Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Sevgi Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim için ve özellikle de senin bir yudum sevgine hasretim şimdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyor ve buseler yolluyorum buralardan.. Kalbim hep seninle... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Sen hayatıma geldin hayat oldu
Sen bana geldin nefes oldu
Sen bedenime girdin ruhum oldu
Sen ruhuma girdim aşk oldu
Sen benim, ben senin oldum be varlığım seni çok seviyorum güzel gözlüm, esmerim, yeşil gözlüm, Kenan'ım, aşkım kocam her şeyim benim, Gönlümün Padişahı
(ekleyenYELİZ VE KENAN   -   2.4.2015)

Hazır Mesajlar Bir erkekle mutlu olmak icin onu çokça anlayıp az da olsa sevmek; bir kadınla mutlu olmak içinse onu çokça sevip, anlamaya hiç calısmamak gerekir. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Sesini duysam da her an yuzunu gormek gibi degil, ozledigimi bil her an cunku hicbir sey seni sevmek gibi degil! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar İçim o kadar senle doldu ki... İnsanlar seni gözbebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Seninle geçen zaman geleceğimdeki en güzel günlerin garantisidir. (ekleyenCABİR bysy   -   29.1.2015)

Hazır Mesajlar O dünyalar tatlısı insanın bir cümlesiyle dağılıp günlerce üzülüyorum, sonra başka bir cümlesiyle gelip bütün üzüntümü bitiriyor, önceki günlerin aksine güzel bir gün geçiriyorum... Çünkü onu çok seviyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   29.8.2015)

Hazır Mesajlar Hani sarhoş olurmuş ya insan, unuturmuş ya her şeyi, ben de sarhoş oldum ama unutmadım üç şeyi; SENİ, SESİNİ, GÖZLERİNİ... (ekleyenMerve   -   12.11.2016)

Hazır Mesajlar İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.5.2014)

Hazır Mesajlar Biz sevgimizi kır çiçeği gibi elimizde değil kurşun yarası gibi yüreğimizde taşırız biliriz ki seven vurulunca değil unutulunca ölür be gülüm. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Güzelsin, şirinsin, şahanesin. Çektiğim çileme tek bahanesin. Melek mi, şeytan mı bilmem ki nesin. Tuzaktan tuzağa atsan da olur, ben seni seviyorum, sen sevmesen de olur. (ekleyenseval   -   12.2.2015)

Hazır Mesajlar Aşk kelime değil bir cümledir, kurmak içinse özneyle yüklem degil...iki yürek gerekir... (ekleyenaşık adam   -   9.2.2014)

Hazır Mesajlar Yemek yemeden 1 hafta yaşarım , su ıçmedn 3 gün yaşarım, nefes almadan 3 dakika yaşarım Ama Sensiz 3 salise bile yaşayamam aşkımm, hayatımın Anlamı (ekleyenaşıq   -   19.4.2014)

Hazır Mesajlar 05.05.2014 20:38 idi seninle ilk tanışmamız bir baktım gözlerine içimde dedim ki benim sevdiğim kız bu olacak ve oldu da 05.09.2014 22:14 de ise çıkmaya başladık 2.5 sene oldu nişanlandık iyi ki benim oldun iyi ki seni sevdim hayatımın kadını canım karım iyi ki varsın seni seviyorum Sedef’im (ekleyenSuat   -   23.9.2017)

Hazır Mesajlar Sen hayata ne verirsen, hayat sana senin verdiğini geri verir. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama, hayat bana ummadığım kadar değerli birini verdi. "Seni" (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

Hazır Mesajlar Başını göğsüme yasladığın zaman, tek düşmanım akıp giden zamandır. (ekleyensevdalım   -   7.2.2015)

Hazır Mesajlar Seni o kadar çok seviyorum ki, bir gün önceden buluşacağız diye mutlu olmaya başlıyorum, buluşunca yanımda diye mutlu oluyorum, eve gelince de buluştuk diye mutlu oluyorum, yok bana böyle çok mutluluk veren başka bir şey hayatımda aşkım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar ALLAH bir insanı bu kadar sevdim diye affetmez beni, bir insana tapacak derecede sevdim diye. Onu ibadetim haline getirdim diye. Günahımsan günahımı sonsuza dek kabullenirim ben, yeter ki kokundan uzak kalmayayım... (ekleyenDeniz kandi   -   7.1.2017)

Hazır Mesajlar Birgün Yağmura Yakalanırsan Benden Kaçtığın Gibi Yağmurdanda Kaç. Çünkü Bulutların Arkasında Kaybolan Aşkı İçin Ağlayan Benim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Uzakta olman neyi değiştirir ki, güneş de ay da benden uzakta... Ama hiçbir günüm güneşsiz hiçbir gecem aysız geçmiyor. Demek ki, bugünüm de seninle geçecek bitanem (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

Hazır Mesajlar Bir dilek tut şimdi. Gözlerini kapat ama seni sevdiğimi hiç aklından çıkarma. Aç gözlerini yavaşça, farzet önünde bir demet papatya. Başla yaprakları koparmaya Seviyor, Sevmiyor... Seviyor diyen yaprakları kendine sakla, sevmiyor diyenleri bana yolla... Onlara seni nasıl sevdiğimi anlatayım da bilmeden konuşmasınlar bir daha. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.12.2013)

Hazır Mesajlar Yalnızlık gecelerin,
Ümit bekleyenlerin,
Hayal çaresizlerin,
Yağmur sokakların,
Tebessüm dudakların,
Sen ise yalnız benimsin birtanem...
(ekleyenmesajlar.info   -   18.11.2015)

Hazır Mesajlar Bir Tek Seni Delice Sevdim Gerisi Yalan..! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Sen birtanesin benim için, yanımda olmasan da hep kalbimdesin. Kalbimde yazılı olan o ismin,
hiç ama hiç silinmesin. Seni çok seviyorum.
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   1.3.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Sevgi Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 436 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın