Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Sevgi Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Sen hayatıma geldin hayat oldu
Sen bana geldin nefes oldu
Sen bedenime girdin ruhum oldu
Sen ruhuma girdim aşk oldu
Sen benim, ben senin oldum be varlığım seni çok seviyorum güzel gözlüm, esmerim, yeşil gözlüm, Kenan'ım, aşkım kocam her şeyim benim, Gönlümün Padişahı
(ekleyenYELİZ VE KENAN   -   2.4.2015)

Hazır Mesajlar Senin hasretin Beni Sana Daha çok Âşık edecek, Son zamanlarımız Askere gideceksin, Uzun Yol bekliyor Bizi, Konuşmak Anlaşamayanların Kurduğu Bir iletişim Biçimidir. Sen gözlerime bak yeter Sevgilim (ekleyenYelizDen ramazana .   -   28.4.2015)

Hazır Mesajlar Kızsan da bağırsan da kalp sana aitken anahtarı sendeyken gidilmiyo be aşkım zaman ve hayat gün ve saatler senle geçerken o zaman seni bırkılıp gidilmiyo senin elerini başka bir elerin tuttuğunu düşünülmüyo o zeytin gözlerine başkasının baktığı akla bile gelmiyo çünkü sen benim bende seninim
SENİ SEVİYORUM AŞKIM
(ekleyengülçin aldemir <3   -   31.5.2015)

Hazır Mesajlar Dünyadaki herkes için herhangi birisin ancak herhangi biri için dünyalara bedelsin. Ne yazık gönlümde esirsin. Cezan bir ömür sevilmek hem de sevildiğini hiç bilmeden. (ekleyenbulut   -   4.6.2015)

Hazır Mesajlar Olsun be dedim içimden. Ben sevdim, karşılık beklemeden. Vazgeçmek, ona olan sevgime ihanet olurdu. Unutmadım onu, sadece azalttım bir miktar... (ekleyenbir mesaj   -   12.6.2015)

Hazır Mesajlar Benim sevdam hüzün korkuydu, gözyaşıydı, kıskanmaktı, özlemekti ve varlığımı hiç bilmekti benim sevdam, helaldi ana sütü kadar, ölümü göze almak düşünmekti, yaralı ceylanı sevmekti, herşeyi iyisiyle kötüsüyle... (ekleyenMUHAMMET ARIK   -   14.6.2015)

Hazır Mesajlar Deli bir yağmur olsam seni yağdığım yerler kadar severdim. Deli bir rüzgâr olsam seni estiğim yerler kadar severdim. Ama ben sadece deliyim ve seni aldığım her nefes kadar çok seviyorum. (ekleyenözlem06   -   18.6.2015)

Hazır Mesajlar Sen güllere özenme güller sana özensin, üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin. Bir gülüş kadar özgür özgürlük kadar vazgeçilmezsin, gülüm sen her şeye değersin. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.6.2015)

Hazır Mesajlar Sevgilim gel bir yol seçelim, bir kalbimiz iki bedende de bir canımız olsun (ekleyenSevgi   -   22.6.2015)

Hazır Mesajlar Deyir xeyatet edirem sene deyirem mene xayanet lazim deyil mene xastane lazimdi (ekleyenwaka   -   22.6.2015)

Hazır Mesajlar Seni saçaklarda titreyen bir serçenin kanat çırpması kadar masum ve bir annenin duası kadar içten seviyorum bitanem. İnan seni çok ama çok seviyorum... (ekleyenO-Efsane   -   23.6.2015)

Hazır Mesajlar Dünyada ki herkes için herhangi birisin ama herhangi biri için dünyalara değersin. Unutma sen benim için çok özelsin... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.6.2015)

Hazır Mesajlar Yarınlarıma özel beslediğim umut sensin, hayallerimdeki beyaz atlı prensim, seni çok seviyor prensesin ve daima sevecek... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.6.2015)

Hazır Mesajlar Biliyordum, seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi, kimsenin okuma yazma bilmediği bir kentte... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.6.2015)

Hazır Mesajlar Platonik bir sevgi ateşindeyim ya bana gülme ya da hep gül ve yanımdan hiç gitme, seviyorum seni anla bunu. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   24.6.2015)

Hazır Mesajlar Unutma; bazı şeyler zaman ve mekâna bağlı değildir; dostluk ve sevgi gibi... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   25.6.2015)

Hazır Mesajlar Seni o kadar çok seviyorum ki, bir gün önceden buluşacağız diye mutlu olmaya başlıyorum, buluşunca yanımda diye mutlu oluyorum, eve gelince de buluştuk diye mutlu oluyorum, yok bana böyle çok mutluluk veren başka bir şey hayatımda aşkım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar sen beni, benim hayatımın sonuna kadar sev, sonsuza kadar olanında gözüm yok... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar ben yola çıktım ama yol sana çıkmadı, ben de sana çıkmayan bu yoldan çıktım (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Bir yaz rüzgârı ki eser içimde dolu dolu, çekerim içimin derinliklerine tutuşur gözlerim. Akar yüreğime, başlar bir çağlayan, birden bire beste olur ismin yüreğime. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Biz sevgimizi kır çiçeği gibi elimizde değil kurşun yarası gibi yüreğimizde taşırız biliriz ki seven vurulunca değil unutulunca ölür be gülüm. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Aşkın ne demek olduğunu bilen tek insansın seni bu yüzden seviyorum (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   28.6.2015)

Hazır Mesajlar Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi. Ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi! (ekleyenbir sevdalı yürek   -   28.7.2015)

Hazır Mesajlar Belki çok mutlu oluruz, saatlerce güleriz. Belki saatlerce kavga edebiliriz. Günlerce küs kalabiliriz, mutsuz da olabiliriz. Ama ne olursa olsun her gece benimle uyu. Ne olursa olsun. (ekleyenfatsa'dan   -   10.8.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   11 12 13 14 15 16 17   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Sevgi Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 437 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın