Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Babalar Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Evimizin direği, kalbimizin bir tanesi canım babacığım, Babalar günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek... Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum baba. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Babacığım. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Ailemizin yıkılmaz direği, babamıza sevgilerimizle... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Canım babacığım! hayatta sürekli mutlu olmak, ancak başkaları için yaşamakla elde edilirmiş. Bu saadete ermiş genç bir baba olarak babalar gününü kutluyor, ellerinden öpüyorum... (ekleyenemre akcan   -   26.5.2014)

Hazır Mesajlar Bana sevgi, saygı, dürüstlük aşılayan, çalışkanlığı öğreten canım babacığım. Babalar gününü kutlu olsun, ellerinden öpüyorum. (ekleyenselam sana baba   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Sevgili babacığım, babalar gününü en içten duygularla kutluyor, ellerinden öpüyorum. (ekleyenbirgül   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Gece gündüz demeden bizim için çalışan, tüm zorluklara göğüs geren fedakâr babacığım, Babalar Günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Ailemizin mutluluğu için her türlü fedakarlığı gösteren, bizim mutluluğumuzla mutlu olan canım babacığım. Babalar günün kutlu olsun.Seni çok seviyoruz (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Babacığım, çocukluk çağında senin korumandan daha güçlü bir ihtiyaç düşünemiyorum. Babalar günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Biricik Babam, benim koruyucu meleğim... Her zaman yanımda ol, beni hiç sensiz bırakma. Babalar günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Evimizin direği, hepimizin göz bebeği babacığım. Sen iyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Varlığınla arkamda görünmez bir güç hissettiğim fedakâr babacığım. Babalar günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Gülen yüzünü bizden hiçbir zaman esirgemeyen biricik babam, kucak dolusu sevgilerimi gönderiyor, babalar gününü kutluyorum (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Bazen bir çocuk olup benimle oynayan, bazen de beni bir büyük kişiymişim gibi dinleyen, değer veren canım babam, babalar günün kutlu olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Sen bize yaptığın iyilikleri ve bizden gördüğün saygısızlıkları unutarak, bize en büyük örnek oldun. iyi ki varsın canım babam. Babalar günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Babaların en yakışıklısı... varlığının verdiği güç, güven ve huzur için sana çok teşekkür ederim. Babalar gününü kutluyor, yanaklarından öpüyorum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir babacığım. Ömrün uzun olsun, hayatın kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, babalar günü kutlu olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel, ama herkesin hak etmeyeceği kadar özelsin babacığım. Babalar gününü kutlu olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Şeref ve onur abidesi babacığım, seni çok seviyor ve özlüyorum. En kısa sürede kavuşmak dileğiyle babalar gününü kutluyorum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Babalar Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 124 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın