Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Asker Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Koy ver derdin silinsin yol ver öfken yorulsun sonra korkma göster gönlün görünsün hoş gör ruhun sevinsin gel bu günün hakkını ver yarını yarın düşünsün. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Bir kerecik olsun ellerime uzanıp da tutmadın. Bu gariban askeri dizinde uyutmadın... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Aramasın gözler, o şimdi asker... (ekleyenmesajlar.info   -   9.12.2015)

Hazır Mesajlar Askere gidenlere dur gitme demek gelir içinden ama dışından diyemezsin, ama şunu unutma ki bir gün elbet dönecek (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.5.2014)

Hazır Mesajlar 7 senem ilk nefesim seni ne kadar çok seviyorum bir bilsen hala sana hasret olduğumu bir bilsen keşke. Özledim seni hem de çok özledim erkeğim kolunu özledim bana bakışını özledim güzel yüreklim. mesajlar.info Noldu bize böyle biz seninle bir gün ayrı kalamazdık 7 ay oldu ömrümü adadığım can özüm hasret kaldım sana askerim. Gel çık gel askerim beni de al götür tekrar beraber olalım seni ben çok özledim. Sen bensiz ben sensiz olamam gel barışalım artık koca yiğidim gelllll (ekleyenhidayet♡sibel ~7senem~   -   24.5.2017)

Hazır Mesajlar Bilmedin yar, yağmur gibi inmedin yar, sen belki başkaydın, başka bir aşka inanmadın, kanatlanıp uçsan o kuşu da tutsan kafesini açsan da beni aldattın bana gözün gibi baksan el üstünde tutsan bana dost bile olsan da beni aldattın beni aldattın (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Şimdi odana doğru yürüdüğümde, koridor daralıyor. O küçücük oda, boşluğunla büyük gözüküyor. Boş, ama koskocaman... Kapıdan attığım ilk adımla yıkılıyor duvarlar. Sonra, yatağına atıyorum kendimi. Senin kokunu alıyorum. Çarşaftan, yastıktan, her şeyden. Bir anda her şey sen kokuyor. Gözlerimden süzülen birkaç damla göz yaşı ıslatıyor yastığını. Sen gittin gideli, bir başka bakıyorum ben. Hüzün akıyor gözlerimden, kalbim duruyor sanki. İşte ben şimdi sensiz, yalnız hissediyorum. Kulaklarımda senin sesin yankılanıyor: "Yalnız kalmana izin veririm, ama yalnız hissetmene asla." Hani değer vermek insana acı vermezdi? Seni özlemek cezaların en büyüğü ise eğer, benim cehennemde yanmam müstahak. Sana sarılamamak, seninle gülememek benim müebbet cezam olur o halde. Söyleyemedim doya doya seni ne kadar çok sevdiğimi, bu muydu günahım yoksa? Sessizliğin erdemini senden öğrendim ben, abiciğim. Sessizliğin en güçlü zırh olduğunu gösterdin bana. Susmak haksız olduğunu değil, konuşmanın anlamsız olduğunu bana sen söyledin. Şimdi ben susuyorum ya anlamazlar diye dimi? Şimdi sen susuyorsun ya sevgi nedir bilmediğin için mi? Burada atan şu küçük yürek, her dakika senin dönmeni bekleyecek işte. Sen benim umudumsun, asker. (ekleyengezgin   -   19.7.2015)

Hazır Mesajlar Dağların Tepesine Eşkıyanın Alnına, Kızların Kalbine Ölümsüz Mehmetçik Yazacağım. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Dağlar nice yüksek ise, yol onun üstünden geçer. Elbet birgün bende ordan geçerim şafak 121 (ekleyenadanalı   -   31.5.2014)

Hazır Mesajlar Şafak değil sensizlik benim içimi acıtan! Seni çok özledim bitanem. (ekleyenasker mesajları   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Can parçam... Nefesim. Günlerdir gurbettesin vatan uğruna. Ben ise hasretle yolunu gözlerim, bilirim bugünler de geçer er ya da geç benim vatanım sensin... (ekleyenBaharMusa KCBŞ   -   10.11.2016)

Hazır Mesajlar Merhaba ben bahriyeliyim, liman liman gezerim, aklıma eser kız tavlarım, aklıma eser gemi temizlerim. (ekleyenbahriyeli   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Sen askerdeyken buralar bize emanet can dostum, gönlün ferah olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Bitmiyor deme ömür bitiyor, geçmiyor deme günler geçiyor, hani bir zamanlar 460 sayan izmirli vardı ya o şimdi 7 sayıyo... (ekleyenizmir merkez   -   31.5.2014)

Hazır Mesajlar Senden uzakta adına şarkılar, şiirler yazdım, hepsi yüreğimde saklı, sana yazıp göndermeyeceğim, bizzat geldiğimde kendim okuyacağım, el ele, diz dize... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Böyle yürekli olmam gerekli, ölümüne sevmem gerekli, bir canım var bin daha olsa hepsini sana vermem gerekli, çok özlersin diyorlar çok beklersin diyorlar sen bu aşkın sonunda öleceksin diyorlar. (ekleyenasker mesajları   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Beni kızdırıyorlar kafamı bozuyorlar ah mı çekeyim, vah mı çekeyim yoksa bu canımdan vaz mı geçeyim sen benim canım, en güzel yanım fedadır sana aksa da kanım (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Askerim canım vatan borcu bu herkes gibi sen de gittin ama bu gidişin de dönüşü var canım (ekleyensevdali   -   23.8.2014)

Hazır Mesajlar 1 msj bekledim atmadın, 1 mektubu hor gördün, askerden dönünce bunların hesabı fazla olur defter kabarık haberin ola... (ekleyenasker yolu beklerim   -   18.10.2014)

Hazır Mesajlar Vatan sana emanet askerim, göster kendini. (yine de çok sivrilmemeye çalışırsan senin için daha hayırlı olacak galiba :) (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Biz komando değiliz ki her dağda leşimiz olsun, biz bahriyeli değiliz ki her limanda sevgilimiz olsun, biz jandarma değiliz ki sırtımızda çantamız olsun, biz HAVACI yız kızım bırak bizimde havamız olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Bu söyleyeceklerimi aklından çıkarmamaya çalış: ay aksamdan ışıktır. (ekleyenasker mesajları   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Şafak değil sensizlik beni acıtan..seni çok özledim bitanem (ekleyenserhat uluçay   -   31.5.2014)

Hazır Mesajlar Dostum olduğu kadar düşmanlarım da çok, düşmanlarımın topuna savaş açtım ve senden sıcak bir buse alınca savaşın galibi ben olacağım aşkım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Asker Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 53 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın