Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Kadir Gecesi Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Bu mübarek gecede bizleri de dualarınızdan eksik etmemeniz ümidiyle, hayırlı kandiller diliyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   1.12.2016)

Hazır Mesajlar Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. Yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun. Kandiliniz mübarek olsun. (ekleyenMukaddes   -   21.2.2017)

Hazır Mesajlar Bu mübarek gecede ibadet ve dualarımızın kabulü dileği ile kandilinizi tebrik ediyorum. (ekleyenMustafa   -   3.3.2017)

Hazır Mesajlar İlahi esintilerin kalpleri okşadığı bu mübarek gecede, dualarda birleşmek dileğiyle, hayırlı kandiller diliyorum. (ekleyen-   -   11.3.2017)

Hazır Mesajlar Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak gibi yağdığı bu hayırlı gecede, düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle, kandilin mübarek olsun. (ekleyendersimiz.com   -   19.3.2017)

Hazır Mesajlar Eviniz huzur, kalbiniz nur dolsun. Kadir Geceniz mübarek olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   9.4.2017)

Hazır Mesajlar Cenâb-ı Hakk katında duâ kadar kıymetli ve itibarlı şey yoktur. Muhakkak dua ibadetin iliğidir. (H.Ş.)
Dualarınızın Allah'ın yüce katına iletilmesine vesile olan kandiliniz mübarek olsun.
(ekleyendersimiz.com   -   14.4.2017)

Hazır Mesajlar Bu maneviyat yüklü gecenin feyzi üzerimize, rahmeti geçmişimize, bereketi evimize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun inşallah. Kandiliniz mübarek olsun. (ekleyendersimiz.com   -   14.4.2017)

Hazır Mesajlar Bu mübarek gecede dualarınızın kabul olması dileklerimle kandilinizi kutlar, size ve tüm sevdiklerinize hayırlar getirmesini dilerim. (ekleyendersimiz.com   -   9.5.2017)

Hazır Mesajlar Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin Yüce Mevla'ya yöneldiği mübarek kandilini kutlar, hayırlara vesile olmasını niyaz ederim. (ekleyendersimiz.com   -   11.5.2017)

Hazır Mesajlar Alemlere rahmet olarak gönderilen, kainatın en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olması temennisiyle kandiliniz mübarek olsun. (ekleyenHayırlı Kandiller   -   14.5.2017)

Hazır Mesajlar Kardeşliğin daimi olduğu, dostlukların hiç bitmediği, umut, sevgi ve rahmetin yağmur gibi yağdığı nice kandillere ulaşmak dileğiyle, hayırlı kandiller... (ekleyendersimiz.com   -   31.8.2017)

Hazır Mesajlar Bu gecede yapılan dua ve ibadetlerin kabul olması dileğiyle, hayırlı kandiller... (ekleyenZehra   -   17.3.2018)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   3 4 5 6  SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Kadir Gecesi Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 133 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın