Eğitim Siteleri
23 Ekim 2016 Pazar

İyi Geceler Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Yıldız elle tutulur mu sesim buralardan duyulur mu sevgi içten oldukça, bu kalp Seni hiç unutur mu (iyi geceler meleğim:) (ekleyenmuradd   -   25.11.2014)

Hazır Mesajlar Yoldan gecen arabanin sesi bide soluk alisimin sesi ah bide Senin sesin olaydi saat 01:45" te gidiklayislarim geliyor aklima ufaktan ufaktan kalbinin çok şiddetli belki de 8.2 şiddetinde atisi geliyor aklima en guzelide ne biliyomusum iki elimin arasında Senin yüzün dudagin dudagimda burnundan aldigin nefes geliyor aklima sonra ufak bir havlayisla sokak köpeğinin havlayisi sövdüm köpeğin gelmisine geçmişine bozmasin kimse Seni düşünürken düşünce ozgurlugumu farkettimde ask ben Seninle özgürüm gel beraber baskasinin özgürlüğünün basladigi yere kadar özgür olalim anı o anda yasayalim kadim dostum ol karim ol arkadasim ol sirdasim ol siyah damatligima beyaz gelinlik ol beraber gidelim o eve ve o evden beraber cikalim sonsuzluğa beyaz bir bez parcasi içinde yolumuzun kesiştiği bir ev koridorlarında gülüş seslerin odalarında tebessüm mimiklerin ama daha fazlasiyla ikimizin olduğu iki ayni dünyaya sahip insanların huzuru olan bir eve gidelim yavrum. Gulucuklerin eksik olmasin gecen güzel olsun Allah rahatlik versin iyi geceler Seni severken asik oldum Seni sevmeye asigim melek yüzlüm Tatli ruyalar (ekleyenmrturk1071   -   18.10.2014)

Hazır Mesajlar Hadi uyut beni, cennet olsun kolların... Yalnızım, yalnızsın. Canı cehenneme dünyanın...İyi Geceler. (ekleyenNehir   -   14.09.2014)

Hazır Mesajlar Bu mesajlaşma burada biter, ben uyumaya gider, uzatmayalım yeter. Haydi iyi geceler. (ekleyenyeşim berk   -   19.07.2014)

Hazır Mesajlar Sen uyurken ve renkli rüyalar görürken ben, Seni düşünüp hayalini çizeceğim boş duvarlarıma bitanem, iyi geceler... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.07.2014)

Hazır Mesajlar Bilir misin kar taneleri çok özeldir, biri diğerine asla benzemez. Aynısı yeryüzüne bir daha inmez, Sende benim için çok özelsin tıpkı kar taneleri gibi, bunu hiç unutma bitanem, İYİ GECELER... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.07.2014)

Hazır Mesajlar iyi geceler gülüm, iyi geceler ömrüm, iyi geceler aşk meleğim, Seni seviyorum (ekleyenTuğbam   -   19.07.2014)

Hazır Mesajlar Bu akşam yine penceremden yıldızlara bakarken aklıma geldin, keşke yanımda olsaydın diye düşündüm. Sonra bir yıldız kaydı, dilek tuttuktan sonra telefonum çaldı, baktım aşkım bana mesaj attı... Seni seviyorum aşkım iyi geceler, rüyanda yine bana gel... (ekleyenPelin GÜNEŞ   -   19.07.2014)

Hazır Mesajlar Uykuda bile hasretim sana bebeğim, iyi geceler, tatlı rüyalar... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.07.2014)

Hazır Mesajlar Gözlerinden kalbine iniyorum bebeğim usul usul, Seni seviyorum bebeğim uyu mışıl mışıl. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.07.2014)

Hazır Mesajlar Aşkım yatağın, sevgim yorganın, yüreğim yastığın olsun iyi uyu birtanem. İYİ GECELER (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   01.06.2014)

Hazır Mesajlar Yatağını gül yapraklarıyla, rüyalarını papatyalarla süsledim, üzerini sevgimle örttüm tüm kâbuslarını da ben aldım ki Sen rahat uyu birtanem! İYİ GECELER (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   01.06.2014)

Hazır Mesajlar Yüce Rabbim En Güzel Rüyaları Sana Mutlulukları Hayatına Huzuru ise Yaşadığın Hayata Bağışlasın iyi Geceler sevgilim (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.05.2014)

Hazır Mesajlar Bugün de Başımı Yastığa Bana Vermiş Olduğun Mutlulukla Koyuyorum, Yarın ise Hayata Bana Verdiğin Huzurla Uyanacağım Seni çok seviyorum Canım Benim iyi Geceler Herşeyim (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.05.2014)

Hazır Mesajlar Seninle Başladığım Bugüne Seninle Bitirmenin Vermiş Olduğu sevinçle, Devam Etmek için Senin kadar tatlı Bir rüya görmenin hevesi içindeyim rüyalarımın en tatlı sahibi seviyorum Seni iyi geceler. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.05.2014)

Hazır Mesajlar Huzur Dolu gecelerimin, Tatlı Rüyalarındaki Rüyaları tatlandıran Ten varlıksın, iyi geceler sevgilim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.05.2014)

Hazır Mesajlar Yalan Hayatta Yaşadığım tek Gerçek Rüyasın sevgilim Bu Rüyadan Asla Uyanmak istemiyorum. İyi geceler (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.05.2014)

Hazır Mesajlar Seninle yaşadığım hayat gördüğüm veya göreceğim en güzel rüyalara bedel sevgilim, iyi geceler. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.05.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   4 5 6 7 8 9 10   SONRAKİ   »»
Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın
Ekleyen :    

İyi Geceler Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 234 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın