Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Babalar Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Sen bize yaptığın iyilikleri ve bizden gördüğün saygısızlıkları unutarak, bize en büyük örnek oldun. iyi ki varsın canım babam. Babalar günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek... Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Hayatın tüm zorluklarına rağmen, bizleri sağlıklı, mutlu ve huzurlu yaşatmak için gece gündüz demeden çalışıp çabalayan, zorluklarla mücadele eden babacığım. Babalar günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   9.6.2015)

Hazır Mesajlar Canım babacığım, her akşam eve gelişini beklerken hissettiğim heyecanı anlatamam. Sen iyi ki varsın ve iyi ki de benim babamsın. Babalar Günün kutlu olsun, dünyanın en sevimli babası. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   9.6.2015)

Hazır Mesajlar Biricik Babam, benim koruyucu meleğim... Her zaman yanımda ol, beni hiç sensiz bırakma. Babalar günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Bir adam yaşlandığını anlar, çünkü babasına benzemeye başlar. (ekleyenGabriel Garcia Marquez   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Soğuk bir mezar taşını öpüp toprağına sarılarak babalar gününü kutladığında değerini daha iyi anlayacaksınız, yarın yokmuşcasına sevin sayın büyüklerinizi (ekleyenzaferbey   -   21.6.2015)

Hazır Mesajlar Ne kadar yanımda olmazsan olma sensin benim tek gerçeğim, bu babalar günüde sensiz geçiyor ama olsun şunu biliyorum ki ne olursa olsun hep yanımdasın <3 (ekleyenkardelen yağızz   -   14.5.2014)

Hazır Mesajlar Baba Olmak Kolaydır, Zor Olan Babalık Yapmaktır, Zor Olanı Yapabilen Babaların Babalar Günü Kutlu Olsun (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   10.7.2015)

Hazır Mesajlar İnsan babasına borçlu olduğu saygıyı, ancak baba olunca duyar. (ekleyenGoethe   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Gece gündüz demeden bizim için çalışan, tüm zorluklara göğüs geren fedakâr babacığım, Babalar Günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Sen sadece bu günde değil her günümde aklımda ve yüreğimdesin, evimizin aydınlık ışığı babacığım. Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun, dünyanın en yakışıklı babası... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   9.6.2015)

Hazır Mesajlar Umutlarının ve cesaretinin hiçbir zaman kaybolmaması dileği ile babalar gününü kutluyorum. (ekleyenadamın hası   -   18.4.2015)

Hazır Mesajlar Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Çok sevdiğim canım babacığıma kucak dolusu sevgilerimi sunar, Babalar gününü kutlarım. . (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Babanın mirasını mı istiyorsun? Bilgisini öğren. Onun parasını hemen harcayabilirsin... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Şimdi odana doğru yürüdüğümde, koridor daralıyor. O küçücük oda, boşluğunla büyük gözüküyor. Boş, ama koskocaman... Kapıdan attığım ilk adımla yıkılıyor duvarlar. Sonra, yatağına atıyorum kendimi. Senin kokunu alıyorum. Çarşaftan, yastıktan, her şeyden. Bir anda her şey sen kokuyor. Gözlerimden süzülen birkaç damla göz yaşı ıslatıyor yastığını. Sen gittin gideli, bir başka bakıyorum ben. Hüzün akıyor gözlerimden, kalbim duruyor sanki. İşte ben şimdi sensiz, yalnız hissediyorum. Kulaklarımda senin sesin yankılanıyor: "Yalnız kalmana izin veririm, ama yalnız hissetmene asla." Hani değer vermek insana acı vermezdi? Seni özlemek cezaların en büyüğü ise eğer, benim cehennemde yanmam müstahak. Sana sarılamamak, seninle gülememek benim müebbet cezam olur o halde. Söyleyemedim doya doya seni ne kadar çok sevdiğimi, bu muydu günahım yoksa? Sessizliğin erdemini senden öğrendim ben, abiciğim. Sessizliğin en güçlü zırh olduğunu gösterdin bana. Susmak haksız olduğunu değil, konuşmanın anlamsız olduğunu bana sen söyledin. Şimdi ben susuyorum ya anlamazlar diye dimi? Şimdi sen susuyorsun ya sevgi nedir bilmediğin için mi? Burada atan şu küçük yürek, her dakika senin dönmeni bekleyecek işte. Sen benim umudumsun, asker. (ekleyengezgin   -   19.7.2015)

Hazır Mesajlar Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Babalar günün kutlu olsun babam. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Evimizin direği, hepimizin göz bebeği babacığım. Sen iyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Evimizin yakışıklısı... Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni hergün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim herşeyimizsin. Babalar günün kutlu olsun. Ailen. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Bu özel ve güzel günde seni ne kadar çok sevdiğimi bil istedim. Ben seni yılın bir günü değil, ömrümün her günü seveceğim. İyi ki varsın babam... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.6.2015)

Hazır Mesajlar Bana uçabileceğim kanatlar verdiğin için teşekkürler babacığım, sevgin ve anlayışınla hep yanımdaydın, daima sığınağımdın. Benim için ne kadar paha biçilmez bir değerde olduğunu asla unutmuyorum. Babalar günün kutlu olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Babalar Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 124 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın