Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

İyi Geceler Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Seni çok seviyorum birtanem İyi uykular.. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Sağlıklı, huzurlu ve güzelliklerle dolu bir günün sabahına uyanmanız dileğiyle iyi geceler. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   22.6.2015)

Hazır Mesajlar Karanlık geceni aydınlatsın kalbimdeki aşkın nurlu ışığı. Rüyalarının esas oğlanı olayım sevgilim. İyi geceler sonsuz aşkım. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar İyi ki varsın birtanem. Rüyaların en güzeli bu gece seninle olsun. iyi geceler sevgilim. Seni çok seven aşkın. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Koynunda kokunla uyumayı herşeyden çok isterdim yastğımın yarısı ben yarısı sensin iyi geceler canımın yarısı seni çoook ama çook seviyorum.. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Gökyüzü mehtabı nasıl beklerse, sahiller dalgaları nasıl özlerse, kuru toprak suya nasıl hasretse sende benim hasretimsin aşkım, iyi uykular, tatlı rüyalar. (ekleyenAN   -   1.5.2015)

Hazır Mesajlar Seninle Her Gece Güzel, Seni Düşünürken Geceleri Uykusuz Geçiriyorum, Rüyalarımı Uykusuz, Hayalinle, Seni Düşünerek Görüyorum. İyi Geceler Sana Bitanem. (ekleyenmesajlar.info   -   10.12.2015)

Hazır Mesajlar Ben her gece sen uyurken dalga olup vuruyorum sahillere, rüzgâr olup esiyorum sessizce, sen uyurken hayalim geliyor üstünü örtmeye, bensizken üşürsün diye... iyi geceler bitanm (ekleyenmesajlar.info   -   23.6.2016)

Hazır Mesajlar Uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını, bitmesini istemediğin en güzel ve renkli rüyalar seninle olsun, çünkü sen buna layıksın, iyi geceler sevgilim. (ekleyenmesajlar.info   -   10.12.2015)

Hazır Mesajlar Her gün hasretindeyim bu gece olduğu gibi. Uyumadan önce şunları söyleyeyim sana askım; Keşke sabaha kadar uykusuz kalsam da sana bakabilsem, keşke benim üzerimde yorgan olmasa donsam da senin yanında uyuyabilsem, keşke gözlerimi kapattığımda ellerim yanımdaki yastığa dokunduğunda o yastığı boş bulmasam. Yine yalnız bir rüyaya dalıyorum, Sensizim, iyi geceler! Bütün bunları yaşayabilmek için mutlu yarınlara kadar yalnız uyuyacağım sevgilim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Yaşanacak Güzellikler Gözlerindeki Işık Gibi UmuT Verici Olsun, Umutların Kalbin Gibi tEmiz Olsun, Temiz Umutların Seni Huzurla DOLDURSUN : <3 İYi Geceler :D afabakeieiiek (ekleyenaysima marley jr.   -   31.12.2014)

Hazır Mesajlar Bataryası zayıf rüyalarımızın kapsama alanı dışında kalan kesimlerine şebeke hatası sebebi ile ulaşamadık ful çeken hatlarımla SENİ ÇOK SEVİYORUM aşkımm tatlı benli rüyalar. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Good night all! - Bonne nuit! - Iyi geceler! - Buonas noches a todos - goede nacht - Gute Nacht - Boa noite - Καληνύχτα (ekleyenAdamınDibi   -   22.6.2015)

Hazır Mesajlar Vakit gecenin bir yarısı... vakit yine hayaline sımsıkı sarılıp da uyuma vakti...
İyi geceler sevgili...
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.6.2015)

Hazır Mesajlar İnsan uyumadan önce ne düşünürse rüyasında onu görürmüş derlerdi de inanmazdım. Demek ki her gece rüyalarımda seni görmemin nedeni buymuş. Sende beni düşün uyumadan önce. İyi rüyalar aşkım. Rüyalarda buluşmak dileğiyle. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Değil midir, sonumuz bir avuç toprak. Korkumuz yok ölümden, tek korkumuz unutulmak... İyi geceler. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.7.2015)

Hazır Mesajlar Sen uyurken ve renkli rüyalar görürken ben, seni düşünüp hayalini çizeceğim boş duvarlarıma bitanem, iyi geceler... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.7.2014)

Hazır Mesajlar Hep aklımdasın, öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar romantik bişi beklemiyorsun zaten iyi geceler deseydi yeterdi ama öküz işte (ekleyenbtl   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Uykuda bile hasretim sana bebeğim, iyi geceler, tatlı rüyalar... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.7.2014)

Hazır Mesajlar Gözlerinde Yakaladım Hayatı Bırakmam, Sözlerinle Başladı Kalbim Atmaya Durduramam, Sadece Sabahların Yakıcı Güneşine Değil Gecelerin Soğuk Sessizliğinede Anlattım Aşkımı Şimdi Olduğu Gibi Seviyorum Seni İyi Geceler Birtanem. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Artık rüyalara rest çektim uyumuyorum. Herkes derin uykudayken ben senin hayaline dalıyorum. Uykular çok tatlı derler ben aşkını tadıyorum. Onlar uykuya ben sana doyamıyorum bitanem. İyi geceler sevgilim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Rüyanda eğer beni görürsen hiç şaşma çünkü ben seni her gün rüyamda görüyorum... iyi geceler (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

İyi Geceler Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 236 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın