Oyun Siteleri

Sevgi Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Arzular göz açıp kapayıncaya kadar geçer biter. Oysa Seninle aramızdaki sevgi ve aşk asla bitmedi. Ne kadar kötü şey yaşamış olsak da tüm bildiklerimi içimde yaşayan sana ayırdım. Emin ol ki kendimi yüceltecek bir şey yaparsam bil ki bu artık Senin gözünde değer kazanmak ve daha mutlu etmek içindir. Seni seviyorum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.05.2014)

Hazır Mesajlar Bir Dost Yüzüne İhtiyaç Duyduğunda Başını Kaldır ve Gökyüzüne Bak. Gündüzleri Bulutların Geceleri Yıldızların Arkasından Gülümsüyor Olacağım. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.05.2014)

Hazır Mesajlar Kimsin Sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin Sen? Sen benim sevdiğimsin, sevdiğimi söyleyebildiğimsin (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.05.2014)

Hazır Mesajlar En güzel yarınlar Senin olsun, Sen buna layıksın ömrün mutluluklarla dolsun. Eğer gün gelir de Sen beni unutursan, inan ki tatlım canın sağolsun (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.05.2014)

Hazır Mesajlar Eğer bir gün son nefesimi verir de bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam hep yanımda ol ki sana Sensizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim.. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.05.2014)

Hazır Mesajlar Seni yıldızlara benzetiyorum yıldızlar kadar parlak,yıldızlar kadar ulaşılması zorsun ama yıldızlar milyonlarca Sen bitanesin... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.05.2014)

Hazır Mesajlar Ne Seni unutmak için bir çabam var ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar... Ne Seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim var. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.05.2014)

Hazır Mesajlar Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne Sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü Sen benim için daima teksin! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.05.2014)

Hazır Mesajlar Benim İçin Hayatta İki Şey Önemlidir, Biri Sen Diğeri Özgürlüğüm. Özgürlüğüm İçin Canımı, Senin İçin Özgürlüğümü Feda Ederim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.05.2014)

Hazır Mesajlar Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben Seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.05.2014)

Hazır Mesajlar Bir deniz düşün susuz, bir insan düşün mutsuz, bir gece düşün uykusuz, bir yürek düşün sevgisiz, bir bahar düşün çiçeksiz, bir de beni düşün Sensiz... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.05.2014)

Hazır Mesajlar Gam yemezdim sevgilim aşkın ile ölürsem, yine Seni severdim şu dünyaya gelirsem, eğer gözlerinde başka bir hayal görürsem, ben o zaman sevgilim ben o zaman ölürüm... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   25.05.2014)

Hazır Mesajlar Eğer Seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın, çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki Seni çok seviyorum? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   25.05.2014)

Hazır Mesajlar Eğer bir gün sevmek isterSen, önce kendini sev, daha sonra da isterSen beni, beni sever gibi değil kendini sever gibi sevmelisin, çünkü ben Seni öyle sevdim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   25.05.2014)

Hazır Mesajlar Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer Senin olurum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.05.2014)

Hazır Mesajlar Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane Sen bir tanesin. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.05.2014)

Hazır Mesajlar Bazı yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da Sensin birtanem. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.05.2014)

Hazır Mesajlar Ben Seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben Seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben Seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.05.2014)

Hazır Mesajlar Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana sevgilim! diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum. (ekleyengamze tr   -   17.05.2014)

Hazır Mesajlar Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde Sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın. (ekleyenesmer   -   17.05.2014)

Hazır Mesajlar O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki Sensiz duramıyorum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.05.2014)

Hazır Mesajlar Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama Sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle, Seni çok seviyorum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.05.2014)

Hazır Mesajlar Rastgele sevilmiş değilsin ki rest çekilip gidilesin... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.05.2014)

Hazır Mesajlar Kavga edelim, bağıralım, çağıralım, küselim ama bitti demeyelim olur mu? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.05.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   8 9 10 11 12 13 14   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Sevgi Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 423 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın