Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Öğretmenler Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Öğütlerinizin tümü hayatta tutunduğum birer dal oldu. Sayenizde hayatta daha güçlü ve başarılıyım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   26.9.2016)

Hazır Mesajlar Öğretmenim, bu mutlu gününüzde size sağlık ve mutluluklar diler, ellerinizden öperim. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Canım öğretmenim, bu özel gününüzde sizlere sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler dilerim. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenlerimizdir. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Öğretmenlik insanlık tarihi kadar eski bir meslektir. Bir toplumun bilimsel, sosyal, kültürel ve ekonomik yönden kalkınabilmesi ve her alanda çağı yakalayabilmesi için öğretmenlerin ışığına ihtiyaç vardır. (ekleyenmesajlar.info   -   27.1.2016)

Hazır Mesajlar Vatanın her karış toprağında ilim ve irfan bayrağının muhafazakârları ve cehalet illetine karşı verilen savaşın baş kahramanları olan öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   27.1.2016)

Hazır Mesajlar Türkiye Cumhuriyeti; çağı, bilimin ışığında sizlerin gayreti ile yakalayacaktır. Öğretmenler gününüz kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar İşini hakkıyla yapan, yeni nesillere yol gösteren, geleceğe yön veren, her zaman doğrudan ve haklıdan yana adımlar atan bütün öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun! (ekleyenMEB'li   -   24.11.2016)

Hazır Mesajlar Elif okuduk ötürü,
Pazar eyledik götürü,
Yaratılanı hoş gördük,
Yaratandan ötürü."
Yunus Emre

Öğretmenler Günün kutlu olsun, saygıdeğer öğretmenim.
(ekleyenAHMET DEMİR   -   2.8.2016)

Hazır Mesajlar Ülkemizin her köşesine ulaşarak fedakarlıkların en büyüğünü gösteren, eğitmeyi ve öğretmeyi bir ideal olarak benimseyip ülkemizi çağdaş medeniyet seviyesine çıkarma gayreti gösteren tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyor, dersimiz.com bu vesile ile başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm vefat eden ve şehit olan öğretmenlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, hayatta olan tüm öğretmenlerimize de en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum (ekleyenmesajlar.info   -   27.1.2016)

Hazır Mesajlar Okulun vereceği ilim ve fen sayesindedir ki, Türk milleti, Türk sanatı, ekonomisi, Türk şiir ve edebiyatı bütün güzellikleri ile gelişir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun (ekleyenAhmet   -   4.7.2016)

Hazır Mesajlar Başöğretmen Atatürk'ün birer yansıması olan sizler, övgülerin en güzeline layıksınız. Öğretmenler gününüz kutlu, başarılarınız daim olsun. (ekleyendersimiz.com   -   20.1.2016)

Hazır Mesajlar Bugün sizin yanınızda olmayı, size bir gül vermeyi ne kadar çok isterdim bilemezsiniz. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun. (ekleyenBirDost   -   13.11.2016)

Hazır Mesajlar Siz, bizleri titizlikle işleyip şekillendiren büyük bir sanatkârsınız öğretmenim. Ülkemizin geleceği sizin eserlerinizle daha da parlayacak. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   9.5.2017)

Hazır Mesajlar Öğretmenler! Cumhuriyet sizden, fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller ister. //Atatürk// (ekleyenmesajlar.info   -   18.4.2017)

Hazır Mesajlar Kalbimizi çiçek bahçesine çeviren biricik öğretmenim, seni hayatım boyunca unutmayacağım. Öğretmenler Günün kutlu olsun. (ekleyenNisanur   -   6.5.2017)

Hazır Mesajlar Bir yıl sonrasını düşünüyorsan tohum ek, on yıl sonrasını düşünüyorsan ağaç dik, ama yüz yıl sonrasını düşünüyorsan toplumu eğit, demişler.
Sizin gibi değerli bir eğitimcinin öğrencisi olmak büyük şanstı, Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.
(ekleyendersimiz.com   -   21.7.2016)

Hazır Mesajlar Sen sadece bir gün değil, her gün övgüye layıksın öğretmenim. Öğretmenler Günün kutlu, hayatın mutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   9.11.2017)

Hazır Mesajlar Geçen bunca yıla rağmen, bizi yetiştirmek için gösterdiğiniz gayret ve sabrınız halen hafızamdaki yerini koruyor. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun, benim canım öğretmenim. (ekleyendersimiz.com   -   26.9.2016)

Hazır Mesajlar Öğretmenlik mesleklerin en az kazanç getireni, fakat insanı en çok ödüllendirenidir. //H.V. Dyke// (ekleyenmesajlar.info   -   21.4.2017)

Hazır Mesajlar Öğretmen Doğan Güneşe Benzer. Etrafını Aydınlatarak Karanlıklara Meydan Okur.
Bir Ulusun Çağdaş Ülkeler Düzeyine Erişebilmesi; Egitim Ve Öğretimin Kaliteli Ve Bilimsel Yöntemlerle Yürütülmesi ile Ancak Mümkün Olabilir. Öğretmenler Günün Kutlu Olsun.
(ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Siz Öğretmenler Sevgi Elçilerisiniz. Sınıfta Yaşama Sevinci, Toplumda Huzur, Ülkede Barış, Meslektaşları Arasında Demokratlığın Simgesisiniz. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Öğretmen bir güneş gibidir. Karanlıklar onunla aydınlanır. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Öğretmenler Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 56 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın