Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Sevgi Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Sevmek ölmektir bence, ben de sevmiştim ölmeden önce. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.6.2014)

Hazır Mesajlar Bir gün bir rüzgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına unutma sende bana bir tutam sevgi yolla... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.6.2014)

Hazır Mesajlar Dünyada iki renk gül olsun, biri kırmızı diğeri beyaz, sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.6.2014)

Hazır Mesajlar Dünya olsam, güneşim olur musun? Gökyüzü olsam, mavi rengim olur musun? Deniz olsam dalgalarım olur musun? Bir beden olsam, canım olur musun? Bir can olsam, hayatım olur musun? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.6.2014)

Hazır Mesajlar Bana seni ne zaman sevmeyeceğimi sorma çünkü; ne zaman öleceğimi bilmiyorum... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.6.2014)

Hazır Mesajlar Sevmek Birbirine Bakmak Değil, Birlikte Aynı Yöne Bakmaktır. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.6.2014)

Hazır Mesajlar 2 den 1 çıkınca 1 kalırmış YALAN; sen gidince ben kalırmıyım sanıyorsun (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.6.2014)

Hazır Mesajlar Korkma! Sevgiden ellerini çekme,Hatırla! Gülün dikeni olmasa hiç bu kadar sevilirmiydi (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.6.2014)

Hazır Mesajlar Kimseye gönlümü vermedim, içimde seni görürler diye
Kimsenin gönlünü almadım, içinde seni görürüm diye
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.6.2014)

Hazır Mesajlar Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasam, bir tek sen etmez fakat bir tek sen olsan tüm yıldızlar yanında sönük kalır (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.6.2014)

Hazır Mesajlar Esrarengiz bakışlarda gizli bir tebessüm
Bilmem ki senin kadar güzelmiydi
En güzel düşüm
Ellerinde olsun son gülüşüm
Baldan tatlı gelir kollarında ölüm
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.6.2014)

Hazır Mesajlar Gündüzleri seni düşündükten sonra geceleri bari düşünmeyeyim diyorum
Ama karanlık öyle güzel getiriyor ki güzel gözlerini karşıma düşünmeden edemiyorum
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.6.2014)

Hazır Mesajlar Adını yollara yazmadım diye
Resmini yollara çizmedim diye
Uğrunda can verip ölmedim diye
Sanma ki Bitanem sevmedim seni
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.6.2014)

Hazır Mesajlar Acı ve hüzün bir yıldızlar kadar uzak
Mutlulukların gerçek
Gerçeklerin mutluluk
Seni mutlu görmek benim olsun
(ekleyenesengül   -   17.6.2014)

Hazır Mesajlar aşkım canım bitanemm hayatım hayatımın anlamı yaşamın sebebi seni çok seviyorum aşkımm (ekleyenemine   -   22.6.2014)

Hazır Mesajlar Ben seni ne kalbimle sewerim ne de aklımla, bem seni ruhumla sewerim çünkü; kalp durur, akıl unutur, ruh ise ne durur ne de unutur (ekleyenAli   -   23.6.2014)

Hazır Mesajlar Gülü bir gün seni her gün gülü soluncaya kadar seni ölünceye kadar seveceğim (ekleyenAyten   -   25.6.2014)

Hazır Mesajlar Sen, dedi "İntihar gibisin..." Hem cesaret edilmeyen,Hem de herkes tarafından en az bir kere düşünülen. İşte öyle güzelsin... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Dünyada yaşayan 6 milyar insan, 6 milyar ruh var... Ve bazen tek ihtiyacım olan, içlerinden sadece biri... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Tamam, mesafeler aşka engel değil ama ben burada ağlasam senin yanakların ıslanır mı orada? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Ben bir mezarcı olsaydım, seni toprağa değil kalbime gömerdim... (ekleyenkevser   -   15.7.2014)

Hazır Mesajlar Sen de sev ya Rabbim, ben bu kulunu çok sevdim, sen de sev, çok sevdim muhabbetimizi arttır O nu bana beni ona yaz sana çok kolay Rabbim, ol de oluversin sen KAADİRsin (ekleyenben   -   15.7.2014)

Hazır Mesajlar Yakışıklı birini sevmenin zor tarafları var, hep kendimi tutup sel gibi sana akamadığım bu yüzden tutukluk yapıyor aşkım, bu yüzden beni sevmenin bi aldatmaca olduğunu söyleyip durdum kendime yıllarca yollarımın hepsi sana çıksa da gözbebeklerine bakmadan asla inandıramayacağım kendime mana aleminde fazlaca ileri gidp sevmelerimin limiti olmayışı bu yüzden seni bu etkilemiş olmalı ben değil yazılanları üstüme alınmayışım da bu yüzdendir hiç birisi engel değil sevmelerime senin sevmemen bile
sen yine de sev beni çok yakışıyor sana
(ekleyenben   -   15.7.2014)

Hazır Mesajlar Sarhoş olup herşeyi Çift Gördüğümde bile Sen Bitaneydin (ekleyenFaruk Bilgi   -   16.7.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   8 9 10 11 12 13 14   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Sevgi Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 435 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın