Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Nasihat Edici Mesajlar Sözler

Hazır Mesajlar Bazen sadece sabır etmek gerekir. Yağmurdan sonra güneş gelir... Bi zaman hiçbir şey yolunda gitmez çok üzülürsün ve her gün yatağının içinde ağlarsın, ama bir bakmışsın ki her şey daha iyi gidiyor. Biliyorum, unutmak zor. O kadar güldüğün, her şeyi paylaştığın, sevdiğin birini unutmak çok zor. Ama seni gerçekten seviyorsa ve kaderinse ne olursa olsun geri döner! Sadece biraz sabır etmemiz lazım. Bu geçici dünyada kendini yıpratmaya hiç değmez! Bu dünyada mutlu muyuz? Hayır. O yüzden öteki dünyaya çalışmamız lazım. Hepimiz namazlarımızı kılalım, iyi bir insan olmaya çalısalım. Allah'ın emirlerini yerine getirelim. Dua edelim. Ve bak gör, zamanla her şey daha güzel olacak! (ekleyenGulende Y.   -   4.6.2016)

Hazır Mesajlar İnandığın ne varsa vazgeçme ve sakın isyan etme. Karanlık bir gün döner güneşe o günü bekle. (ekleyenmesajlar.info   -   1.7.2016)

Hazır Mesajlar İki kişi arasında kaldıysanız ikinciyi seçin, çünkü birinciyi gerçekten sevseydiniz ikincisi olmazdı. (ekleyenmesajlar.info   -   15.7.2016)

Hazır Mesajlar Gidene üzülme sevseydi gitmezdi, gelene sevinme oda başkasından gelmiştir (ekleyenFahriye toprak   -   29.7.2016)

Hazır Mesajlar Kırıldığın insanla arana mesafe koy; hissediyorsa yanına gelecektir, gelmiyorsa doğru mesafeyi buldun demektir. (ekleyenbade   -   31.12.2016)

Hazır Mesajlar Satma HayaLLerini GönüLden GeLmeyen ßir seni seviyoruma
Ve ÇaLdırma UmutLarını Adam SandıĞın Sevqi TüccarLarına..
(ekleyenY   -   22.3.2017)

Hazır Mesajlar Hiç kimse kendini bir başkasından üstün görmesin. Çünkü herkes kendi kişiliğine, insanlığına, karakterine göre üstündür. Üstünlük tek manasıyla parayla pulla değildir kişilik insanlık paranın üstünde gelen bir özelliktir. (ekleyenMustafa kızıler.   -   24.1.2018)

Hazır Mesajlar Boşver üzülme, hayat dediğin ömürden bile kısadır... (ekleyengizem   -   18.5.2020)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4  SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Nasihat Edici Mesajlar Sözler Arşivinde Toplam 80 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın