Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Kandil Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. Yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun. Kandiliniz mübarek olsun. (ekleyenMukaddes   -   21.2.2017)

Hazır Mesajlar Cenab-ı Hakk'ın, kendisine yönelip af dileyen müminleri bağışlayarak kurtuluş beratı verdiği bu gecenin, bütün Müslümanlar için hayırlara vesile olmasını dilerim. (ekleyen-   -   24.2.2017)

Hazır Mesajlar Bu mübarek gecede ibadet ve dualarımızın kabulü dileği ile kandilinizi tebrik ediyorum. (ekleyenMustafa   -   3.3.2017)

Hazır Mesajlar Günahlardan kurtuluş gecesi olan Berat Kandilinizi tebrik eder, dualarınızda bizleri de anmanızı dilerim. (ekleyenmesajlar.info   -   3.3.2017)

Hazır Mesajlar İlahi esintilerin kalpleri okşadığı bu mübarek gecede, dualarda birleşmek dileğiyle, hayırlı kandiller diliyorum. (ekleyen-   -   11.3.2017)

Hazır Mesajlar Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak gibi yağdığı bu hayırlı gecede, düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle, kandilin mübarek olsun. (ekleyendersimiz.com   -   19.3.2017)

Hazır Mesajlar Regaip kandili, Allah'ın rahmet ve bağışlamasının bol olduğu kıymetli bir gecedir. Edilen dualar, tövbeler bu gece kabul olunur. Geceniz hayırlı olsun. (ekleyendersimiz.com   -   2.4.2017)

Hazır Mesajlar Cenâb-ı Hakk katında duâ kadar kıymetli ve itibarlı şey yoktur. Muhakkak dua ibadetin iliğidir. (H.Ş.)
Dualarınızın Allah'ın yüce katına iletilmesine vesile olan kandiliniz mübarek olsun.
(ekleyendersimiz.com   -   14.4.2017)

Hazır Mesajlar Bu maneviyat yüklü gecenin feyzi üzerimize, rahmeti geçmişimize, bereketi evimize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun inşallah. Kandiliniz mübarek olsun. (ekleyendersimiz.com   -   14.4.2017)

Hazır Mesajlar Yüce peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa'nın (s.a.v) dünyayı şereflendirdiği Mevlit kandilinizi tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum. (ekleyendersimiz.com   -   21.4.2017)

Hazır Mesajlar Dualarınızın kabul, amellerinizin makbul olması dileği ile kandilinizi mübarek olsun. (ekleyencemre   -   9.5.2017)

Hazır Mesajlar Bu mübarek gecede dualarınızın kabul olması dileklerimle kandilinizi kutlar, size ve tüm sevdiklerinize hayırlar getirmesini dilerim. (ekleyendersimiz.com   -   9.5.2017)

Hazır Mesajlar Umutlarımız gerçek, sevgimiz sonsuz, mutluluklarımız daim, kandilimiz mübarek olsun. (ekleyendersimiz.com   -   9.5.2017)

Hazır Mesajlar Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin Yüce Mevla'ya yöneldiği mübarek kandilini kutlar, hayırlara vesile olmasını niyaz ederim. (ekleyendersimiz.com   -   11.5.2017)

Hazır Mesajlar Alemlere rahmet olarak gönderilen, kainatın en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olması temennisiyle kandiliniz mübarek olsun. (ekleyenHayırlı Kandiller   -   14.5.2017)

Hazır Mesajlar Kandiliniz mübarek olsun, günlerin ve gecelerin feyzi üzerinize, rahmetli geçmişinize,
bereketi evinize, nuru ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza, huzuru kalbinize dolsun kandiliz mübarek olsun
(ekleyenzerda çınar   -   28.5.2017)

Hazır Mesajlar Kardeşliğin daimi olduğu, dostlukların hiç bitmediği, umut, sevgi ve rahmetin yağmur gibi yağdığı nice kandillere ulaşmak dileğiyle, hayırlı kandiller... (ekleyendersimiz.com   -   31.8.2017)

Hazır Mesajlar Bu gecede yapılan dua ve ibadetlerin kabul olması dileğiyle, hayırlı kandiller... (ekleyenZehra   -   17.3.2018)

Hazır Mesajlar Ey rahmeti sonsuz Rabbim rahmetine kavuşmuş cennetle şereflenmiş kullarından eyle, ey Rabbim arşın ve arzın sonsuz ve tek Rabbi bizleri zalim nefsimize bırakma şüphe yok ki senin her şeye gücün yeter... HAYIRLI KANDİLLER (ekleyenTuana   -   2.1.2019)

Hazır Mesajlar Merhametin hayatın her alanından çekildiği bir dünyayı sevgiyle doldurma mücadelesi veren şefkat peygamberi Hz. Muhammed’in (s.a.v.) doğum günü bütün inananlara kutlu, Mevlid Kandili’miz mübarek olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   28.10.2020)

Hazır Mesajlar İnsanlığa güzel ahlakı, merhameti ve şefkati öğreten Peygamberim (SAV).
Selam sana ve seni mescidin önünde bekleyen Ashabına olsun.
İyi ki doğdun, Alemlere rahmet oldun...
Mevlid Kandiliniz mübarek olsun
(ekleyenmesajlar.info   -   28.10.2020)

Hazır Mesajlar "Can hasretken Muhammed’ül Emin'e
Hak lütfetti, sebep oldu Amine.
Kainata bir mübarek can geldi.”

Mevlid Kandilimiz mübarek olsun.
(ekleyenmesajlar.info   -   28.10.2020)

Hazır Mesajlar Biz en çok sana hayran olduk ya Rasûlullah (s.a.v), en çok sana benzemek istedik.
"İki cihanda şerefimiz varsa senin vesilenledir."

Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun ⭐️✨
(ekleyenmesajlar.info   -   28.10.2020)

Hazır Mesajlar Ant olsun size, içinizden sıkıntıya düşmeniz O'nun gücüne giden, size pek düşkün, mü'minlere şefkatli ve esirgeyici olan bir elçi gelmiştir. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   28.10.2020)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   6 7 8 9 10   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Kandil Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 226 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın