Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Asker Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Sormasaydın söylemezdim ama söylemem gerek bazen bir saniye binlerce yıl demek zorlama hiç boşuna içinden gelmeli sevmek bende bir yürek var ki çocuk var olmam gerek olmadı ya su testisine dolmadı yar ben belki başkaydım sen başka bir aşktaydın. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Bilmedin yar, yağmur gibi inmedin yar, sen belki başkaydın, başka bir aşka inanmadın, kanatlanıp uçsan o kuşu da tutsan kafesini açsan da beni aldattın bana gözün gibi baksan el üstünde tutsan bana dost bile olsan da beni aldattın beni aldattın (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Gel ne olursun gel hasretim her yerde bekletme bu sefer aşk, yüreğimde aşk özlemin her yerde özletme bu sefer kar gibi düştün üstüme güneş eritir sandım oysa ben ay'dan gece diye korkardım bana güneşim derdin, yetinemedim. (ekleyenmesajcı   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Şafak değil sensizlik benim içimi acıtan! Seni çok özledim bitanem. (ekleyenasker mesajları   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Bu söyleyeceklerimi aklından çıkarmamaya çalış: ay aksamdan ışıktır. (ekleyenasker mesajları   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Koy ver derdin silinsin yol ver öfken yorulsun sonra korkma göster gönlün görünsün hoş gör ruhun sevinsin gel bu günün hakkını ver yarını yarın düşünsün. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Böyle yürekli olmam gerekli, ölümüne sevmem gerekli, bir canım var bin daha olsa hepsini sana vermem gerekli, çok özlersin diyorlar çok beklersin diyorlar sen bu aşkın sonunda öleceksin diyorlar. (ekleyenasker mesajları   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Sen askerdeyken buraları bize emanet. (otomobilinin anahtarlarını vermeyi düşünmez misin? Arada bir çalıştırmam için tabi.) (ekleyenasker arkadaşı   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Bu ülke seninle gurur duyuyor. Vatani görevinde başarılar. Adam olmak adına son sansını da iyi değerlendirmeni dilerim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Bugün ilk günüm, sensiz alışmak kolay değil böyle bir anda ayrıldığımıza, inanmış değilim daha senden uzakta olduğuma... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Bu kaçıncı hayalim kışlanın bahçesinde bilemiyorum, gece yıldızlara gündüz bulutlara anlattım seni, saatler ilerlemez günler geçmez oldu, her şeye rağman hep umutla yaşayacağım, tek bir hayalim var gelince seni alacağım! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Bir kerecik olsun ellerime uzanıp da tutmadın. Bu gariban askeri dizinde uyutmadın... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Beni hiç merak etmeden yaşamayı öğrendiysen, askerlik bittiğinde oraya gelmeme hiç gerek yok güzelim! (ekleyenerdemli   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Seni öpücük yağmuruna tutmam için şafak sayıyorum, ama bitanem bu yağmur seni epey ıslatabilir, tedbirli ol :) seni seviyorum (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Senden uzakta adına şarkılar, şiirler yazdım, hepsi yüreğimde saklı, sana yazıp göndermeyeceğim, bizzat geldiğimde kendim okuyacağım, el ele, diz dize... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Dostum olduğu kadar düşmanlarım da çok, düşmanlarımın topuna savaş açtım ve senden sıcak bir buse alınca savaşın galibi ben olacağım aşkım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Bitanem aşkım sensiz çok zor geçiyor ama sonunda sen varsın ya o da geçiyor bitanem hele arayınca sesini duyunca beni benden tamamen alıyorsun inşallah en kısa sürede yanında olacağım (ekleyensevdali   -   23.8.2014)

Hazır Mesajlar Askerim canım vatan borcu bu herkes gibi sen de gittin ama bu gidişin de dönüşü var canım (ekleyensevdali   -   23.8.2014)

Hazır Mesajlar 1 msj bekledim atmadın, 1 mektubu hor gördün, askerden dönünce bunların hesabı fazla olur defter kabarık haberin ola... (ekleyenasker yolu beklerim   -   18.10.2014)

Hazır Mesajlar Bütün askerleri yüce Allah korusun kollasın sevdiklerine kavuştursun asker yolu beklemek nedir bilmem ama benim aşkımda uzakta olduğu için bende öyle sayıyorum (ekleyenfatma ve osman   -   19.3.2015)

Hazır Mesajlar Şimdi odana doğru yürüdüğümde, koridor daralıyor. O küçücük oda, boşluğunla büyük gözüküyor. Boş, ama koskocaman... Kapıdan attığım ilk adımla yıkılıyor duvarlar. Sonra, yatağına atıyorum kendimi. Senin kokunu alıyorum. Çarşaftan, yastıktan, her şeyden. Bir anda her şey sen kokuyor. Gözlerimden süzülen birkaç damla göz yaşı ıslatıyor yastığını. Sen gittin gideli, bir başka bakıyorum ben. Hüzün akıyor gözlerimden, kalbim duruyor sanki. İşte ben şimdi sensiz, yalnız hissediyorum. Kulaklarımda senin sesin yankılanıyor: "Yalnız kalmana izin veririm, ama yalnız hissetmene asla." Hani değer vermek insana acı vermezdi? Seni özlemek cezaların en büyüğü ise eğer, benim cehennemde yanmam müstahak. Sana sarılamamak, seninle gülememek benim müebbet cezam olur o halde. Söyleyemedim doya doya seni ne kadar çok sevdiğimi, bu muydu günahım yoksa? Sessizliğin erdemini senden öğrendim ben, abiciğim. Sessizliğin en güçlü zırh olduğunu gösterdin bana. Susmak haksız olduğunu değil, konuşmanın anlamsız olduğunu bana sen söyledin. Şimdi ben susuyorum ya anlamazlar diye dimi? Şimdi sen susuyorsun ya sevgi nedir bilmediğin için mi? Burada atan şu küçük yürek, her dakika senin dönmeni bekleyecek işte. Sen benim umudumsun, asker. (ekleyengezgin   -   19.7.2015)

Hazır Mesajlar Aramasın gözler, o şimdi asker... (ekleyenmesajlar.info   -   9.12.2015)

Hazır Mesajlar Aşkım hayatım yaşama sebebim askerim en çok merak edenim telefonu açmadığımda 20 kez arayıp 30 kez mesaj atanım öküzüm herşeyim herifim tek varlığım ömrüm aldığım nefes hayatımın anlamı...
Hayatımdaki tek erkek sevgilim canım can özüm şafağı gün gün sayıp kavuşacağımız günü bekliyorum be sevgili özledim seni öpmeyi koklamayı o kokunu doyana kadar içime çekmeyi seni özledim hayatım bizi özledim 278 gün biter mi be kuzucuk.. Yakışıklım Allah'ıma her gün dua ediyorum sağ salim kavuşalım die seni çok seviyorum sevgilim... İYİ Kİ VARSIN SONERİM İYİ Kİ BENİMLESİN...
(ekleyenfatmanursoner   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Bir seni özledim bir de Azrail'i, yeter artık alsın bendeki bu seni, yetmezmiş gibi bir de askere gönderdin beni, biter mi şimdi seni sensiz sevmenin çilesi (ekleyenŞafak121   -   1.3.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Asker Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 54 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın