Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Öğretmenler Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Öğretmenlik mesleklerin en az kazanç getireni, fakat insanı en çok ödüllendirenidir. //H.V. Dyke// (ekleyenmesajlar.info   -   21.4.2017)

Hazır Mesajlar Dünyada her şeye değer biçilebilir, ama öğretmenin eserine değer biçilemez. Çünkü onun eseri her şeydir ve hem de hiçbir şeydir. //Socrates// (ekleyenmesajlar.info   -   21.4.2017)

Hazır Mesajlar Kalbimizi çiçek bahçesine çeviren biricik öğretmenim, seni hayatım boyunca unutmayacağım. Öğretmenler Günün kutlu olsun. (ekleyenNisanur   -   6.5.2017)

Hazır Mesajlar Dünyada öğretmenlikten daha şerefli bir meslek tanımıyorum. //Diyojen// (ekleyenmesajlar.info   -   8.5.2017)

Hazır Mesajlar Siz, bizleri titizlikle işleyip şekillendiren büyük bir sanatkârsınız öğretmenim. Ülkemizin geleceği sizin eserlerinizle daha da parlayacak. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   9.5.2017)

Hazır Mesajlar Zorlu hayat yolunda ilerlerken nasihatlerini hatırladıkça büyüklüğünü daha iyi anlıyorum değerli öğretmenim. Günün kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   28.8.2017)

Hazır Mesajlar Sen sadece bir gün değil, her gün övgüye layıksın öğretmenim. Öğretmenler Günün kutlu, hayatın mutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   9.11.2017)

Hazır Mesajlar Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun, Sevgili Öğretmenim. (ekleyenEcem   -   15.11.2017)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3  SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Öğretmenler Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 56 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın