Eğitim Sitesi

Sevgi Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Gözleriyle gözlerine göz koyanın, gözlerimle gözlerini oyarım. Gözlerini gözlerden sakin, gözlerin gözlerime lazım. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.4.2014)

Hazır Mesajlar Sıkıntı çekecek kadar gücüm acı çekecek kadar sabrım kalmasa da, Seni sevecek kadar kalbim her zaman vardır. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde Sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın. (ekleyenesmer   -   17.5.2014)

Hazır Mesajlar Birine verilecek değer, uğruna feda edilebileceklerle ölçülebiliyorsa aç gözlerini etrafına bak, gördüğün her şeyi feda edebilirim ama sakın aynaya bakma , bakarsan da aynadaki için kendimi feda ederim (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

Hazır Mesajlar Bir gün bir rüzgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına unutma Sende bana bir tutam sevgi yolla... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.6.2014)

Hazır Mesajlar Hatıralar küller arasında kaybolmuş bir ateş parçasına benzer, bir gün bu külleri karıştıracak olursan,Seni canından daha çok seven birinin olduğunu unutma... (ekleyençirkin kral   -   27.7.2014)

Hazır Mesajlar Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi, Sen bazen hayatın cesaret veren mutluluk yanı ve Sen her zaman sevgimin tek nedenisin. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Aşkım diyeni değil Senin değerini bileni sev, yüzüne güleni değil Sensizliğe üzüleni sev, giderken boynuna sarılıp unutmam diyeni değil sessizce ardından ağlayanı sev (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

Hazır Mesajlar Sen menim en pis gunumde yanimda ola bilmezSen sevgilim.Cunki en pis gunum Senin yanimda olmadigin gundur.Seni cox sevirem ezizim. (ekleyenNermin   -   9.3.2015)

Hazır Mesajlar Sen dünyada herhangi birisin; ama herhangi biri için dünyalara bedelsin. Suçun Seni sonsuza kadar sevmem. Cezan ise bunu sonsuza kadar bilmemen. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Belki çok mutlu oluruz, saatlerce güleriz. Belki saatlerce kavga edebiliriz. Günlerce küs kalabiliriz, mutsuz da olabiliriz. Ama ne olursa olsun her gece benimle uyu. Ne olursa olsun. (ekleyenfatsa'dan   -   10.8.2015)

Hazır Mesajlar Birgün biri çıkıpta güneşe adını buzla yazarsa eğer; bil ki o Seni benden daha çok sevmiştir... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.7.2014)

Hazır Mesajlar Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel, herkesin sevmeyi hak etmeyeceği kadar özelsin aşkım (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.7.2014)

Hazır Mesajlar Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane Sen bir tanesin. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.5.2014)

Hazır Mesajlar Gam yemezdim sevgilim aşkın ile ölürsem, yine Seni severdim şu dünyaya gelirsem, eğer gözlerinde başka bir hayal görürsem, ben o zaman sevgilim ben o zaman ölürüm... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   25.5.2014)

Hazır Mesajlar Neden bu kadar özlendiğini bilmek istiyor musun, anlamadın mı hala Seni ne çok sevdiğimi? Ben Seni kazınması zor kelimelerle yazmışım bu yüreğime, hece hece, mısra mısra hep Sen varsın şiirlerimde (ekleyenibrahim   -   16.6.2016)

Hazır Mesajlar Ölüm bitirir diyorlar sevgiyi, benim sevgim ölümle bitmez. Ben ruhumla sevdim Seni, ruhlar asla ölmez... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Seni sevmek hayata bağlanmak gibi bir şeydi bu dünyada. İyi ki girdin hayatıma. Bana renk kattın (ekleyenDuygusalkız   -   24.6.2016)

Hazır Mesajlar Seda'm Seni ne olursa olsun, nefesini içime çekmeden, Seni gelinlikle görmeden ölmeyeceğim, Seninle aynı evi paylaşmadan ölmem inşallah, Sen benim umudum, her şeyim tek güvencemsin iyi ki hayatıma girdin 25.07.2016 (ekleyenGökhann   -   23.10.2016)

Hazır Mesajlar Seni anlatmaya kalktım, anlatacak kelime bulamadım. Senin güzelliğini ya ben anlatamıyorum, ya da Sen anlatılmazsın. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Üşüdün diyorsan güneş olurum! Yanarım sevginle ateş olurum! Dolarım havaya nefes olurum... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek. Gündüzleri yıldızları görmek marifet, âşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmek marifet!.. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.5.2014)

Hazır Mesajlar Seni saçaklarda titreyen bir serçenin kanat çırpması kadar masum ve bir annenin duası kadar içten seviyorum bitanem. İnan Seni çok ama çok seviyorum... (ekleyenO-Efsane   -   23.6.2015)

Hazır Mesajlar Bir dua ol düş yüreğime yar, bir başka hüzünlüyüm bugün... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.4.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Sevgi Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 432 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın