Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

İyi Geceler Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Yastığına başını koyduğunda, bütün kötülükler senden uzak olsun. Sadece beni düşün ve beni gör, işte o zaman rüyanın tadına varacaksın iyi geceler bitanem. (ekleyenEmelEmre   -   6.6.2015)

Hazır Mesajlar Sen benim rüyalarımın en güzel kahramanı, bu âlemdeki tek yaşama sebebimsin, iyi geceler aşk meleğim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.6.2015)

Hazır Mesajlar Aşkım, dört bir yanımı uyku sarmış, ben teslim olmak üzereyim, birde rüyamda seni göreyim diyecem ama o zaman korkuyla uyanıyorum, o gördüğüm rüya değil kâbus oluyor sanki :) Şaka şaka iyi geceler çılgın aşkım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.6.2015)

Hazır Mesajlar Hayallerim var benim, türlü türlü renklere boyadığım.
Ve hayallerim var, renk tonunu denk düşüremediğim, rengini bilemediğim...
Silmek mümkün değildi, Ben de karalamakla yetindim kimilerini...
İzin verin bana, ben gideyim
Söz, döndüğümde hep gülümseyeceğim
ŞİMDİ SADECE İYİ GECELER...
(ekleyendersimiz.com   -   12.6.2015)

Hazır Mesajlar Vakit gecenin bir yarısı... vakit yine hayaline sımsıkı sarılıp da uyuma vakti...
İyi geceler sevgili...
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.6.2015)

Hazır Mesajlar Yoruldum, iyi geceler. Selam eder büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öperim. (ekleyentaner   -   21.6.2015)

Hazır Mesajlar - nerde yaşıyorsun
- Tuzla
- kolesterol var bende tuzsuz seviyorum, iyi geceler
(ekleyenözgür   -   21.6.2015)

Hazır Mesajlar En güzel sabahlar, en tatlı uykular senin olsun, sabah görüşmek üzere, iyi geceler... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   22.6.2015)

Hazır Mesajlar Good night all! - Bonne nuit! - Iyi geceler! - Buonas noches a todos - goede nacht - Gute Nacht - Boa noite - Καληνύχτα (ekleyenAdamınDibi   -   22.6.2015)

Hazır Mesajlar O beklediğiniz iyi geceler mesajını ben atardım da işte numaranız yok :) (ekleyendoğan .d   -   22.6.2015)

Hazır Mesajlar Sağlıklı, huzurlu ve güzelliklerle dolu bir günün sabahına uyanmanız dileğiyle iyi geceler. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   22.6.2015)

Hazır Mesajlar Uyusam uyanamam, uyumasam dayanamam. İyi geceler... (ekleyenecem   -   22.6.2015)

Hazır Mesajlar Daha güzel, daha dinç, daha uykusunu almış bir insanlık için ; "Yatsın Bu Dünya!" Cümleten İyi Geceler... (ekleyenErdem   -   22.6.2015)

Hazır Mesajlar Yarın doğacak güneşin yeni umutlar, güzel yarınlar getirmesi dileğiyle iyi uykular. (ekleyenözgecan   -   22.6.2014)

Hazır Mesajlar Aşk, belki de bir gecenin köründe arayıp hiç sesini çıkarmadan, sevdiğinin sesini dinlemektir. İyi geceler, tatlı rüyalar... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   22.6.2015)

Hazır Mesajlar En güzel uykuların, en tatlı rüyaların senin olmasını, hafaza meleklerinin uyurken seni korumasını dilerim. Hayırlı geceler. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   22.6.2015)

Hazır Mesajlar Rabbim hayırlı bir gece, huzurlu bir uyku ve sonrasında güzel bir sabaha uyanmayı nasip etsin inşallah. engüzelmesajlar.com Hayırlı geceler, iyi uykular... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.6.2015)

Hazır Mesajlar Karanlık gecelerimin parlayan yıldızları, hepinize iyi geceler dilerim. (ekleyenefsaneO   -   23.6.2015)

Hazır Mesajlar Güneş batar, gece gelir. Yaşam biter, ölüm gelir. Unutulduğunu sansa da insan, her önemli günde akla ilk yürekten sevilenler gelir. Yüzünde nur, aklında ilim, kalbinde Allah, La ilahe illallah. Hayırlı geceler... (ekleyenSümeyye Doğan   -   23.6.2015)

Hazır Mesajlar an gelir her şey anlamsızlaşır ve unutmak için bazen uyumak gerekir. Rüyaları hesaba katmadan, sabaha umut bağlayarak. Şimdi iyi geceler... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.6.2015)

Hazır Mesajlar Tek çaremsin, tek aşkımsın, tek umudumsun. Özlemini çektiğim tek kişisin, affına sığınarak gözlerimi ayırıyorum senden, iyi geceler bitanesi... (ekleyenO-Efsane   -   23.6.2015)

Hazır Mesajlar Şu gecelerde beraber olmayı çok istedik ama engelleri aşamadık, bize engel olanları Allah'a havale ediyorum. İnşallah değerini bilen biriyle evlenirsin iyi geceler, seni ömrümün sonuna kadar seveceğim, hoşçakal... (ekleyenmurathan   -   23.6.2015)

Hazır Mesajlar Yüreğindeki şehrin arka sokaklarında boynu bükük kalakalmış ne kadar hayalin varsa, hepsi gerçek olsun. Yeter ki o sevgi dolu gözlerinin içi hep gülsün, iyi geceler... (ekleyenelifim   -   23.6.2015)

Hazır Mesajlar Görebiliyorsan eğer gökteki parlak yıldızları ve hissediyorsan gecenin huzur veren sessizliğini, sana güzel bir gece diliyorum, iyi geceler bitanem, aşkım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.6.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   4 5 6 7 8 9 10   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

İyi Geceler Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 236 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın