eğitim sitesi

Sevgi Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Merhaba deli gönlümün sahi insanı biriciğim hayatımın anlamı beyzanurum canımın en içi ve en değerlim sana olan hislerimi sürekli anlatırım bilirsin ben sıkıldıkça sana olan sevgim içime sığmadığından oturur düşünür saatlerce yazarım bilirsin Sen beni Seni ne kadar çok sevdiğimi belki bilmezsin ama ben hissettirmek için elimden gelen herşeyi yaparım bunu bilmeni temenni ederim biricik sevdiğim benim güzel yüzüne kurban olduğun canımın içi benim 26 Ay'ım 791 günüm biricik sevdiğim ERTÜRK'ünde annesi tabiki öylesine tutkulu seviyorum ki ben Seni öylesine farklı bakıyorum ki Senin gözlerine gülüm benim canım eşim en değerli varlığım benim Senden başkasını gözüm görmez olmuş benim gören gözümde kör olsun nede güzeldir Seninle hayat nede hoş hissettirir değere bindirir kendi canımı Senin yanında benim kendimden bile önce düşündüğüm birisi var ve tam olarakta Sensin saedece Sensin sana neredeyse tapıyorum haberin olsun ben bu mesajı yazdım ve ertelemeyeceğim biraz erken yolluyorum farzetki 14.01.2016 Senİ ÇOK sevİYORUM sevDİĞİM EN GÜZEL YILLARIM AYLARIM HAFTALARIM GÜNLERİM SAATLERİM DAKİKALARIM SANİYELERİM SALİSELERİM Senİ ÇOK sevİYOORUM BİRİCİĞİM (ekleyenERTÜRK'ÜN BABASI   -   13.01.2016)

Hazır Mesajlar Aşkın gözyaşları denize düştüğü zaman, dalgalar sahilde Seni seviyorum yazar... (ekleyenmesajlar.info   -   12.01.2016)

Hazır Mesajlar İçimden bir şiir yazmak geldi, Yazıyorum çünkü seviyorum, seviyorum çünkü hissediyorum, Hissediyorum çünkü yaşıyorum, Yaşıyorum çünkü Seninleyim!.. (ekleyenneco   -   09.01.2016)

Hazır Mesajlar Gerçek aşkı bana tattıransın Özlemle tanrıdan dilediğim, hayatımın anlamısın Gözlerinde içimin titrediği tek insansın Bir tanem, sevdiğim, herşeyimsin aşkım Sabırsız gecem, derin nefesimsin sevgisine doyamadığım, en güzelisin en güzel çiçeğin Yaşama sebebimsin, herşeyimsin aşkım Bir tanem, sevdiğim, herşeyimsin tatlım Dalgın bakışım, buğulu gözlerimsin Yokluğuna dayanamadığım diğer yarımsın Yürek atışım, gönülden sevdiğimsin. (ekleyensensöyle   -   09.01.2016)

Hazır Mesajlar Ruhumu yerlere serip hasret çektiren de olsan, ne aşkına bedduam ne de sana kinim var, Deryada akar gibi bin bir dertle dolsam da, Seni mahşere kadar sevmeye yeminim var! (ekleyenmesajlar.info   -   09.01.2016)

Hazır Mesajlar Kör misali sevmişim o güzel yüreğini... Ellerini ellerime sarmışım... Hiç bırakmamışım ben Seni... Yüreğin hala yüreğimde çarpar, dokunsan bana adını sayıklar... Öyle sevmişim ki ben Seni, bastığım her yer, bana Seni fısıldar (ekleyenmervenur   -   09.01.2016)

Hazır Mesajlar Yatmadan önce saatlerce hayalini kurduğum, uyandığımda nefesini, kokusunu hissetmek istediğim yârim.<3 öyle mecburum ki sana kokuna gözlerine ihtiyacım var beni sevmene, sarılmana, gözlerine mecburum iste mecburr. (ekleyenfatma barut   -   31.12.2015)

Hazır Mesajlar İçine düSen her hüzün damlası, sana Seni ne kadar çok sevdiğimi hatırlatsın. (ekleyenmesajlar.info   -   30.12.2015)

Hazır Mesajlar Hani o gün beni anlayan Sen gitmiştin ya, Seni başkalarında aradım ama yoktu beni Senin kadar anlayan, yine de üzülme çünkü ben Seni Sensiz de sevebiliyorum... (ekleyenmesajlar.info   -   30.12.2015)

Hazır Mesajlar Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse gökyüzünden bir yıldız düşer. (ekleyenmesajlar.info   -   30.12.2015)

Hazır Mesajlar Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe. Benimle uyu, benimle uyan. Birlikte varalım onuncu aylara ben bir eylül Sen bir haziran. (ekleyenmesajlar.info   -   30.12.2015)

Hazır Mesajlar Bir gün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip sessiz sedasız ölüme gitmek isterSen yanıma gel ki; sana Sensiz yaşamanın, Sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim. (ekleyenmesajlar.info   -   30.12.2015)

Hazır Mesajlar Bataryası zayıf rüyalarımıza şebeke hatası sebebiyle bir süre ulaşılamadı.
Şimdi ise full çeken hattımla Seninleyim.
(ekleyenmesajlar.info   -   30.12.2015)

Hazır Mesajlar Değer bilmeyene verdiğin değer neye değer? By aska (ekleyenaska   -   28.12.2015)

Hazır Mesajlar Seni bir serçenin ağlama ihtimali kadar seviyorum bu kadar mı diyeceksin ama Sen bilmezsin ki serçeler ağladıkları zaman ölürler (ekleyen1   -   12.12.2015)

Hazır Mesajlar Seni sevmenin acısıyla yaşadığımı bilmelisin elalemin laflarına bakıp gider ve bir daha dönmeye de bilirsin, sadece bir şeyin farkına varmıyorsun, onlar oyun oynuyor ben ise gerçekleri tadıyorum onun için güzelim Seni çook seviyorum (ekleyenfaik küçük   -   08.12.2015)

Hazır Mesajlar Ömürsün be sevdiğim, Sen beni bazen sinir eden, bazen en çok güldüren en çok sinir edensin. Ben Seni gördüğüm ilk gün sevdalandım sana, Senin bir gülüşün dünyayı unutturabiliyor bana, iyi ki benimsin, iyi ki tanıdım Seni, rabbimin bana verdiği tek alın yazımsın, iyi ki varsın tontişim. (ekleyenRamazan birlik memocanlar   -   24.11.2015)

Hazır Mesajlar Sen hayatımda olmasaydın ben belki yine hayatta olurdum ama emin ol şimdi olduğum kadar mutlu olamazdım! (ekleyenmesajlar.info   -   18.11.2015)

Hazır Mesajlar Bir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi için. Uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın. Dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsın. (ekleyenmesajlar.info   -   18.11.2015)

Hazır Mesajlar Fizik ile araştırdım, kimya ile çözdüm. Edebiyat ile söylüyorum, Seni çok seviyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   18.11.2015)

Hazır Mesajlar Yalnızlık gecelerin,
Ümit bekleyenlerin,
Hayal çaresizlerin,
Yağmur sokakların,
Tebessüm dudakların,
Sen ise yalnız benimsin birtanem...
(ekleyenmesajlar.info   -   18.11.2015)

Hazır Mesajlar ben Seni görmeyen bir insanın tenine deyen rüzgardan duyduğu mutluluk kadar çok seviyorum (ekleyenhilal   -   08.11.2015)

Hazır Mesajlar İnsan hani mutlu olur ya, içi içine sığmaz mutluluktan uçar, aklına gelince kendi kendine gülümser, bazen özlersin, oturup ağlarsın, sesini duyunca dünyalar Senin olur, dargın olunca zaman geçmez, onsuz olamazsın yapamazsın, işte Sen benim hayat kaynağımsın, Sen benim yaşama sebebim bitanecik kocamsın, iyi ki varsın, Seni çok seviyorum :)...( Ramazan& Esra ) (ekleyenEsra   -   18.10.2015)

Hazır Mesajlar Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan, seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlığına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan... (ekleyenmesajlar.info   -   07.10.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Sevgi Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 423 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın