Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Kandil Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Yüce bir ahlak üzere olan, adalet ve merhamet peygamberi Hz. Muhammed Mustafa'nın (s.a.v.) dünyayı teşriflerini idrak ediyoruz. Canımızdan daha kıymetli En Sevgiliye layık bir ümmet olmak duasıyla, tüm İslam Aleminin Mevlid Kandili'ni tebrik ederim. (ekleyenmesajlar.info   -   28.10.2020)

Hazır Mesajlar Yüce Allah, dünyaya teşrifleriyle alemlere rahmet olan peygamberimizin ve O'nun güzide ailesi Ehl-i Beyt'in hürmetine bizlere hakiki manada kul olabilmeyi nasip eylesin.
Gecemiz mübarek olsun. Mevlid Kandiliniz kutlu olsun.
(ekleyenmesajlar.info   -   28.10.2020)

Hazır Mesajlar Bugün bayram bugün Alemlere rahmetin dünyaya geldiği gün, bugün ümmetin kurtulduğu gün.. Gülelim, hayırlar yapalım, sadakalar verelim. Salavatlar gönderelim.. Şefaatinden mahrum eyleme ya Resulullah.. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun! (ekleyenmesajlar.info   -   28.10.2020)

Hazır Mesajlar Duaların geri çevrilmeyeceği, rahmet kapılarının açık olduğu şu mübarek günde Rabb’im ne duanız varsa kabul etsin. Berat kandiliniz mübarek olsun (ekleyenpelin   -   27.3.2021)

Hazır Mesajlar "Berat; rahata ermek, kurtuluşa ermek, ferahlamaktır." Rahmet ayı olan Ramazan-ı Şerif’in müjdecisi Berat Kandili’miz mübarek olsun. Bu mübarek gecenin milletimize ve İslam alemine bolluk, bereket ve refah getirmesini Cenab-ı Hâkk'tan niyaz ediyorum. (ekleyenfatih   -   27.3.2021)

Hazır Mesajlar Berat, kötülükten ve çirkinlikten berî (uzak) olmak demektir. Rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan’ın müjdecisidir. Berat gecemiz iyiliğe, güzelliğe, mağfirete, arınmaya ve kurtuluşa vesile olsun. (ekleyenibrahim   -   27.3.2021)

Hazır Mesajlar Berat Kandili birliğimizi, dirliğimizi, kardeşliğimizi pekiştirsin. Ruhumuz inşiraha, huzura, sükûna kavuşsun. Berat gecemiz mübarek olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   27.3.2021)

Hazır Mesajlar Kainatı Rahmet-i Rahmanın kapladığı, Ramazan-ı Şerif’in müjdelendiği Berat Kandili'nin ülkemize, milletimize ve tüm İslam coğrafyasına hayırlar getirmesini Rabbimden niyaz ederim. Gecemiz mübarek, dualarımız kabul olsun. (ekleyenosman   -   27.3.2021)

Hazır Mesajlar Ramazan ayının müjdecisi, af ve mağfiret kapılarının açıldığı Berat Kandili tüm İslam âlemine hayırlı olsun. Rabbim bizleri ilahi rahmetiyle kuşatsın. (ekleyenmurat   -   27.3.2021)

Hazır Mesajlar Efendimiz (sav) Berat gecesinde Rabbine şöyle dua etmiştir:
“Allah’ım azabından affına, gazabından rızana sığınırım.
Senden yine sana iltica ederim.
Sana gereği gibi hamd etmekten acizim.
Sen kendini senâ ettiğin gibi yücesin.”

HAYIRLI KANDİLLER
(ekleyenayşe   -   27.3.2021)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   7 8 9 10  SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Kandil Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 226 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın