Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

İyi Geceler Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Özlemim sana sevdiğim. Sensiz rüyalarımdan artık bıktım. Umarım sen beni rüyalarında görüyorsundur. İyi geceler biriciğim. Seni çookk seviyorum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar İyi ki varsın birtanem. Rüyaların en güzeli bu gece seninle olsun. iyi geceler sevgilim. Seni çok seven aşkın. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar İnsan uyumadan önce ne düşünürse rüyasında onu görürmüş derlerdi de inanmazdım. Demek ki her gece rüyalarımda seni görmemin nedeni buymuş. Sende beni düşün uyumadan önce. İyi rüyalar aşkım. Rüyalarda buluşmak dileğiyle. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin. Sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene. İyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar İsyanım sensiz geçen gecelerime. Ben seni düşünmekten uyuyamazken sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana. İyi geceler canım. Rüyalarda kavuşmak dileğiyle. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Karanlık geceni aydınlatsın kalbimdeki aşkın nurlu ışığı. Rüyalarının esas oğlanı olayım sevgilim. İyi geceler sonsuz aşkım. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Uzadı gecelerim, sabah olmuyor. Sensiz birtanem, odama hiç güneş doğmuyor. İyi geceler benim için doğan mehtabım. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Gece lambasının loş ışığı vuruyordur şimdi o güzel yüzüne. Ne kadar da güzelsin öyle, her halinle. Düşüncelerimdeki tek güzele iyi geceler. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Bir kuş misali uçsa dudaklarım sana doğru. Konsa kıpkırmızı dudaklarına irkilir misin? Yoksa onu alıp kendine seninkileri bana gönderir misin? İyi geceler aşk busem. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Birden uyandım. Doğruldum yatağımda. Yastığım gözyaşlarımdan sırılsıklam. Son bir damla gözyaşım ise süzülüyor hala yanaklarımdan. Kabusum oldu sensiz geceler artık bana. Bensiz geçirdiğin son gece olması dileğimle iyi geceler sana. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Duvarıma bakarken boş odamın, birden sen beliriverdin. Çevirdim gözlerimi baktım karanlık tavana yine geldin. Usulca yaklaşıp yanağıma bir buse verdin. Bende gönderiyorum canım sana. Öptüm biriciğim iyi geceler sana. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Artık sırdaş değil geceler bana. Sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla. En içten duygularımla iyi geceler sevdiğim sana. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Bu gece yağan yağmura yazdım sana olan duygularımı. Seni ne çok sevdiğimi anlatsın diye sel olup aksın üstüne. İyi geceler birtanem, damlaların çıkardığı ses sana ninni olsun. rüzgar haykırsın seni ne kadar çok sevdiğimi ve sensiz geçen gecelerdeki ıstırabımın sesini. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda. Bir kalp çizip içine isminin başharflerini yazmaktır buğulu camlara. Bu mesaj vasıtasıyla aşkımı gönderiyorum sana. İyi geceler aşkitoma. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Geceler sessiz, soğuk, ayaz. Sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakın üşüme diye. İyi geceler canıma. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Bu gece hayallerimi, aşkımı gönderiyorum sana yeniden bu mesajla. Sığın içlerine hangisini istersen. Korur seni tüm kabuslardan. Sen rahat uyu sevdiğim. İyi geceler biriciğim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Sevgi yağmuru olsam yağsam odana. Islatsam sen tek tek düşen damlalarımla yavaş yavaş. Rüyalarında aşk seli olup aksam üstüne. Sen rahat uyu birtanem, İyi geceler sevgilim . (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Her Gecenin karanlığında Dualarımla Düşünüyorum Seni Birtanem Dualarım Yalnızca Sana İyi geceler Birtanem (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar İyi geceler her şeyim (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar iyi uykular sevgilim, rüyanda buluşmak üzere... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar İyi geceler kakaolu sıcak sütüm... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Allah'ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör Bitanem tatlı uykular. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

İyi Geceler Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 242 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın