeye mahkum edildi... Sen gökyüzünde doğan güneş, ben yollarda çilekeş. hüzün adası (ekleyensinanyutseven   -   29.03.2015)

Hazır Mesajlar Bir bahçe düşün içinde bir tek gül olsun
Öyle bir gül ki güzelliğiyle sevenlere umut olsun
Öyle bir gül ki dünyaya ışık olsun
Öyle bir gül ki Seni bana kavuştursun sevdiğim
(ekleyenErkan ülker   -   14.03.2015)

Hazır Mesajlar Sen menim en pis gunumde yanimda ola bilmezSen sevgilim.Cunki en pis gunum Senin yanimda olmadigin gundur.Seni cox sevirem ezizim. (ekleyenNermin   -   09.03.2015)

Hazır Mesajlar Aylin'im Seni çok seviyorum ömrüm Sen benim nefesim herseyimsin kalbimin sahibi sana her baktığımda iyiki bu tatlı özek kıza aşık olmuşum diyorum Sen bana yar Sen bana aşksın canımım içi.
Aylin & Cem.
(ekleyenAylin Cem   -   06.03.2015)

Hazır Mesajlar Dünya unutursa dönmeyi, rüzgâr unutursa esmeyi, âşıklar unutursa sevmeyi belki unuturum Seni... (ekleyenSULTAN   -   20.02.2015)

Hazır Mesajlar Varlığındır bana hayat veren, tüm dertleri sildiren. Özlerim her an Seni, sevgi dolu gözlerini. Olmasan da yanımda, can gibisin ruhumda, mmmuuck (ekleyenArmağana   -   17.02.2015)

Hazır Mesajlar Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum Seninle kalacak, kapanırsa gözlerim Senden önce bu hayatta, inan ki son sözüm Seni seviyorum olacak her şeyim (ekleyenGülşen   -   16.02.2015)

Hazır Mesajlar Güzelsin, şirinsin, şahanesin. Çektiğim çileme tek bahanesin. Melek mi, şeytan mı bilmem ki nesin. Tuzaktan tuzağa atsan da olur, ben Seni seviyorum, Sen sevmeSen de olur. (ekleyenseval   -   12.02.2015)

Hazır Mesajlar Ne dünden daha az, ne de yarından daha çok, Seni bugün de, dün olduğu gibi, yarınlarda olacağı gibi çok ama çok seviyorum (ekleyenaşk   -   11.02.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   2 3 4 5 6 7 8   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Sevgi Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 423 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın