Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Babalar Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Bir baba, kendi mutluluğundan çok, çocuklarının mutluluğu ile daha mutlu olurmuş. Babalar günün kutlu olsun, sen hep mutlu ol (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Bir adam yaşlandığını anlar, çünkü babasına benzemeye başlar. (ekleyenGabriel Garcia Marquez   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Bana verdiğin sonsuz sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı. Onları hiç soldurmadım babacığım. Babalar günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2014)

Hazır Mesajlar Dünyanın en yakışıklı ve karizmatik babası, babalar gününü kutluyor, ellerinden öpüyorum... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   9.6.2015)

Hazır Mesajlar Bazen bir çocuk olup benimle oynayan, bazen de beni bir büyük kişiymişim gibi dinleyen, değer veren canım babam, babalar günün kutlu olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Evimizin direği, hepimizin göz bebeği babacığım. Sen iyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Dünyadaki en değerli varlığım, canım babam. Bu özel günde seni ne kadar sеvdiğimi söylemek istedim. Babalar günün kutlu olsun, ellerinden öpüyorum... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.6.2015)

Hazır Mesajlar Babam olduğun için çok mutluyum, sahip olduğum en iyi baba ve arkadaşsın. Babalar günün kutlu olsun babacım. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Dua vakti geldiğinde, ellerini Mevla'ya açtığında, bizleri de unutmaman dileği ile babalar gününü kutluyor, ellerinden öpüyorum canım babam. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   9.6.2015)

Hazır Mesajlar Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Babanın rolü, yüz öğretmeninkine bedeldir. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Çok sevdiğim canım babacığıma kucak dolusu sevgilerimi sunar, Babalar gününü kutlarım. . (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Şu hayat yolunda hata ve yanlışlarıma bile hoşgörüyle, anlayışla yaklaşan, bana doğruları gösteren dünya tatlısı babacığım. Babalar günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   9.6.2015)

Hazır Mesajlar Umutlarının ve cesaretinin hiçbir zaman kaybolmaması dileği ile babalar gününü kutluyorum. (ekleyenadamın hası   -   18.4.2015)

Hazır Mesajlar Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece "BABA" derdim. Babalar günün kutlu olsun Babam. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Ailemin reisi, büyük aşkım. Medarı iftiharım sevgilim her şeyim! Babalar günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Evimizin yakışıklısı... Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni hergün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim herşeyimizsin. Babalar günün kutlu olsun. Ailen. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Sevgili babacığım, babalar gününü en içten duygularla kutluyor, ellerinden öpüyorum. (ekleyenbirgül   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım, babalar günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Sen Allaha Dılenen Dılek Göklere Uzanan Ellerımsın Sen Gözümden Süzülen Yaş Düşüncem Hasretımsın Sen Anlatmak ısteyıpte Anlatamadığım, Kelımelerle ıfade Edemedığım Bırıcık Babamsın (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar İyilik gördüğünde artmayan, kötülük gördüğünde eksilmeyen gerçek sevgin için, sana hep minnettarım babacığım. Babalar günün kutlu olsun. (ekleyenoguzhan   -   5.10.2014)

Hazır Mesajlar Ellerin duaya kalktığında bizleri de unutma kıymetli babam. Babalar günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   9.6.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Babalar Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 124 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın