Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Aşk Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Aşkın zehir olsa içmezsem, yolun ölüm olsa dönersem, senin için bu candan vazgeçmezsem namerdim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Gönülden gönüle attın kendini bir heves uğruna sattın sevgini her geçen yolcuya açtın kalbini artık bir hancıdan farkın kalmadı (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Bir damla gözyaşın olmak isterdim yanaklarından süzülüp dudaklarından ÖPMEK İÇİN... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Uykudan uyandığına pişman eden dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten çıldırtan tatlı bir rüyasın sen... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar İnan senin yanında sanki birbirimizden çok uzaktaymışız gibi geliyor bana.Yalnızlığımı seviyorum çünkü ancak o zaman seni yanımda hissediyorum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Dertlerimizi avutan akıl ve hikmettir. O engin denizlerin ötesindeki yerler değil. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Sen uykusuzluk nedir bilir misin?Gece ıslak yastığına başını koymak,"yarın ne olacak diye"korkuyla uyumaya çalışmak.Sen geceleri yalnızlıktan ağlamak nedir bilir misin? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Biz her ne kadar sosyetenin cilalı taşlarında dans etmesini bilmesekte, soğuk dolunayda şeytanla azraille dans etmesini iyi biliriz. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Ben seni Bir Kum Tanesine Adını Yazacak Kadar Değil Sahildeki Tüm Kum Tanelerine Adını Yazacak Kadar Çok Seviyorum (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Kahvaltı hazırladım sana da gönderiyorum, umut dolu omlet, haşlanmış sevgi bir dilim tutku ,seni seviyorum reçeli ve birde yanlızlık demledim kaç şekerli olsun? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Depremle girdin gönlüme,fay hattı çizdin yüreğime,artçılar hala devam etmekte, özlenmektesin bitanem dokuz nokta dokuz şiddetinde (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Tatlı biri var sevilmeye değer, güzel biri var görülmeye değer, iyi dostlar var özlenmeye değer, ama biri varki can vermeye değer! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Gölgeler düşse de yüreğinin üstüne güneşini sakın söndürme, umut yoksa yarınlar uzak kalır insana, unutma Bir Sen Daha Yok Bu Dünyada... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Sevgi sevilen kişiye sunulan bir armağandır kabul edilmesi ya da geri çevrilmesi önemli değil önemli olan sevginin sunulmuş olmasıdır. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Gül dediğin nedir ki, Solar gider, Ateş dediğin nedir ki, Kül olur gider, Gün dediğin nedir ki, Geçer gider, Ama sana olan sevgim sonsuzdur, Ancak mezarda biter!! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Güzellik; sadece güzel olan şeylerde değil, Güzel görmek istediğin herşeydedir... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Bugün sigaramın üzerine adını yazdım sigaram bittiğinde seni unutacam sanmıştım ne bilirdimki seni nefes içime çektiğimi... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Seviyorum sevmenin acı verdiğini; her sevenin sevilmediğini bile bile ! ama yinede bir umut taşıyorum belki SEVEN SEVİLİR diye !!! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Deniz sesimi duyarmı? dağlar dinlermi anlatsam seni? hüzünlüyüm desem çare olurmu gökyüzü? salarmı bulutları peşine ilgilenirmi rüzgar yardım edermi seni bulmama ??? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Korku bilmeyen GÖNÜL korkmayı öğrendi.SENİ KAYBETMEK KORKUSUSevmeyi bilmeyen GÖNÜL sevmeyi öğrendi.SENİ İLK GÖRÜŞTEAma bu GÖNÜL tek bir şey öğrenemedi.SENİ UNUTMAYI (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Aşkım aşkım diye ağlayacaksın başını taşlara hergün vuracaksın sesini duyan yokki ağlayacaksın sen gittin şimdi sıra bende ben bittim şimdi sıra sende... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Seviyorum seni ölümsüz bir aşk ile, bütün kalbim hayatım seninle, ölecek dahi olsam bu kalp ile son nefesimde haykıracağım seni seviyorum diye.. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Sanal dünya diyorlar buraya,uğradım geçtim. Beklediğim ufak bir telefon görüşmesiydi, artık ondanda vazgeçtim.Gideceksen git yolun açık olsun, gözlerinde yüreğinde huzur bulmuştum al istemem o da senin olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Herzaman doğru söyle,ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Aşk Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 368 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın