Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Nasihat Edici Mesajlar Sözler

Hazır Mesajlar Sen beni değil seni seveni sev arkadaş (ekleyenesra   -   15.6.2014)

Hazır Mesajlar İnsanlar tercihleriyle yaşarlar bu hayatta... Ya tozu dumana katarsın ya tozu dumanı yutarsın... Seçim senin... Hayal ettiğin hayatı yaşayamıyorsan, yaşadığın hayat sana ait değildir... Gözünü hayal ettiğin hayata dik ve yürü! Gölgen peşinden isterse gelmesin... Sen sana yetersin (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Hiç hata yapmayan insan; hiç bir şey yapmayandır... Ve hayatta en büyük hata kendini hatasız sanmaktır... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Sakın hislerinin kölesi olma. Çünkü zaman gelir sen onları kontrol etmek yerine onlar seni kontrol eder. (ekleyenİbrahim   -   24.6.2015)

Hazır Mesajlar Aşk göründüğü gibi değil yaşandığı gibi olmalı o yüzden dibini görmediğin suya dalmadığın gibi emin olmadığın aşk a da teslim etme kendini... (ekleyenbusra beyhan   -   23.8.2014)

Hazır Mesajlar Arkadaş edinirken yavaş ol, değiştirirken daha yavaş (ekleyenarkadaş   -   29.8.2014)

Hazır Mesajlar Sen sen ol;
Mutluyken, söz verme
Üzgünken, cevap verme
Öfkeliyken, karar verme...
(ekleyenpascal   -   12.9.2014)

Hazır Mesajlar Gidene Üzülme Sevse Gitmezdi, Gelene Sevinme Oda Başkasından Geldi. (ekleyenMertcan Aydın   -   29.11.2014)

Hazır Mesajlar Kadın deniz gibidir; güvenmeye gelmez... (ekleyenbitanesi   -   25.6.2015)

Hazır Mesajlar Eğer birini seviyorsan onu serbest bırak, gidip geri dönerse demektir ki o hep senindi ama gidip geri dönmezse bil ki hiçbir zaman senin olmamıştır. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   25.6.2015)

Hazır Mesajlar Sevdiğini elde edemezsen elde ettiğini sevmeye çalış... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   25.6.2015)

Hazır Mesajlar Sevgi saygıdan önce gelir. Saygıyı herkese göstermek zorundayız ama sevgi daha özeldir. Ancak özel insanlara gösterilir. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   25.6.2015)

Hazır Mesajlar Her söylediğin hak olsun fakat her hakkı söylemeye senin hakkın yoktur; Her söylediğin doğru olsun fakat her doğruyu söylemek doğru değildir. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   25.6.2015)

Hazır Mesajlar Bizde yaşamak var yalvarmak asla, bizde sevmek var aldatmak asla. Sevmesini bilmiyorsan sevme, sevene de ihanet etme, edeni de asla affetme!.. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Bak güzel kız.. Bu hayatta seni karşılıksız seven tek adam baban. Seni koşulsuz sevecek olan da odur...
Birilerinden hoşlanacaksın, seveceksin, hatta aşık da olacaksın...
Ama unutma hiçbir adam beklentisiz sarılmayacak sana. Gözlerinin içine bakıp her 'seni seviyorum' diyene aldanma. Çünkü senin hayallerin var, umutların var...
Satma hayallerini gönülden gelmeyen bir 'seviyorum'a.
Ve çaldırma umutlarını adam sandığın sevgi tüccarlarına.
Sen sen ol güzel kız;
Baban gibi gördüğün bir adam değil, baban gibi kıymetini bilen bir adam olsun hayatında...
(ekleyenDeniz Feneri   -   19.7.2015)

Hazır Mesajlar Küçük bir söz yakarsa içini, dost bildiklerin anlamazsa seni, boş ver dökme içini, koy alını secdeye, al eline teşbihi, vallahi O'ndan başkası anlamaz seni (ekleyenkdr   -   10.8.2015)

Hazır Mesajlar Sevginde ölçülü ol ey gönül, sevdiğin düşmanın olur bir gün, düşmanlıkta katı olma ey gönül, düşmanın dostun olur bir gün... (ekleyenmesajlar.info   -   2.10.2015)

Hazır Mesajlar Allah seni özgür yaratmışken başkasına kul olma. Hz. Ali (ekleyenmuaz   -   18.10.2015)

Hazır Mesajlar Fazla tatlı dilli olmayın..! sonra delikten çıkanlarla uğraşırsınız 👍🏻 (ekleyenAyça   -   14.1.2016)

Hazır Mesajlar Kimseyi gözyaşlarınızı yorganın altında, pijamanızın koluyla silecek kadar sevmeyin... (ekleyeneda   -   10.2.2016)

Hazır Mesajlar Sevmek kolaydır, sevilmek zordur çünkü severken yanlış severiz, kişinin ederi kadar sevgi vermek lazım, fazlası kişide Ego yapar bu da başkasına yöneltir insanı... (ekleyenKıvırcık   -   14.2.2016)

Hazır Mesajlar Sizi kaybettiğinde hiç bir şey olmamış gibi hayatına devam edecek insanlar için üzülmeyin. (ekleyendemir   -   9.4.2016)

Hazır Mesajlar Ne İstanbul bir deniz ne de sen bir gemi bu kafayla gidersen çok severler seni (ekleyenKutsalAşık   -   10.4.2016)

Hazır Mesajlar Birini unutmak zorundaysanız bunu sindire sindire yapın, çünkü aklın zamansız öldürdükleri yürekte amansız dirilir (ekleyenBabaYorgun   -   16.5.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Nasihat Edici Mesajlar Sözler Arşivinde Toplam 80 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın