Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Sitemli Mesajlar Sözler

Hazır Mesajlar Eğer bir gün evlenirsen sana beyaz şamdan içinde pembe bir mum hediye edeceğim, eğer ki karanlık mutluluğunu engellerse, o mumu her yaktığında erirken beni göreceksin. (ekleyenBozkurt   -   23.4.2016)

Hazır Mesajlar Hep soruyorum kendime acaba beni hiç sevmedi mi yoksa hepsi bir oyun muydu? (ekleyensıla uyanık   -   24.4.2016)

Hazır Mesajlar Benim dünyamdın ve dünyamda, küçük masum berrak hayalimin içindeydin ne oldu da dışında oldun? imk@nsızım (ekleyenHayal dünyası   -   11.6.2016)

Hazır Mesajlar Hangi sözüm yalandı söyle. Terketmek kolay mı böyle, bırakıp gitttin sen de işte, gülmedi yüzüm seninle (ekleyenrascoil   -   17.6.2016)

Hazır Mesajlar Belki bir iğne değildik ama bizde çok battık bazılarına (ekleyenmesajlar.info   -   4.7.2016)

Hazır Mesajlar Benim kalbim o kadar kırık ki bütün sulalenle gelsen bu enkazı eski haline getiremezsin!.. (ekleyenurfalı emoş   -   8.7.2016)

Hazır Mesajlar Geriye dönüp baktığımda 5 para etmez insanlara nasıl arkadaşım demişim diye üzülürken yanımda olanların kıymetini çok daha da iyi anlıyorum... (ekleyenmesajlar.info   -   12.7.2016)

Hazır Mesajlar Niye yetmedi seni bu kadar sevmem? Seninle uyanıp, senle uyuyakaldığım için mi? Hayallerim, hatıralarım, rüyalarım sen dolu olduğu için mi? Sen üzülsen en çok canı yanacak olan kişi ben olduğum için mi? Sensiz eksik hissettiğim için mi? En ihtiyacım olan kişi olduğun için mi? Senin en ihtiyaç duyduğun insan olmak istediğim için mi? Söylesene neden sevmedin beni? (ekleyenAşkSın   -   12.8.2016)

Hazır Mesajlar Canımın içi, sevdiğim, sen beni sevmiyorsun ama ben seni çok seviyorum sensiz olmak çıkmaz bir sokağa yürümek gibi nolur artık beni benle bırakma gel. (ekleyensjsjsj (01.12.15)   -   13.8.2016)

Hazır Mesajlar Birini seversin, dünyada ondan başka kimse yokmuş gibi gelir, gözün kalbin yüreğin hep onu ister o olmazsa olmaz diyebileceğimiz kişi şimdi çok uzaklarda ve kimlerin koynunda bizler ne hayaller kurarken neler oldu... (ekleyensibirya   -   23.8.2016)

Hazır Mesajlar Sen gõzümde damlayan gõzyaşı olsan bile neye yarar? Sonuçta akıp gidiyor, akıp gittiğin gibi õmür bitiyor, gelsen ne gelmesen ne ... (ekleyenftş   -   1.9.2016)

Hazır Mesajlar Sen, yollarına 29 harfle acı döşeyen bir Şahsa YARALI değil de YAR diyebilir misin? (ekleyenVefasıza   -   2.10.2016)

Hazır Mesajlar Hayat herkese yeşil ışık bize gelince kırmızı ışık, kastı var sanki bize namısızın (ekleyenhamit ilbeyli   -   4.10.2016)

Hazır Mesajlar Ben ki seni kokundan tanıyacak kadar sevmiş, sesini uzun kilometrelerden ayırt edip bulmuş küçük bir kız, sen ki beni her elini attığında ölüme daha çok yakınlaştıracak kadar sevmemiş. Fazlaca konuştuk. Ben susayım sen söyle şimdi, kim kimi nasıl sevmiş nasıl sevmemiş. Zira çok sevenlerin kaybettiği oyun... (ekleyenNur Acar   -   9.10.2016)

Hazır Mesajlar Mümkünse ben ölünce hayatım gözlerimin önünden geçmesin aynı şeyleri bir daha görmeye dayanamam. (ekleyenBULUT   -   3.11.2016)

Hazır Mesajlar Ayrılmamızın tek sebebi KORKU. Ben hiç bu kadar birisinin peşinden koşmamıştım. Gerçek aşkı sende buldum ben. Ve seni kaybetmetmeyeceğim. Kolay kolay evet demedim, kolay kolay da bitti demem.!!!!! (ekleyenİREM VE YUSUF   -   14.11.2016)

Hazır Mesajlar Özlemek, özlüyorum işte neyini anlıyorsun ki, seni her düşündüğümde diri diri mezara giriyorum, sanki parmağımdaki yüzüğün acısını çekiyorum, o yüzüğü başkasıyla değil de seninle taksaydım, unutma seni çok seviyorum... (ekleyenFtmnr   -   17.11.2016)

Hazır Mesajlar Sarılmayı özledim, kollarımı boynuna sarıp, kokunu çekmeyi özledim. Saatlerce birbirimize boş boş bakmayı özledim. Gidişi konusunda hiç bir fikrim yok, sebebsiz yere gitti, ilk değildi son da olmayacaktı. Canım yandı, ilk yanlışı değildi, yıprattı, yaktı ama vazgeçmedim, bırakamadım, akıllanmadı işte kalp bu olmadık yerde olmadık insanlara çarpar hep. Olmadık zamanda olmadık insanlarla bitirdim hayatımı, yazık ettik... Çünkü bu lanet olası kalbe söz geçiremedik (ekleyenFatma ejder   -   26.11.2016)

Hazır Mesajlar İlk aşkımdın sen benim, neden uçup da gittin öyle ellerimden, kuşları anladım da senin kanatların yok ki nasıl uçup gittin ellerimden (ekleyenmesajlar.info   -   28.11.2016)

Hazır Mesajlar İnternetimizin kotasını, sabrımızın ve uykumuzun yarısını boş insanlar için harcamışız (ekleyenYok   -   9.12.2016)

Hazır Mesajlar Deniz susuz, sahil kumsuz, dünya ışıksız olmuyorsa, ben de sensiz olamıyorum. En çokta ne koyar insana biliyor musun? Onun gülerek çektirdiği fotoğraflara sen ağlayarak bakarsın... (ekleyenYonca şit   -   13.1.2017)

Hazır Mesajlar Canım yanıyor tarifsiz bir şekilde, ne kadar sevmiyorum desem de kalbim biliyor hala deliler gibi seviyorum. Bir hata yaptım ama onun verdiği ceza çok ağırdı, onsuzluk bana çok koydu, canımı çok yaktı ama o beni buna mahkum etti içime bir umut fidanı dikti sonra sulamayı unuttu ve çürüdüm artık (ekleyenBüşra   -   24.1.2017)

Hazır Mesajlar Bana iyi geldin ama kötü gittin be sevgili! Bir dilsize konuşmayı öğretmeye çalışmak gibi bir şeydi seni sevmek. Belki o dilsiz konuşamadı ama ben artık sustum. Büyük konuşan büyük susar. Belki zamanla her şey geçecek ama o zaman bir türlü geçmiyor işte. Nefesimi içimde kaybettim. Ciğerlerim sızlıyor, ciğerlerim. Düşün; neden kalbim değill? (ekleyenyasaklı sevda   -   23.4.2017)

Hazır Mesajlar Seni sevdiğimi bilebilmek için teröristlerin olabileceği yerlere bile çağırdın cesaretimi gördün, ben senin için ölümü bile göze aldım da sen benim için neleri göze aldın? Aşkımı bu kadar hafife almayacaktın (ekleyenBayram Zeki   -   30.4.2017)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   3 4 5 6 7   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Sitemli Mesajlar Sözler Arşivinde Toplam 154 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın