Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Sevgi Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar En güzel deniz gidilmemiş olandır, en güzel çocuk daha büyümedi, en güzel günlerim seninledir ve sana söylemek istediğim en güzel söz daha söylenmemiş olandır: Seni Seviyorum... (ekleyenerhan   -   8.10.2014)

Hazır Mesajlar Sevenin sevgisi hakiki ise sevilen seveni sevmeye mecburdur (ekleyenözkan yildiz   -   8.10.2014)

Hazır Mesajlar Bana bir dilim sevgi ver .
Yıpranmamış olsun Taze olsun ,
Her şeyden önemlisi Boş olmasın içi ,
Saf olsun İçten olsun.
(ekleyenşafak köle   -   9.10.2014)

Hazır Mesajlar Gelmeyeceğini Bile Bile Beklemek [Saflık] Değil [Aşktır] (ekleyen2014_22_10 BEN   -   22.10.2014)

Hazır Mesajlar Tam sevgiye ihtiyacım olduğu anda girdin hayatıma. İyi ki varsın, seni çok seviyorum ...
tuğba .mahmut 21.63 :)
(ekleyentuğba .mahmut   -   27.10.2014)

Hazır Mesajlar Yıllardır sevgimin öyle çok talibi ve öyle çok düşmanı oldu ki, inan ben senin varlığınla onları tek tek aştım. Bil ki seni seviyor olmayı bile ben büyük bir nimet saydım... (ekleyenserdar güre   -   29.10.2014)

Hazır Mesajlar Eğer bir gün senden vazgeçmek zorunda kalırsam, sevgimin küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne bağışla beni... (ekleyenFatmanur   -   30.10.2014)

Hazır Mesajlar Bir ilk gibi yaşayacağım içimde, kalan son sevgi parçasını seninle, sakın ayrılmayalım aşkım, ölsem de ellerinde... (ekleyenaşıq   -   9.11.2014)

Hazır Mesajlar Bir insanın sesine aşık olabileceğimi, sesini duyunca ağlayacağımı söyleseler çok gülerdim. Gülüşünü görünce nefessiz kalacağımı, yazdığı her cümleyi hatırlayacağımı söyleseler gerçekten gülerdim onlara. Biraz daha görmek için saçma sapan anlamsızca şeyler yapacağımı, bir bakışıyla donacağımı söyleseler kahkaha atardım. Sonra mı? Sonra sen geldin işte, hiç gitmeyecek gibi... Ve her şey bir gerçek oldu, bitmeyecek gibi... (ekleyenAdalı   -   29.12.2014)

Hazır Mesajlar En ihtiyacım olan kişi olduğun için mi, senin en ihtiyaç duyduğun insan olmak istediğim için mi sevmedin beni? Sensiz eksik hissettiğim için mi beni sevmedin? Sen üzülsen en çok canı yanacak olan kişi ben olduğum için mi beni sevmedin? Hayallerim, hatıralarım, rüyalarım senle dolu olduğu için mi beni sevmedin? (ekleyenKemal Açıkalın   -   3.1.2015)

Hazır Mesajlar denize atlayacağım deniz kızı olacağım tutma beni anne ben aşkımı kurtacağım (ekleyencaner   -   19.1.2015)

Hazır Mesajlar Seninle geçen zaman geleceğimdeki en güzel günlerin garantisidir. (ekleyenCABİR bysy   -   29.1.2015)

Hazır Mesajlar Senin olan her şeyi, sensizliği bile seni hatırlattığı için seviyorum. (ekleyenBirseven   -   3.2.2015)

Hazır Mesajlar Şu yalan Dünya'da iki tane kör tanıdım. Bunlar; gözleri senden başkasını görmeyen BEN, diğeri ise benim bu saf ve yürekten gelen büyük sevgimi görmeyecek kadar kör olan SEN... (ekleyendivane   -   5.2.2015)

Hazır Mesajlar Başını göğsüme yasladığın zaman, tek düşmanım akıp giden zamandır. (ekleyensevdalım   -   7.2.2015)

Hazır Mesajlar Ne dünden daha az, ne de yarından daha çok, Seni bugün de, dün olduğu gibi, yarınlarda olacağı gibi çok ama çok seviyorum (ekleyenaşk   -   11.2.2015)

Hazır Mesajlar Güzelsin, şirinsin, şahanesin. Çektiğim çileme tek bahanesin. Melek mi, şeytan mı bilmem ki nesin. Tuzaktan tuzağa atsan da olur, ben seni seviyorum, sen sevmesen de olur. (ekleyenseval   -   12.2.2015)

Hazır Mesajlar Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayatta, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak her şeyim (ekleyenGülşen   -   16.2.2015)

Hazır Mesajlar Varlığındır bana hayat veren, tüm dertleri sildiren. Özlerim her an seni, sevgi dolu gözlerini. Olmasan da yanımda, can gibisin ruhumda, mmmuuck (ekleyenArmağana   -   17.2.2015)

Hazır Mesajlar Dünya unutursa dönmeyi, rüzgâr unutursa esmeyi, âşıklar unutursa sevmeyi belki unuturum seni... (ekleyenSULTAN   -   20.2.2015)

Hazır Mesajlar Aylin'im seni çok seviyorum ömrüm sen benim nefesim herseyimsin kalbimin sahibi sana her baktığımda iyiki bu tatlı özek kıza aşık olmuşum diyorum sen bana yar sen bana aşksın canımım içi.
Aylin & Cem.
(ekleyenAylin Cem   -   6.3.2015)

Hazır Mesajlar Sen menim en pis gunumde yanimda ola bilmezsen sevgilim.Cunki en pis gunum senin yanimda olmadigin gundur.Seni cox sevirem ezizim. (ekleyenNermin   -   9.3.2015)

Hazır Mesajlar Bir bahçe düşün içinde bir tek gül olsun
Öyle bir gül ki güzelliğiyle sevenlere umut olsun
Öyle bir gül ki dünyaya ışık olsun
Öyle bir gül ki seni bana kavuştursun sevdiğim
(ekleyenErkan ülker   -   14.3.2015)

Hazır Mesajlar Dün mahkememiz vardı seninle, senin gözlerin, benimse kalbim yargılandı. Senin gözlerin af edildi, benimse kalbim bir ömür boyu seni sevmeye mahkum edildi... sen gökyüzünde doğan güneş, ben yollarda çilekeş. hüzün adası (ekleyensinanyutseven   -   29.3.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   10 11 12 13 14 15 16   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Sevgi Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 437 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın