Eğitim Siteleri

Aşk Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Sen desem, Seni bilir misin? Sen diye bir deSen çizebilir misin? Bir mesken bulamadım kendime. Büyük aşklar vardır bilir misin? (ekleyenonur   -   24.04.2016)

Hazır Mesajlar Yalnızlıksa eğer Seni korkutan korkma! Ben yanındayım, Yok eğer yalnız kalmaksa istediğin kork! Çünkü Seni bensiz bırakmayacağım. (ekleyenerdemli   -   24.04.2016)

Hazır Mesajlar Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgârla bulsun... Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun... (ekleyenMücahit   -   22.04.2016)

Hazır Mesajlar Kaç gece yalnız geçti hesaplasana. Kaç gece bir sonraki günü düşünerek geçti. Neler yapabilirdik, neler yaşayabilirdik düşünSene... Her sabahı birlikte karşılamak vardı Seninle. Gözünü açar açmaz ilk gördüğün şey ben olurdum ve Sen benim yüzümde mutluluğu görürdün... (ekleyenecem   -   21.04.2016)

Hazır Mesajlar Aşkımızı dağlara yazmak istedim ama aşkımızdan büyük dağ bulamadım (ekleyenCan pole   -   07.04.2016)

Hazır Mesajlar Uğurum, sevdam, her şeyim, Sen benim bu dünyada tek yaşam kaynağımsın, Sen hayatımda iyi ki varsın, benim gönlümü fetheden adamm Senii çook seviyorummm benim bugünüm değil, yarınım değil, BİR ÖMRÜM OL (ekleyenUgur - Bedia   -   30.03.2016)

Hazır Mesajlar Umutsuz bir aşkın kurbanı oldum, aradım hatayı kendimde buldum, ne söylesem deli gönül dinlemez deli gibi seven yine ben oldum. (ekleyenumutsuz aşk kurbanı   -   28.03.2016)

Hazır Mesajlar Baktım da pencereden,güneş doğmadı bu sabah,
Bekledim saatlerce, sabah olmadı sabah. 
Anladım ki Sensizken dünyada ne varsa bana hep yasak hep günah.
Saçlarını özledim dalga dalga, 
Şiir yazdım sana dün gece.
Gözlerimden akan yaşla, cenazemi yıkasınlar.
Yanaklarında ki gamzelere ölümü gömsünler.
Dalgalanan saçlarınla mezarımı örtsünler. 
Ama yeter ki Senin uğruna, Senin için öldüğümü bilsinler
(ekleyenSelçuk Polat   -   28.03.2016)

Hazır Mesajlar Seni canımdan çok seviyorum, Sen benim yaşama sevincim, mutluluğum vazgeçilmezimsin kısacası tek sevdiğimsin. Beni hep sev, hiç bırakma, hep benimle ol, bir ömür boyu hep beraber olalım bir bütün olalım istiyorum. Seninle her şeyi paylaşıp yapabileceğimiz bir hayat istiyorum, çünkü gerçekten ben Seni çoook seviyorum datlum (ekleyenAleyna Emre Æ   -   17.03.2016)

Hazır Mesajlar Seni çok seviyorum sevgilim ve nolursa olsun bu gerçek değişmeyecek çünkü ben Seni aklımla değil kalbimle sevdim akıl unutur kalp asla ... Seni seviyorum her şeyim ÖZCAN AYAZ. (ekleyenGlr gnr   -   24.02.2016)

Hazır Mesajlar Aşkım Seni çok seviyorum demek bazen yetmiyor. Sana ölene kadar Seni çok seviyorum desem bile aşkımı kimse dile getiremez. İşte ben öyle seviyorum Seni, kalbimi alıp sana verebilecek kadar ve bu aşkıma tek yakışan insan Sensin sevgilim. Sen de beni çok seviyosun ben buna inanıyorum... (ekleyenNurdane   -   30.01.2016)

Hazır Mesajlar Gülsün yüzün üzülmesin, sıcak kalsın ellerin titremesin, bana baksın gözlerin gülsün ya da ağlasın ama sadece bana baksın aşkım... (ekleyenmesajlar.info   -   12.01.2016)

Hazır Mesajlar Aşkın gözyaşları denize düştüğü zaman, dalgalar sahilde Seni seviyorum yazar... (ekleyenmesajlar.info   -   12.01.2016)

Hazır Mesajlar Sen geçmişin herhangi bir yolsuz sevdası diye anıyorsun beni oysa ne yollar aradım o sevdaya ama bilmiyorsun çocuk bilmiyorsun... (ekleyenmesajlar.info   -   12.01.2016)

Hazır Mesajlar Bu dünya yalancı bir dünyadır, gözleri görmeyen aşık olandır, gördüklerimizin hepsi yalandır, Allah'ım bu yolcuyu uyandır. (ekleyenmesajlar.info   -   09.01.2016)

Hazır Mesajlar Yatmadan önce saatlerce hayalini kurduğum, uyandığımda nefesini, kokusunu hissetmek istediğim yârim.<3 öyle mecburum ki sana kokuna gözlerine ihtiyacım var beni sevmene, sarılmana, gözlerine mecburum iste mecburr. (ekleyenfatma barut   -   31.12.2015)

Hazır Mesajlar Sen aşkın ta kendisisin, Sen kalbimin bir tanesinin, ömrümü uğruna feda ederim yeter ki Sen iste, Seni çok seviyorum mavişim (ekleyenrojda mikail   -   31.12.2015)

Hazır Mesajlar Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe. Benimle uyu, benimle uyan. Birlikte varalım onuncu aylara ben bir eylül Sen bir haziran. (ekleyenmesajlar.info   -   30.12.2015)

Hazır Mesajlar Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana, aksam ayazında titrerSen güneşi getiririm sana, eğer gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana (ekleyenmesajlar.info   -   30.12.2015)

Hazır Mesajlar Ömürtanem... hayatımın anlamı. O kadar çok sewiyorum ki Seni bunu anlatacak bi ifadem bile yok benim. Delicesine yaşadığım 15 ayım. Huzurun somut kavramısın Sen. Her zerremde Sen dolusun. Benim Allah'tan istediğim bitek Sensin. Benim için hayırlı değilSen bile rabbim Seni hayırlı kılıp bana tekrar nasip etsin. KABUL OLMUŞ EN GÜZEL DUA'MSIN AYHAN'IM (ekleyenBüşrAyhan IŞIK #   -   26.12.2015)

Hazır Mesajlar Aşk gülü dikeniyle avuçlamaya benzer! Ellerin kan içinde kalır ama dikenlerin hesabını gülden soramazsın (ekleyenşirine   -   25.12.2015)

Hazır Mesajlar Aşka meyli olmayan kanatsız kuş gibidir. Vah ona!.. (ekleyenLatif   -   25.12.2015)

Hazır Mesajlar Aşkı derin yaşamak istiyorum ama aynı azmi görmek istiyorum. kişi ya görüyordur...ama ben görmüyorum...haksızlık değil mi? Ancak kişi görürse bu kadar rahat olur (ekleyenAzd   -   24.12.2015)

Hazır Mesajlar Merhaba sevgilim; sana bu satırları yazarken bile ağlıyorum, çok özledim Seni Prensim... Ben ne yaptım da bu acıyı çekiyorum bilmiyorum, gün boyu Seni özlemekten, fotoğraflarını öpüp fotoğraflarınla konuşup sana olan aşkımı fotoğraflarına anlatmaktan yaptığım başka hiç bişi yok.. Gün gelecek bizi ayırmaya çalışanlar cezasını çekecek. Tek dileğim var Rabbimden bizi ayırmaya çalışan düşmanlarım bile bu acıyı çekmesin. dersimiz.com Seni deliler gibi seviyorum Prensim her gün Allah'ıma dua ediyorum son nefesimizi yan yana birbirimizin kollarında verelim diye Rabbim Seni iyi insanlarla karşılaştırsın her şey için teşekkür ederim mutluluğum..
Yanında nasılda çocuklar gibi oluyorum, ne yaptığımı bilmiyorum, saçmalıyorum ama anla beni olur mu, sana olan aşkım çok büyük Doğukan'ım Bizim aşkımız sonsuz, Senden istediğim tek şey bana güven Sen Ben değil de BİZ oldukça her şeyin üstesinden geliriz <3D<3A<3E<3B<3
(ekleyenDeli aşık   -   20.12.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Aşk Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 353 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın