Eğitim Sitesi

Sıradışı İnsanlar İle İlgili İlginç Tuhaf Bilgiler

Sıradışı İnsanlar İle İlgili İlginç Tuhaf Bilgiler

Seri katillerin çoğu Ocak ayında doğuyor. (ByBilgin)

Napolyon'un penisi 2012 yılında Amerikalı bir ürolog tarafından 40.000 dolara satın alındı. (hsyn)

Charles Osborne İsimli Bir Adamın Hıçkırığı 69 Yıl Sürdü. (Bilir)

Dünyanın en hızlı davulcusu ünvanı, dakikada " 1247 " vuruşla kırdığı rekorla mike mangini ye aittir. (ŞERİFE)

Gösterilerde kılıcı yutanların yaptıkları numara sahte değildir. Gerçekten kılıcı yutarlar. Ana problem gırtlak adalelerini rahatlatmayı öğrenmek, böylece yutkunmaya mani olmaktır. Bu özellik haftalar boyu süren egzersizlerle kazanılabilir. Kılıcın boğazı kesme ihtimali yoktur, çünkü her iki tarafı da keskin değildir, yani kördür. Kılıcın ucu sivri gibi görünür ama midenizin tabanına ulaşamayacak boyda bir kılıç seçerseniz bu da problem yaratmaz. (baqi)

Ünlü Yazar Tolstoy Tren İstasyonunda Donarak, Oscar Wild İse Bir Otelde Sefalet İçinde Ölmüştür. (rabia)

Avusturya'lı Hans Steininger 1,4 metre ile dünyanın en uzun sakalına sahip olmakla ünlüdür . 1567 yılında bir gün yaşadığı şehirde yangın çıktı . Hans yangından kaçarken sakalını toplamayı unuttu . Koşarken sakalının üzerine bastı ve dengesini kaybederek merdivenden düştü . Yuvarlanırken boynunu kırdı ve öldü. (bilal)

İngiliz Filozof Francis Bacon, Tavuğu Dondurmak İstedi. Tavuğun İçini Karla Dolduran Bacon, Soğuktan Hastalığa Yakalandı. 1926 Yılında Da Zatürreeden Hayatını Kaybetti. (bekir can)

ABD'nin ancak sekizinci başkanı olan Martin Van Buren Amerikan Vatandaşı olarak doğmuştur. (Armi)

1907 yılında yılbaşı gecesi ABD başkanı Theodore Roosevelt 8513 kişiyle el sıkışmıştır. (Asude)

Bill Haast Kendine Yıllarca Yılan Zehri Enjekte Ederek Bağışıklık Kazandı. 172 Yılan Isırığından Hayatta Kaldı 100 Yaşına Kadar Yaşadı Ve Kanını Yılan Isırmasına Uğramış İnsanlara Bağışladı. (Ebrulii)

Bill Gates Saniyede 200$ Kazanmaktadır. (Mahmut Gazi Karakaş)

Dünyanın En Uzun Kadını. 2 Metre 36 Santimlik Çinli Yao Defen'in Ayakkabıları Almanya'da Özel Yapılıyor. (radar)

İspanya'da İnnece Fernandece İsimli Bir Kadın 11.000 Geceyi Uykusuz Geçirmiştir. (radar)

İsviçreli Cece Leclere, Tıp Adamlarınca "megavizyon" Diye Adlandırılan Çok Üstün Bir Görme Yeteneğine Sahipti. Kumaşların, Kalın Astarlı Zarfların, Perdelerin, Hatta Bazen Tuğla Duvarların Arkasını Bile Görebiliyordu. (radar)

Kars'ta 'canı Sıkıldığı' İçin Saçlarını Yiyen Bir Kadının Midesinde Biriken 1.5 Kilogram Ağırlığında Saç Kılı, Ameliyatla Çıkarıldı. (radar)

İran'da, Korkusunu Bastırmak Ve Sıkıntılarından Kurtulmak İçin Madeni Nesneleri Yiyen Genç Kızın Karnından Ameliyatla Yarım Kilogram Ağırlığında Metal Parçalar Çıkarıldı. (radar)

Amerika' Da Bir Kadın Çamaşır Makinesi Almıştı. Kedisini Bu Makinede Yıkayınca Kedisi Ölmüştü. Kadın '' Kedi Yıkamak Yasaktır'' Yazmadığından Firmaya Tazminat Davası Açtı Ve Davayı Kazanarak Yüklü Miktarda Para Kazandı. (Beyza Solmaz)

Pablo Picasso, Parasızlık Çektiği Gençlik Günlerinde Yaptığı Resimleri Yakarak Isınırdı. (Edip34)

1986'da İtalyan Reinhold Messner Dünyanın 8.000 Metreden Yüksek 14 Dağına Da Tırmanan İlk Kişi Olmuştur. (NurSena)

Alman Teorik Fizikçi Albert Einstein 9 Yaşından Sonra Akıcı Konuşmaya Başladı. Aile Onda Zihin Geriliği Olduğunu Bile Düşündü. (NurSena)

Ünlü Arap Şairi Kahire Üniversitesi Profesörü Şeyh Muhammed Abdul İbrahim 150 Yaşında Vefat Etmiştir. 105 Sene Bekar Yaşamış. 105 Yaşında Evlendikten Sonra 5 Çocuğu Olmuştur. (gizli)

Kaptan Cook, Antarktika Hariç Bütün Kıtalara Ayak Basan İlk İnsandır. (ahmet)

Meksikada Oktavia Guillen Ve Adriana Çifti En Uzun Süreli Nişanlı Kalan Çiftidir.1902 Yılında Nişanlanmışlar Ve 1969 Yılında Evlenmişler.işin Acayip Yanıda Evlendiklerinde Yaşlarının 82 Olmasıdır. (MEHMET KORKMAZ)

Kısa İlginç Bilgiler Ekleyebilirsiniz

Sıradışı İnsanlar İle İlgili İlginç Tuhaf Bilgilerde 24 Kayıt

Kısa İlginç Bilgiler Arşivine Dön