eğitim sitesi

Sevgi Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Deli bir yağmur olsam Seni yağdığım yerler kadar severdim. Deli bir rüzgâr olsam Seni estiğim yerler kadar severdim. Ama ben sadece deliyim ve Seni aldığım her nefes kadar çok seviyorum. (ekleyenözlem06   -   18.06.2015)

Hazır Mesajlar Benim sevdam hüzün korkuydu, gözyaşıydı, kıskanmaktı, özlemekti ve varlığımı hiç bilmekti benim sevdam, helaldi ana sütü kadar, ölümü göze almak düşünmekti, yaralı ceylanı sevmekti, herşeyi iyisiyle kötüsüyle... (ekleyenMUHAMMET ARIK   -   14.06.2015)

Hazır Mesajlar Olsun be dedim içimden. Ben sevdim, karşılık beklemeden. Vazgeçmek, ona olan sevgime ihanet olurdu. Unutmadım onu, sadece azalttım bir miktar... (ekleyenbir mesaj   -   12.06.2015)

Hazır Mesajlar Dünyadaki herkes için herhangi birisin ancak herhangi biri için dünyalara bedelsin. Ne yazık gönlümde esirsin. Cezan bir ömür sevilmek hem de sevildiğini hiç bilmeden. (ekleyenbulut   -   04.06.2015)

Hazır Mesajlar Kızsan da bağırsan da kalp sana aitken anahtarı Sendeyken gidilmiyo be aşkım zaman ve hayat gün ve saatler Senle geçerken o zaman Seni bırkılıp gidilmiyo Senin elerini başka bir elerin tuttuğunu düşünülmüyo o zeytin gözlerine başkasının baktığı akla bile gelmiyo çünkü Sen benim bende Seninim
Senİ sevİYORUM AŞKIM
(ekleyengülçin aldemir <3   -   31.05.2015)

Hazır Mesajlar Senin hasretin Beni Sana Daha çok Âşık edecek, Son zamanlarımız Askere gideceksin, Uzun Yol bekliyor Bizi, Konuşmak Anlaşamayanların Kurduğu Bir iletişim Biçimidir. Sen gözlerime bak yeter sevgilim (ekleyenYelizDen ramazana .   -   28.04.2015)

Hazır Mesajlar Sen hayatıma geldin hayat oldu
Sen bana geldin nefes oldu
Sen bedenime girdin ruhum oldu
Sen ruhuma girdim aşk oldu
Sen benim, ben Senin oldum be varlığım Seni çok seviyorum güzel gözlüm, esmerim, yeşil gözlüm, Kenan'ım, aşkım kocam her şeyim benim, Gönlümün Padişahı
(ekleyenYELİZ VE KENAN   -   02.04.2015)

Hazır Mesajlar Dün mahkememiz vardı Seninle, Senin gözlerin, benimse kalbim yargılandı. Senin gözlerin af edildi, benimse kalbim bir ömür boyu Seni sevmeye mahkum edildi... Sen gökyüzünde doğan güneş, ben yollarda çilekeş. hüzün adası (ekleyensinanyutseven   -   29.03.2015)

Hazır Mesajlar Bir bahçe düşün içinde bir tek gül olsun
Öyle bir gül ki güzelliğiyle sevenlere umut olsun
Öyle bir gül ki dünyaya ışık olsun
Öyle bir gül ki Seni bana kavuştursun sevdiğim
(ekleyenErkan ülker   -   14.03.2015)

Hazır Mesajlar Sen menim en pis gunumde yanimda ola bilmezSen sevgilim.Cunki en pis gunum Senin yanimda olmadigin gundur.Seni cox sevirem ezizim. (ekleyenNermin   -   09.03.2015)

Hazır Mesajlar Aylin'im Seni çok seviyorum ömrüm Sen benim nefesim herseyimsin kalbimin sahibi sana her baktığımda iyiki bu tatlı özek kıza aşık olmuşum diyorum Sen bana yar Sen bana aşksın canımım içi.
Aylin & Cem.
(ekleyenAylin Cem   -   06.03.2015)

Hazır Mesajlar Dünya unutursa dönmeyi, rüzgâr unutursa esmeyi, âşıklar unutursa sevmeyi belki unuturum Seni... (ekleyenSULTAN   -   20.02.2015)

Hazır Mesajlar Varlığındır bana hayat veren, tüm dertleri sildiren. Özlerim her an Seni, sevgi dolu gözlerini. Olmasan da yanımda, can gibisin ruhumda, mmmuuck (ekleyenArmağana   -   17.02.2015)

Hazır Mesajlar Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum Seninle kalacak, kapanırsa gözlerim Senden önce bu hayatta, inan ki son sözüm Seni seviyorum olacak her şeyim (ekleyenGülşen   -   16.02.2015)

Hazır Mesajlar Güzelsin, şirinsin, şahanesin. Çektiğim çileme tek bahanesin. Melek mi, şeytan mı bilmem ki nesin. Tuzaktan tuzağa atsan da olur, ben Seni seviyorum, Sen sevmeSen de olur. (ekleyenseval   -   12.02.2015)

Hazır Mesajlar Ne dünden daha az, ne de yarından daha çok, Seni bugün de, dün olduğu gibi, yarınlarda olacağı gibi çok ama çok seviyorum (ekleyenaşk   -   11.02.2015)

Hazır Mesajlar Başını göğsüme yasladığın zaman, tek düşmanım akıp giden zamandır. (ekleyensevdalım   -   07.02.2015)

Hazır Mesajlar Şu yalan Dünya’da iki tane kör tanıdım. Bunlar; gözleri Senden başkasını görmeyen BEN, diğeri ise benim bu saf ve yürekten gelen büyük sevgimi görmeyecek kadar kör olan Sen... (ekleyendivane   -   05.02.2015)

Hazır Mesajlar Senin olan her şeyi, Sensizliği bile Seni hatırlattığı için seviyorum. (ekleyenBirseven   -   03.02.2015)

Hazır Mesajlar Seninle geçen zaman geleceğimdeki en güzel günlerin garantisidir. (ekleyenCABİR bysy   -   29.01.2015)

Hazır Mesajlar denize atlayacağım deniz kızı olacağım tutma beni anne ben aşkımı kurtacağım (ekleyencaner   -   19.01.2015)

Hazır Mesajlar En ihtiyacım olan kişi olduğun için mi, Senin en ihtiyaç duyduğun insan olmak istediğim için mi sevmedin beni? Sensiz eksik hissettiğim için mi beni sevmedin? Sen üzülSen en çok canı yanacak olan kişi ben olduğum için mi beni sevmedin? Hayallerim, hatıralarım, rüyalarım Senle dolu olduğu için mi beni sevmedin? (ekleyenKemal Açıkalın   -   03.01.2015)

Hazır Mesajlar Bir insanın sesine aşık olabileceğimi, sesini duyunca ağlayacağımı söyleseler çok gülerdim. Gülüşünü görünce nefessiz kalacağımı, yazdığı her cümleyi hatırlayacağımı söyleseler gerçekten gülerdim onlara. Biraz daha görmek için saçma sapan anlamsızca şeyler yapacağımı, bir bakışıyla donacağımı söyleseler kahkaha atardım. Sonra mı? Sonra Sen geldin işte, hiç gitmeyecek gibi... Ve her şey bir gerçek oldu, bitmeyecek gibi... (ekleyenAdalı   -   29.12.2014)

Hazır Mesajlar Bir ilk gibi yaşayacağım içimde, kalan son sevgi parçasını Seninle, sakın ayrılmayalım aşkım, ölsem de ellerinde... (ekleyenaşıq   -   09.11.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   2 3 4 5 6 7 8   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Sevgi Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 415 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın