Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

Hazır Mesajlar Hayat çok zor geliyor bazen, hele terk edildiysen. Seviyor zannediyorsun, güveniyorsun, hayat sadece onunlayken mutlu gibi geliyor her şey hayatında iyi gidiyor ama seni seviyorum dediğin adamın o akşam seni bırakıp başka bir kıza seni seviyorum demesi koyuyor. Ben sevmiştim ulan diyorsun, acısını kanla çıkarmaya çalışıyorsun, bileklerin kanayana dek kesiyorsun, acısını hissetmiyorsun evet saçma olduğunu bildiğin halde kesiyorsun, sonra büyük bir aradan sonra karşına yine yeni biri çıkıyor. Ona güvenmeye çalışıp eskiyi unutmaya çalışıyorsun ama oda seni ortada bırakıp gidiyor ama bu sefer o kadar koymuyor alışıyor çünkü bu kalp, kırılıp tekrar tekrar kendini onarmaya ama bir kalem kırıldıktan sonra eski görevini görmez ya bir süreden sonra öyle oluyor okuyan sana bir öneri asla âşık olma. (ekleyenprettylikebella   -   15.5.2016)

Hazır Mesajlar Snsz yaşnmıyor gülüm bu hayatta bna o güzl bakışn bna utanarak sni seviyorum demn bnim sana her bktığmda utanarak yüzünü cevrmeni özledm gülüm kalbime snin ismini kazımıştım öyle derinden kazımışımki bi türlü silemiyorum nezamn onu slmeye kalksam kalbilmdeki sızı giderek büyüyor snsiz bu hayattan tad alamaz oldum nere gtsem heryer zindan gibi heryer karanlık hc bişy görmüyor sadece hayalde gördüğüm snin güzel gülüşn bana tatlı tatlı bakışn karşmda hayaller kurmuştuk seninle bi hedefimz mutluluk olmadı yapamadık kurduğumuz hayller vardı bi neden yüzünden hepsi gitti seninle bn cok mutluydum her nekadar sana kızsamda küssemde hep seni sevmştim cünkü sendeki aşk bi bşkasında hc yaşayamadm snin bunun içn kıskanmıştım sana her yaklaşndan kıskandım sana her msj atandan kskandım nefs aldığın hayattn kıskanmıştm sni kaybetme korkusundan kıskandım ama cok kıskankam bizim ayrılmamız oldu seni hp sevdim ölene kadara seveceğim bu msjı göz yaşları dökerek yazıyorum şunu untma ey sevgili kalbimin bi sahibi varsa oda snsin sni karşıma cıkarn allaha hep dua ediyorum seni seviyorum. Seni seviyorum. Seni seviyorum KÜBRAMMM <3 <3 (ekleyenzafer sarı   -   25.10.2014)

Hazır Mesajlar Belki de şu an uyuyorsun, sen uyurken gelip kollarının arasında seninle birlikte uyumak vardı. Rabbim o günleri gösterir dimi bize. Bunun için her gün her gece dua ediyorum Seni o kadar çok seviyorum ki senden bir saniye ayrı kalmak inan çok zor benim için Bizim seninle en kötü günümüz dahi olmasın biz hiç kavga etmeyelim tartışmayalım seninle. Allah'ıma Şükürler olsun ki Seninle iyi ki diyorum Rabbim Seninle Kötü Keşkeler Dedirtmesin Sen ilerde Doğacak Çocuklarımın Babası Evimin Erkeği Benim Kocam olacaksın Benden gitmene Asla izin vermeyeceğim Senden Asla Gitmeyeceğim Seninle Huzurlu Seninle Mutlu Seninle Güvendeyim. mesajlar.info Şimdi hiç üşenmeden sana bunları yazıyorum napim söz konusu sen olunca yazarım uzunnn uzunnn yazarım yazmaktan da ne yorulurum ne de bıkarım bir ömür Seveceğim Tek Adam Seni Her şeyden Seni Herkesten Çok ama Çok SEVİYORUM iyi ki Hayatımdasın iyi ki Benimlesin İyi ki Benimsin İyi ki İyi ki. Saat geçiyor ve Seni göreceğim anı sabırsızlıkla bekliyorum... (ekleyenSelin'den Okan'a   -   31.5.2017)

Hazır Mesajlar Bazı kadınlar sol göğsünün altında mayın taşır beyler. Ve oraya ilk ayak basan adam, ayağını çekip gitmeye kalkışırsa eğer; mayın patlar, kadın dağılır, adam ölür kadının sol göğsünde.

Sonra bir daha kim gelip giderse gitsin sol göğsün altındaki kentte, asla aynı etki yaşanmaz. Bir mayın bir defa patlar beyler. Bir kadın, gerçekten, bir defa sever. Bir şiir bir kez yazılır, bir kitap bir kez okunur gibi çürütülebilir bir tez değildir bu. mesajlar.info Bir insan bir kez ölür, türündendir. Hatta düpedüz eşdeğerdir ikisi. Ve sevgilim, sana gelince; Eğer bir gün uğrarsan sol göğsümün altındaki kente, hüzünlü bir sesle;Buralar bir zamanlar hep benimdi diyeceksin kendine.
(ekleyenCeren YILDIRIM..   -   25.12.2015)

Hazır Mesajlar Sana yazmanın güzelliğini sadece ben bilirim ve ben anlarım, çünkü seni sana anlatırken umudumu, hasretimi, sevgimi yazdım. Yaşamayı, gülmeyi, nefes alıp vermeyi, mutlu olmayı, kıskanmayı, tartışmayı, uçmayı bunları seninle öğrendim, senden öğrendim aşkım. Bir yudum su gibisin içmeye doyamadığımsın, gözlerine bakıp kıyamadığımsın... İçim hasta, kalbim felç, aklım nerde? Sende tabi ki ya. Bu can, o da senin sen de benimsin. Ben seni kimsenin bilmediği, göremediği uzaklardan sevdim, derin, gizemli, alımlı, ulaşılmaz bir okyanusun derinliğinde buldum da sevdim. Seviyorum seni... Nasıl yanıyorum sana, öyle tutuşmuşum ki tıpkı çıra gibi. Sen olmalısın, benim eşim sen olmalısın... Dünyam hayatım her şeyim de sen olmalısın. Yarınlarımın mutlu güler yüzlü sevgilisi sen olmanı istiyorum bu hayatta, üzülüp ağlayan kadın değil. Bu aşkın sonunun mutlulukla bitmesini istiyorum ama bu aşkın sonsuz olacak inanıyorum. Ve kalbine almanı dört gözle bekliyorum sevdiğim. Ah neşe kaynağım sen nasıl bir şeysin ki ben seni devamlı özlüyorum, dayanamıyorum, çünkü seni özlemek nefes alamamak gibi bir şey oldu benim için. ©dersimiz.com Seni çok çok çok özlediğimde yanında olamıyorum ve sana bir türlü sarılamıyorum, çünkü özlemek çok isteyip sarılamamaktır. Sana yaklaşmak için canımı verecek kadar her şeyi göze alırım ve en az senin kadar gözü kara ve deliyim, ama sana zarar gelmesin diye hep bir adım geride kalıyorum, çünkü seviyorum ve yerimi biliyorum. Bazen öyle aklıma geliyorsun ki ben sana tiryaki oldum ve inan gözlerim dolu dolu oluyor, çünkü özlemek aynı anda gözlerinin dolduğunu hissetmektir. Özlemek ayrı yerlerde olsan, ayrı yerlerde yaşasan bile, iki kişi bir kalp olabiliyorsun ve aynı anda bir kalp ile ağlıyorsun. İşte ben seni ağlayabilecek kadar çok seviyorum. Ve ben seni o kadar çok seviyorum ki özlemek sadece özlemek değil işte. Sen uyurken gözlerinin derinliklerine daldım, ama en çok da sensizliğime yandım, seni sensiz beklerken. Hiç üşenmeden seni yazdım, yazmayı seni anlatırken, okumayı da sana yazdıklarımı hecelerken öğrendim. Seni ellerinden tutup kanımın kaynadığı, kalbimin yerinden fırlayacağını hissettiğim anlarda, o ıslak dudaklarınla beni sevdiğini söyleyeceğin anları düşünerek sevdim. Sen ne kadar uzaklarda olsan da, aramızdaki kilometreler ne kadar çok olsa da, ben seni sevmeyi düşünerek sevdim. Seni kokladım da yazdım satırlarımı hece hece, Seni yazdım nefes bile vermeden, içimdeki sıcaklığını, kokunu yitirmeden. Çünkü seni nefes gibi yaşıyorum, nefes alır gibi seni yazıyorum. Ve Sen iyi ki varsın (ekleyenAyhan   -   27.1.2018)

Hazır Mesajlar Mutluluk kimine göre para kimine göre sevgili ama bana göre mutluluk sağlık ve aile. İnsan sağlıklı olunca mutlu olur ailesi yanında olunca mutlu olur ee bu da direk huzur demek. Sevdiğim değer verdiğim insanların yanımda olmasıdır mutluluk, bazen de küçük şeylerle yetinebilmektir. Bazen yalnız kalmak bazense etrafındakileri umursamamaktır mutluluk. Kendi bildiğin yolda kendi doğrularınla yürümektir mutluluk. Ve Yanında sevdiğin biriyle eğlenmektir mutluluk. Ona bakıp yüzüne gülümsemektir mutluluk. Krmc (ekleyenFatih krmc   -   8.7.2016)

Hazır Mesajlar Dibimdeyken bile özlüyorum seni, her an yanımda olmanı istiyorum. Elimde olsaydı herhalde senin bir kopyanı yapar kopyanı eve bırakır orijinalini kendi yanıma alırdım. Yanında o kadar özel ve güzel hissediyorum ki korkmuyorum hiçbir şeyden kimse görür diye korkmuyorum sıkıca elini tutuyorum bırakmamak nasip olur inşaAllah. O kadar çok farklı bir şey ki bu gerçekten bazen sana uzun uzun bakıyorum. Allah'ım diyorum seni çok seviyorum diyorum nasipse olsun diyordum hep dua ederken dualarımı kabul ettiğin için şükürler olsun diyorum hep içimden sana güvenim sonsuz kendimden beklerim senden beklemem. Seninle olan hiçbir günümü unutmıcam bizim aramızdaki bağ o kadar kuvvetli ki böyle asktan oturu bisey bu seni çok seviyorum aşırı seviyorum. İyi ki varsın hayatımda iyi ki benimlesin. mesajlar.info Sevgilim benim minnoşum ya. Kaç gündür hep korkuyordum acaba sevmiyor muydu falan diye haklısın şimdi diyeceksin kesin sevmesem ne isim var senle diye olum napim bende buyum böyleyim parlayıp sönen biriyim. Benim tribim ne ki yanımdaysan en fazla elimi öpersin hemen geçer öptüğün yerler o kadar güzel ki elimi ya da yüzümü yıkamak istemiyorum bazen o öptü en son diyorum. Ben seni çok seviyorum çok Allah'a bin şükür beni sana sevdirdi bin şükür ki benle sen hayalini bile kuramayacağım ya da tahmin bile etmiceğim bi bizi oluşturdu her şeye rağmen hep yanımda oldun destekçim tesellim benim inan ben o kadar güçlü değildim senden önce dışarıdan gülüyordum ama eve gelince tek olunca hep ağlıyordum şimdi ne bilim yanındayken huzurluyum güçlüyüm be iyi ki varsın sevgilim seni çok cok seviyorum hayatım, benim bitanem kuzum benim. Sana ölürüm be minnoş ya sosom benim. (13.05.2016)GOZUMUN NURU... (ekleyenibrahim sibeli cok seviyor..   -   25.7.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler Arşivinde Toplam 440 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın