Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Aşk Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Nasıl doldurduysan dünyamı varlığınla, ben de yazmak isterim adımı defalarca dudaklarımla dudaklarına... (ekleyenöyküm   -   3.2.2015)

Hazır Mesajlar Mutlu olmak kimin umrunda, sen yanımda ol yeter. (ekleyenonur-özge   -   11.5.2015)

Hazır Mesajlar Ben kalbimi Sana Sende Ellerini bana Ver Aşkım Hayat Kısa Sanada banada Kalmaz Bu dünya. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Aşkım diyeni değil Senin değerini bileni sev, yüzüne güleni değil sensizliğe üzüleni sev, giderken boynuna sarılıp unutmam diyeni değil sessizce ardından ağlayanı sev (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

Hazır Mesajlar Hani gözler var ya sözleri anlatır,
Hani sözler var ya gözleri ağlatır,
Hani anlar var ya değeri geç anlaşılır,
Bir de aşk var ya seni bana anlatır...
(ekleyenTuana Arıkan   -   19.4.2014)

Hazır Mesajlar Bu soğuk ve fırtınalı hayatta Senin kalbinden başka sığınacak bir yerim yok be sevgilim. (ekleyenUmutlu   -   8.2.2014)

Hazır Mesajlar Seviyorum sevmenin acı verdiğini; her sevenin sevilmediğini bile bile ! ama yinede bir umut taşıyorum belki SEVEN SEVİLİR diye !!! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Sen benim için bir aşkın bittiği yersin resimlerin renksiz halisin sevmekten bahsetme sakın çünkü sen sevmeyi hiç mi hiç sevmedim senbenim için bir aşkın bittiği yersin senbenim nefretim nefes alış sebebimsin (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar senin elinden tutamam, korkarım ama geceleride uyuyamam, senin için ölürüm daha iyi ayrılma benden ölürüm senden gözün kalbi vardır bilirmisin dostlar ama sen benim göz aşkımsın sudenaz (ekleyenbatuhan Uz   -   17.5.2014)

Hazır Mesajlar Depremle girdin gönlüme,fay hattı çizdin yüreğime,artçılar hala devam etmekte, özlenmektesin bitanem dokuz nokta dokuz şiddetinde (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Aşk seninle yaşanacak kadar güzel sensiz yaşanmayacak kadar illet bir acı ve tutku. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Bahcelerde Seftali Kayisi Yedi Askin Ugurlu Sayisi Yedi Yildir Hasret Kaldim Sevdaya Yeter Artik Yalvardigim Mevlaya (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Aşk sabretmektir, zorluklara beraber sırt germektir, aşk sevdiğinin kahrını sıkıntısıyla çekmektir, beraber gülüp beraber ağlamaktır aşk, sevdiğine seni seviyorum demek yetmez ki, onunla her şeye beraber göğüs germektir aşk, sevgi, sevda budur seni seviyorum AYŞEMM HEM DE İMANIM GİBİ... HELALİM(AYŞEM) (ekleyenmurat yavaş   -   25.3.2015)

Hazır Mesajlar Aşk uğruna ölünecek kadar şehvetli bir duygu geceleri ağlatacak kadar duygusal duygu yoğunlaşması hissettirir. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Onun Guzelligini Herkes Goruyorsa O Bence Az Guzeldir.herkes Biliyorsa O Bence Hic Guzel Degildir.onun Guzelligini Yalniz Ben Goruyorsam Bu Sevgidir.onun Guzelligini Yalniz Ben Biliyorsam Bu Asktir.hic Kimse Bilmiyorsa Bu Yanlizliktir. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Aşk insanı Hayata Bağlar Hayat iSe insanı Aşka Bağlar. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Seni gerçekten sevmeseydim, adını kalıcı olarak kalbime asla yazmazdım (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.5.2011)

Hazır Mesajlar Her şey bir merhabayla başladı. Aşk dolu hayat, sevgi dolu, ömür boyu seveceğiz birbirimizi iki âşık ayrı kalamaz, o benim her şeyim. Geçmişin acısını ondan çıkaracak değilim geçmiş mazide kaldı oda hayatıma hoş geldi. Kocaman yüreğimle seviyorum, gidenlere çooook teşekkür ediyorum, Rabbim böyle birini karşıma çıkardı ya şükürler olsun sonsuz aşkım o benim esmer yârim. (ekleyenHACER SERKAN   -   13.8.2016)

Hazır Mesajlar Seni çok seviyorum sevgilim ve nolursa olsun bu gerçek değişmeyecek çünkü ben seni aklımla değil kalbimle sevdim akıl unutur kalp asla ... Seni seviyorum her şeyim ÖZCAN AYAZ. (ekleyenGlr gnr   -   24.2.2016)

Hazır Mesajlar Tek kaldım dünyada dünyam olur musun? Denizler kadar sevdim dalgam olur musun? Ateşler kadar yandım alevim olur musun? İlk aşkım değilsin affet son aşkım olur musun? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

Hazır Mesajlar Aşk topuklarından etine kadar işlemiş bir nasırdır. (ekleyensamy   -   15.7.2014)

Hazır Mesajlar Meltem Seni Ömrümün Sonuna Kadar Seveceğim Sen Benim Canımsın (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Terk Edilmiş Sohbaharların Duygusuz Kalmış Veysimlerin Adamıyım bana Yaz Yaşatmak iStermisin Bebeğim? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Aşk Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 368 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın