Oyun Siteleri

Sevgi Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Hani o gün beni anlayan Sen gitmiştin ya, Seni başkalarında aradım ama yoktu beni Senin kadar anlayan, yine de üzülme çünkü ben Seni Sensiz de sevebiliyorum... (ekleyenmesajlar.info   -   30.12.2015)

Hazır Mesajlar Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse gökyüzünden bir yıldız düşer. (ekleyenmesajlar.info   -   30.12.2015)

Hazır Mesajlar Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe. Benimle uyu, benimle uyan. Birlikte varalım onuncu aylara ben bir eylül Sen bir haziran. (ekleyenmesajlar.info   -   30.12.2015)

Hazır Mesajlar Bir gün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip sessiz sedasız ölüme gitmek isterSen yanıma gel ki; sana Sensiz yaşamanın, Sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim. (ekleyenmesajlar.info   -   30.12.2015)

Hazır Mesajlar Bataryası zayıf rüyalarımıza şebeke hatası sebebiyle bir süre ulaşılamadı.
Şimdi ise full çeken hattımla Seninleyim.
(ekleyenmesajlar.info   -   30.12.2015)

Hazır Mesajlar Değer bilmeyene verdiğin değer neye değer? By aska (ekleyenaska   -   28.12.2015)

Hazır Mesajlar Seni bir serçenin ağlama ihtimali kadar seviyorum bu kadar mı diyeceksin ama Sen bilmezsin ki serçeler ağladıkları zaman ölürler (ekleyen1   -   12.12.2015)

Hazır Mesajlar Seni sevmenin acısıyla yaşadığımı bilmelisin elalemin laflarına bakıp gider ve bir daha dönmeye de bilirsin, sadece bir şeyin farkına varmıyorsun, onlar oyun oynuyor ben ise gerçekleri tadıyorum onun için güzelim Seni çook seviyorum (ekleyenfaik küçük   -   08.12.2015)

Hazır Mesajlar Ömürsün be sevdiğim, Sen beni bazen sinir eden, bazen en çok güldüren en çok sinir edensin. Ben Seni gördüğüm ilk gün sevdalandım sana, Senin bir gülüşün dünyayı unutturabiliyor bana, iyi ki benimsin, iyi ki tanıdım Seni, rabbimin bana verdiği tek alın yazımsın, iyi ki varsın tontişim. (ekleyenRamazan birlik memocanlar   -   24.11.2015)

Hazır Mesajlar Sen hayatımda olmasaydın ben belki yine hayatta olurdum ama emin ol şimdi olduğum kadar mutlu olamazdım! (ekleyenmesajlar.info   -   18.11.2015)

Hazır Mesajlar Bir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi için. Uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın. Dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsın. (ekleyenmesajlar.info   -   18.11.2015)

Hazır Mesajlar Fizik ile araştırdım, kimya ile çözdüm. Edebiyat ile söylüyorum, Seni çok seviyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   18.11.2015)

Hazır Mesajlar Yalnızlık gecelerin,
Ümit bekleyenlerin,
Hayal çaresizlerin,
Yağmur sokakların,
Tebessüm dudakların,
Sen ise yalnız benimsin birtanem...
(ekleyenmesajlar.info   -   18.11.2015)

Hazır Mesajlar ben Seni görmeyen bir insanın tenine deyen rüzgardan duyduğu mutluluk kadar çok seviyorum (ekleyenhilal   -   08.11.2015)

Hazır Mesajlar İnsan hani mutlu olur ya, içi içine sığmaz mutluluktan uçar, aklına gelince kendi kendine gülümser, bazen özlersin, oturup ağlarsın, sesini duyunca dünyalar Senin olur, dargın olunca zaman geçmez, onsuz olamazsın yapamazsın, işte Sen benim hayat kaynağımsın, Sen benim yaşama sebebim bitanecik kocamsın, iyi ki varsın, Seni çok seviyorum :)...( Ramazan& Esra ) (ekleyenEsra   -   18.10.2015)

Hazır Mesajlar Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan, seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlığına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan... (ekleyenmesajlar.info   -   07.10.2015)

Hazır Mesajlar Her gecenin karanlığında ve her günün aydınlığında, Çiçeklerin mis kokusunda, cama vuran her yağmur damlasında, Kimi yanımdasın kimi rüyamda, Ama hep aklımdasın bunu sakın unutma..! (ekleyenmesajlar.info   -   07.10.2015)

Hazır Mesajlar Sonbahara inat ağaç hala yeşermekte, geceye inat gün hala ağarmakta, ben ise kadere inat hala Seni sevmekteyim. İnat bu ya, mahşere kadar Senİ sevECEĞİM... (ekleyenmesajlar.info   -   01.10.2015)

Hazır Mesajlar Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçerSen geç Seni sevdiğimi okuyacaksın... (ekleyenmesajlar.info   -   01.10.2015)

Hazır Mesajlar Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek isterSen yere düşen yağmur damlalarını tutmaya çalış, tutabildiklerin Senin sevgin tutamadıklarınsa benim sana olan sevgimdir... (ekleyenmesajlar.info   -   01.10.2015)

Hazır Mesajlar Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız Senin için kopayım ve yalnız Senin avuçlarında solayım diye bir tanem... (ekleyenmesajlar.info   -   01.10.2015)

Hazır Mesajlar Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dileğiyle sevgililer günün kutlu olsun! (ekleyenmesajlar.info   -   01.10.2015)

Hazır Mesajlar Yine Senin sevgin var içimde eksilmeyen bitmeyen bir sevgi... Her ne olursa olsun Senİ sevİYORUM belki çok yorulduk ama bugün herşeyi unuttum, çünkü yanındaydım gözlerine, yüzüne utancından bakamamış olsam da bazen kızıp sana söylensem de kavga da etsek Seni çok seviyorum AŞK BÖCÜĞÜM 15.9.2015 (ekleyenbüşra kynl   -   15.09.2015)

Hazır Mesajlar Çekip gitmek istemiştin ya benden gittin işte memnun musun gittiğin yerden, hani diyordun seviyorum diye, yalan mı söyledi dilin, mahsus mu attı kalbin, Sen benden gitSen de ben Senden gidemedim sevgilim, Seni hep seveceğim... (ekleyenyanlız hilâl   -   07.09.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Sevgi Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 415 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın