Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Sevgi Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Seni canımdan çok seviyorum sen benim küçük dünyamsın sen iyi ki varsın varlığına elhamdülillah sevdiğim evet çok şeyler yaşadık atlattık biz biz olduğumuz için varız bizi kimse ayıramaz buna güçleri yetmez Allah'ın izniyle bir yuva kuracağız her şeyim iyi ki benimsin vahdet. 15"08"2017 (ekleyenballıkaymak   -   29.1.2018)

Hazır Mesajlar Zehraaam seni çok ama çok seviyorum iyi ki hayatımdasın. İyi ki her şeyimsin iyi ki sırdaşım her zerrem olmuşsun seni sevdiğimi asla ama asla unutma seni çok seviyorum her şeyim bu arada geçmiş olsun inşallah benim sana olan sevgimle hastalığın hemen düzelir, amin AYYYY LAAVV YUUUUU (ekleyenCANINDAN COK SEVEN BIRI   -   3.2.2018)

Hazır Mesajlar Okan, hayatımda ilk defa aşık olduğum adam, seni o kadar çok seviyorum ki ya anlatamam. Gece seninle uyuyup, sabah seninle uyanmayı istiyorum. Ben seni kaybetmekten korkarken çekip gitmeni hayal bile edemiyorum, anlatsam da anlamazlar... (ekleyenOHA   -   13.2.2018)

Hazır Mesajlar Seni o kadar çok seviyorum, o kadar çok seviyorum ki tüm dünyalara haykırsam kimse anlayamaz. Kimse inanmasın da zaten, sadece sen inan yeter bana, sadece sen sev ben başka bir şey istemem şu hayattan. Kurban olduğum, canımın içi her şeyim benim, senin için her şeyden vazgeçmeye hazırım, inşallah hep böyle devam ederiz... (ekleyenKübra   -   19.3.2018)

Hazır Mesajlar Günün bütün tükenen saatlerinin peşi sıra, bir ekranın karşısında seni bana gülümsüyormuş gibi hissedebilmek...
Öyle güzel ki, saatlerce seninle hayatı paylaşabilmek.
Seni sevmek yazılmış bana, dokunamasam da sana.
"SENİ ÇOK SEVİYORUM"
(ekleyenArmi   -   29.7.2019)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   16 17 18 19  SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Sevgi Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 437 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın