Oyun Siteleri

Aşk Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Sensiz geçen geceler şahidim olsun ki. Sen kalbime atılmış silinmeyen bir imzasın bebişim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Ben bir gemiyim kaptanım kalbim, kalbimin kaptanı da Sensin. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Aşk; yüksek bir yerden suya atlamak gibidir. Önce korkar sonra alışırsın. İster istemez kendini bırakırsın. Su Seni çepeçevre sarmış gibi aşkın içinde oradan oraya savrulursun... Ama hiçbir zaman pişman olmazsın. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Dünyalar tatlısı, canımın yarısı, hayatımın en özel insanı, hayatıma girişinin altıncı yılını kutluyorum. Sen benim hayatımın en önemli insanısın. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Birine verilecek değer, uğruna feda edilebileceklerle ölçülebiliyorsa aç gözlerini etrafına bak, gördüğün her şeyi feda edebilirim ama sakın aynaya bakma , bakarsan da aynadaki için kendimi feda ederim (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Sen hayallerimin gerçekleşmiş halisin incitanem... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Bir kelebek olsaydım, yağmur güneş demeden yanına uçardım. Omuzuna konup, sana doyasıya bakardım, bir haber vermeden yanağından öper kaçardım. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Sana çağrı atınca telefonun nasıl titriyorsa, Sende bana çağrı atınca kalbim öyle titriyor aşkım (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Bir gün sana desem ki bir elimde gül bir elimde silah ya o gülü alır benim olursun ya o silahı alır beni vurursun aşkım (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Tek kaldım dünyada dünyam olur musun? Denizler kadar sevdim dalgam olur musun? Ateşler kadar yandım alevim olur musun? İlk aşkım değilsin affet son aşkım olur musun? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek Sensiz olamaz. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Seninle ilgili hayaller kurarken nasıl gülümsediğimi görSen bana aşık olursun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.08.2012)

Hazır Mesajlar Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana... sevgililer günün kutlu olsun bitanem, Seni çok seviyorum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

Hazır Mesajlar Seni gerçekten sevmeseydim, adını kalıcı olarak kalbime asla yazmazdım (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.05.2011)

Hazır Mesajlar Hadi beklemeyin sizde Cep telefonunuzdan yazdığınız aşk mesajlarını buraya yazın herkes okusun. AŞağıdaki yorum bölümünü kullanın. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

Hazır Mesajlar Ayrilik Adini Nereden Cikardinbir Defa Degil Bin Defa Canimi Aldinbu Bedenimi Sensiz Yasar Mi Sandinhata Yaptin sevgilimburda Yanildin... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

Hazır Mesajlar Ben Küçücük Bir Bebektim “Sen” Kocaman Bir sevda... ”Ben” Senin Ellerinde Büyüdüm “Sen” Benim Yüreğimde... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

Hazır Mesajlar Gönlümde bir çiçek açtı adını mutluluk koydum kopardılar. Gönlümde bir çiçek açtı adını ♥ aşk ♥ koydum soldurdular. Gönlümde son bir çiçek açtı adını ızdırap koydum ne koparan nede solduran oldu... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

Hazır Mesajlar Onun Guzelligini Herkes Goruyorsa O Bence Az Guzeldir.herkes Biliyorsa O Bence Hic Guzel Degildir.onun Guzelligini Yalniz Ben Goruyorsam Bu sevgidir.onun Guzelligini Yalniz Ben Biliyorsam Bu Asktir.hic Kimse Bilmiyorsa Bu Yanlizliktir. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

Hazır Mesajlar O Bir Yolcu Sen Bir Hanci gordugun En Son Yalanci Icindeki Derin Sanci Gitmez Dedimkaldi Gonul.. Sen Istedin Bwn DinledimSenden Ayri Olmaz Dedimen Sonunda Ben De sevdim.simdi Beni Kurtar Aşkım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

Hazır Mesajlar Bilirim Sonu Yok Bu Askin Sensiz Gecen Gunlerin Eriyip Guze Dondu Omrum Ustuste Kac Olum Ne Zaman Bir Ben Dusunsem Boyle Sere Serpeyim Ne Zaman Bir Bir Sen Dusunsem Nezaman Bir Yar Dusunsem Yuregim Sizlar Her Aksam Gel... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

Hazır Mesajlar Ben Seni Dun sevmedim Cunku Dun Bitti Ben Seni Bugun sevmedim Cunku Bugun Bitecek Ben Seni Yarin sevdim Cunku Yarinlar Hic Bitmeyecek. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

Hazır Mesajlar Seni Bulmaktan Cok Aramak Isterim Seni sevmeden Once Anlamak Isterim Seni Bir Omur Boyu Bitirmek Degil Sana Hep Yeniden Baslamak Isterim (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

Hazır Mesajlar Aşkın Yolunda Tam Yirmi Yıl Geçti..ama Yolun Haritası Hala çizilemedi.bazen Muzaffer Oldum çogu Kez Fethedildim. Yirmi Yıl Geçti hala Birinci Sayfasinda Aşk Defteri... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   7 8 9 10 11 12 13   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Aşk Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 349 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın