Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Sevgi Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Senin gözlerinin en güzel mevsimi baharı yaşıyorum, kaşlarını çatıp mevsimi kışa çevirme gülüm (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen hayatın cesaret veren mutluluk yanı ve sen her zaman sevgimin tek nedenisin. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Ben sevdanın sokağında oturuyorum. Geceler hiç bitmiyor, ben hiç uyumuyorum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an, hiçbir şey seni sevmek gibi değil (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Haritalara bakıyorum evin yok. Sözcüklere bakıyorum adın yok. Kendime bakıyorum seni görüyorum, çünkü benden başka yerin yok. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Bazı rüyalar diğerlerinden çok uzun sürer. Bazıları da çok ama çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Seni günde bir defa düşünüyorum o da 24 saatimi alıyor. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar yağmur yağdığında çık dışarı, tutamadığın her yağmur damlası kadar seni seviyorum kömür gözlüm (ekleyendeli yürek   -   4.6.2014)

Hazır Mesajlar senin adını denize ateşle yazdım varsa seni benden daha fazla seven adını güneşe buzla yazsın (ekleyenebru can   -   4.6.2014)

Hazır Mesajlar hani bir kelebek yakalarsın ya avucunun içinde bakarsan kacacak sıkı tutarsanda ölecek işte böyle seni yürekten sevmek (ekleyenebru can   -   4.6.2014)

Hazır Mesajlar sevmek sevilmek herkesin hakkı ama seni sevmek yalnız benm hakkım (ekleyenebru can   -   4.6.2014)

Hazır Mesajlar Dünyadaki en önemli şeyi sana vermek isterdim ama seni sana nasıl verebilirim ki? (ekleyenebru can   -   4.6.2014)

Hazır Mesajlar Sen dünyada herhangi birisin; ama herhangi biri için dünyalara bedelsin. Suçun seni sonsuza kadar sevmem. Cezan ise bunu sonsuza kadar bilmemen. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Kaldırımları Üzerimize Yorgan Gibi Çektik... Bize Bir Adım Gelene Biz On Adım Gittik.. Oksijenimiz Sigara Mineralimiz Yavan Ekmek.. Kolay Mı Bu Dünyada Serseri Damgası Yemek.. Kolay Mı Be Güzelim Sevilmeden Sevmek (ekleyenbahtıkara   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Dilden sevmesini bilemeyiz, bazıları gibi değiliz, sevdik mi yürekten ölümüne severiz farkımız tarzımızdır biz serseriyiz... (ekleyensero   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Kıymet bilmeyen kalbe sevgim haram, yolunu bekleyip gelmeyene yazıklar, sevdim deyip de aldatana lanet, beni sonsuza kadar sevene bu canım kurban olsun! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Sert rüzgârlar karanlık geceleri severmiş, aynen benim seni sevdiğim gibi. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Kalem olsa dünyadaki bütün ağaçlar ve bütün denizler mürekkep olsa yine de anlatamam sana olan sevgimin büyüklüğünü (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Seni benim kadar sevenler, sana benim kadar hasret kalsın. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Hayatımda yıllar vardır, nasıl geçtiğini bilmediğim, bir gün vardır yaşamın anlamını değiştirdi bana dair; hissetmediğimi, bilmediğimi yaşattı, iste o anı senle yaşadım seninle sevdim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Eğer çölde bir çiçek olsan; seni kaybetmemek ; için gözyaşlarımla sulardım Eğer gözümdeki bir damla yaş olsaydın; seni kaybetmemek; için hiç ağlamazdım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Eğer beni bu sokakta, bu semtte, bu şehirde bulamazsan sevgilim bil ki ben gözlerinin daldığı yerdeyim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   7 8 9 10 11 12 13   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Sevgi Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 436 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın