Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Sevgi Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Fizik ile araştırdım, kimya ile çözdüm. Edebiyat ile söylüyorum, seni çok seviyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   18.11.2015)

Hazır Mesajlar Bir gece titreyerek uyanırsan, bil ki resmini öptüğüm andır... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar İçimden bir şiir yazmak geldi, Yazıyorum çünkü seviyorum, Seviyorum çünkü hissediyorum, Hissediyorum çünkü yaşıyorum, Yaşıyorum çünkü seninleyim!.. (ekleyenneco   -   9.1.2016)

Hazır Mesajlar Sen bir Trabzon sultanısın, o kadar çok sevdim ki hayatta vazgeçemeyeceğim tek kişi sendin yeşil gözlüm, yüreğimle sevdim ben, ömrümün geri kalanı, canımın yarısı, seni sevmiyorum, sana aşığım ulan... Elif (ekleyenEmral SymZ 61 44   -   1.7.2017)

Hazır Mesajlar Ne dünden daha az, ne de yarından daha çok, Seni bugün de, dün olduğu gibi, yarınlarda olacağı gibi çok ama çok seviyorum (ekleyenaşk   -   11.2.2015)

Hazır Mesajlar Sevmek ölmektir bence, ben de sevmiştim ölmeden önce. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.6.2014)

Hazır Mesajlar Senin hasretin Beni Sana Daha çok Âşık edecek, Son zamanlarımız Askere gideceksin, Uzun Yol bekliyor Bizi, Konuşmak Anlaşamayanların Kurduğu Bir iletişim Biçimidir. Sen gözlerime bak yeter Sevgilim (ekleyenYelizDen ramazana .   -   28.4.2015)

Hazır Mesajlar Güneşim ol ama YAKMA, Yağmurum ol ama ISLATMA, Rüzgarım ol sar ama SAVURMA, Sevebildiğin kadar sev ama beni sensiz BIRAKMA (ekleyendilara   -   20.4.2014)

Hazır Mesajlar Her şeyde sen varsın... Bugünde sen yarında sen gecemde sen gündüzümde sen hayalde sen gerçekte sen ölümde sen yasamda sen... Seni Seviyorum kedi. (ekleyenHerseyde Sen..   -   29.1.2016)

Hazır Mesajlar Ey sevgili! Eğer bir çiçeksen, Gül ol. Eğer bir mevsimsen, Bahar ol. Eğer beni seviyorsan, Sonsuza kadar benimle ol. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Kapsama alanı dışında kalan sevgine ulaşamadım... Ama full çeken hattımla seninleyim birtanem (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Ruhumu yerlere serip hasret çektiren de olsan, ne aşkına bedduam ne de sana kinim var, Deryada akar gibi bin bir dertle dolsam da, seni mahşere kadar sevmeye yeminim var! (ekleyenmesajlar.info   -   9.1.2016)

Hazır Mesajlar Korkma!Sakın sevmekten korkma.Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak ama öylesine zor ki kurşunu havada sevdayı sıcacık yürekte tutmak.. (ekleyenRumeysa   -   3.5.2011)

Hazır Mesajlar Bana seni çok seviyorum de, ama dilinle değil gözlerindeki o ışıltı ile söyle çünkü ben seni, özlerindeki o ışıltılı sevgine inandığım için sevdim (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

Hazır Mesajlar Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın. (ekleyenesmer   -   17.5.2014)

Hazır Mesajlar Günün bütün tükenen saatlerinin peşi sıra, bir ekranın karşısında seni bana gülümsüyormuş gibi hissedebilmek...
Öyle güzel ki, saatlerce seninle hayatı paylaşabilmek.
Seni sevmek yazılmış bana, dokunamasam da sana.
"SENİ ÇOK SEVİYORUM"
(ekleyenArmi   -   29.7.2019)

Hazır Mesajlar Seven gözler ağlamaz ağlarda durmaz durdurana helal olsun oğuz Aleyna ya kurban olsun.
Seni çok seviyorum canimin içi
Aleyna <3oguz
(ekleyenaleyna <3oğuz   -   14.9.2014)

Hazır Mesajlar Sesini duyabilme umuduyla yaşadığım hayat yüzünü göremediğim için çekilmez olsa da sesini duyabildiğim için yaşamaya değer... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Sen hayatıma girdiğin günden beri çook mutluyum gülüşüne her şeyimi veririm, tek korkum sensizlik, hiç ayrılmayalım, beraber yaşlanalım sonsuzum öyle bir gün gelsin ki aynı evin anahtarı ikimizde de olsun seni çok seviyorum paşam iyi ki varsın 22.12.2015 (ekleyenyağmur   -   21.2.2016)

Hazır Mesajlar Güzel ama tuzak. Bir ateşsin sen. Isıtan ama yakıcı. Bir sevdasın sen, Yüreğimde saklı. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Nerede olduğunun, nasıl göründüğünün,kaç yaşında olduğunun, bir anlamı varmıdır ?
-İki gönül bir olunca... (Bob Marley)
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.4.2014)

Hazır Mesajlar Birgün biri çıkıpta güneşe adını buzla yazarsa eğer; bil ki o seni benden daha çok sevmiştir... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.7.2014)

Hazır Mesajlar Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.5.2014)

Hazır Mesajlar Dün de, bugün de, yarın da
Yüreğin kadar yanındayım.
Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy;
çünkü ben hep ordayım!
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Sevgi Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 437 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın